Andrija Zizic Gidiyor mu?

Bu cümleyi süreç tıkandığı için söyledim, ama Zizic ve Badalona'nın planı belli bizi yıldırıp bedavaya almak.

Burada önemli olan bizim tutumumuz!

Mustafa Kaya' Alıntı:
Bişi soracam Zizic dururken başka yabancı alamazmıyız ? Zizic i sonra yollarız

Alırız almasına bütçedeki yapılanma ve ayaarlanma Zizic'ın gitmesi oradan gelecek para ve ona verilmicek yarım sezon parasına göre aayarlanacak.

zizic gibi bi oyuncu keşke kalmak istese böyle sorunlar olmasaydı şuan bu sorunlar olmazdı böle bi oyuncuyu kaybediyoruz :roll:

Takımın rest çekmesi gerekiyor Zizic'e..

Ya parayı getirirsin serbest kalırsın, yada tribünde oturup çürürsün demesi gerekir.

Yeter artık, gideceksen git kabak tadı vermeye başladın artık..

Ama bana öyle geliyor ki bu işin altında başka şeyler yatıyor.

Süresiz kadro dışı kalmalar, ısrarla gitmek istemeler..

Re: Zizic kalmalı mı

Salsabasket.net'teki "Uzun arıyoruz uzun"başlıklı konuya yapılmış yorumlardan bir tanesi;

"zizic dün takımla antremana katıldı ve antreman önceside murat özyer takıma zizic ile sorunların halledildiğini söyledi .. çift pota da yer aldı..
oyak reno macında kadro olacak kesin olarak...."

Semih Tuna' Alıntı:
Salsabasket.net'teki "Uzun arıyoruz uzun"başlıklı konuya yapılmış yorumlardan bir tanesi;

"zizic dün takımla antremana katıldı ve antreman önceside murat özyer takıma zizic ile sorunların halledildiğini söyledi .. çift pota da yer aldı..
oyak reno macında kadro olacak kesin olarak...."
Güzel haber doğruysa:)

Peki bu yaptığıının herhangi bir yaptırımı olmayacak mı ? En azından yüklü bir para cezası .Bu şekilde takımda disiplin mi kalır ? Canı sıkılan gitmek istiyorum ben der bir kaç hafta tatil yapar .

Zizic son görüşmeler sonunda %80 takımda kalmış.

Sanırım görüşmeler devam ediyor, yaptırım konusunda ve motivasyon konusunda olabilir.

Süper!!Galatasaray'da yabancı oyuncuysan ve canın bir kaç maç dinlenmek istiyorsa ben ayrılmak istiyorum klüp buldum dersin . 3-5 maç yatarsın sonra yok o iş olmadı der takıma geri dönersin.

Kutay sende haklısın ama bizim her şekilde Zizic gibi bir oyuncuya ihtiyacımız var, ondan bir şekilde faydalanmalıyız.

zizic dün takımla antremana katıldı ve antreman önceside murat özyer takıma zizic ile sorunların halledildiğini söyledi .. çift pota da yer aldı..
oyak reno macında kadro olacak kesin olarak....

Salsa basket de böyle birşey gördüm ne derece doğrudur acaba?

ÖZÜR DİLİYORUM ÜST TARAFTAKİ YAZIYI GÖRMEDEN YAZDIĞIM İÇİN...

Alperen Kaplan' Alıntı:
zizic dün takımla antremana katıldı ve antreman önceside murat özyer takıma zizic ile sorunların halledildiğini söyledi .. çift pota da yer aldı..

Yorum doğru çıktı bence, kerem sağlamasını yaptı, %80 kalmış takımda ne güzel:)

Zizic kalıyorsa yabancı transferi de olmayacak yani? Öyle mi?

Alperen Kaplan' Alıntı:

9 ileti yukarı da aynısını yazmıştım zaten..