Andrija Zizic Gidiyor mu?

Artık hiçbir katkı vereceğini düşünmüyorum.

Gitmesi hem oyuncunun hem bizim için hayırlı olur.

Umarım oyuncuyu tutup hem hedeflerden olmayız hemde oyuncunun kariyerini yerlere indirmeyiz.

Kesinlikle satıp bir uzun alınmalı.Yönetim uygun bir miktara satsa ve bonservis için çok yüksek uçmasa alacağımız parayla çok rahat mücadeleci bir Amerikalı alabilir.

Tabi bizim alışmadığımız bişey hep biz beğenmeyip yolluyoduk genellikle 1 numaraları getirip getirip sezon başlamadan ya da başladıktan sonra şimdi tam iyi bir 5 numara bulduk anlaşmasınıda 2 yıllık yaptık bu seferde o gitmek istiyor.Sonumuzu iyi görmüyorum bjk gibi biri gidince arkasından diğerlerinide gitti aynı durum bizde olucak gibi diğer yabancılarımızda bu durumdan olumsuz etkileniyorlar(bence).Farkettiyseniz gurovic sanki zorla oynuyo gibi.Yürekten bi tek graves oynuyor(bence)

Yiğit şardanın ağırlığını koyması lazım artık Tekerlekli sandalyede Dünyanın bir numrasıyız.Bayanlarda sezona 4 kupa hedefiyle çıkıyoruz ve zor ama imkansız değil.Hatta bir kupayıda aldık.Avrupada kayıpsız gidiyoruz.Finale kadarda gidiceğimizi düşünüyorum.(Vj ve sophia nın gelmesiyle ki gelirlerse).Ligde iyi başlamasakta iyi gidiyoruz.Tek sorunumuz erkeklerde.Ligde şuan averajla bu lig için fazla olan bir takımla kafa kafayayız.Fakat bizde biliyoruzki ligi 1.sırada bile bitirsek şampiyonluk çok zor.Takıma karşı bi güvensizlik var.Avrupa kupalarını desen hiç saymıyorum.Durumumuz bundan ibaret

Hahahah bu takıma Zizic'i yeniden monte edecek tek isim Repesa'dır...
Bizim yönetimin o kadar vizyonunun geniş olduğunu düşünmüyorum.Akıllı bir yönetim alır Repesa'yı 1.5 senelik sözleşme imzalar, Orhun Ene'yi yardımcı koç yapar, 1.5 sene takımı Orhun'a bırakır.
Bunu yapan yönetime kurban olunur.

İlginç bir şey daha var.Milo'nun Gaines'ten fazlası yok bence eksiği çok.

Aldığımız Yabancılar Kaliteliydi sezon başında ama güvensizlik antrenör konusunda oldu en başta.Sonra Strickland gibi bir oyun kurucumuzun olması en başta bir polemik konusu yarattı takım üzerinde ve ardından Tufan'ın sakatlanması ve kaliteli yerli oyuncu transferi yapamamamız.Oysa sezon başında antrenör sorunu böyle büyük olmasaydı ve kerem tunçeri alınsaydı şuan bayan basket takımına olan güven erkek basketbol takımınada olacaktı buna adım gibi eminim ve ben basketbol şubesinde görevli olsaydım bunları mutlaka yapardım.tek değişiklik stricklan yerine kerem tunçeriyi getirmek ve antrenör konusunda skandal'a yer vermemek olurdu başka birşey değil.

Burak Barut' Alıntı:
Hahahah bu takıma Zizic'i yeniden monte edecek tek isim Repesa'dır...
Bizim yönetimin o kadar vizyonunun geniş olduğunu düşünmüyorum.Akıllı bir yönetim alır Repesa'yı 1.5 senelik sözleşme imzalar, Orhun Ene'yi yardımcı koç yapar, 1.5 sene takımı Orhun'a bırakır.
Bunu yapan yönetime kurban olunur.

İlginç bir şey daha var.Milo'nun Gaines'ten fazlası yok bence eksiği çok.

Yok artık daha neler...Elmayla armutu karşılaştırman gibi olmuş bu...Milo gainesden herşeyiyle iki gömlek üstündür...Top taşıyabiliyor,şutu var...Bunları sende biliyorsundur gerçi saymama ne gerek tamam takım kötü ama haksızlık etmemekte yarar var derim ben...Milo avrupanın en iyi 4 numaralarından biridir,bu benim görüşüm filanda değildir...

www.gs.org da sarı-kırmızı medya bölümünde Murat hoca açıklamalar yapmış, herkes izlesin!

1-Taraftarı desteğe çağırıyor.

2-Zizic kadro dışı.

3-Yeni uzun arayışları başlamış.

Abi kadro dışı derken kesin olarak gözden çıkarıldı mı yoksa hani futbolda da olur ya,oyuncu bir süre kadro dışı bırakılır sonra geri gelir,o gibi bir durum mu?

Alperen Kaplan' Alıntı:
Abi kadro dışı derken kesin olarak gözden çıkarıldı mı yoksa hani futbolda da olur ya,oyuncu bir süre kadro dışı bırakılır sonra geri gelir,o gibi bir durum mu?
Kesin gidiyor, ama sözleşmesindeki sorunların çözülmesi gerekiyormuş.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
http://www.gs.org da sarı-kırmızı medya bölümünde Murat hoca açıklamalar yapmış, herkes izlesin!

2-Zizic kadro dışı.

Şimdi Ziziç kadro dışı ama başka bir klübe gitmezse biz takır takır parasını vereceğiz değil mi ? Öyle ise Ziziç'in durumu netleşmeden alınacak oyuncu düşük maliyetli bir oyuncu mu olacak. Birde Ziziç kadro dışı olsa da takımın oyuncusu şu an 6 yabancımız var yani Ziziç gitmezse 7.yabancıyı nasıl alacağız.

Birde aklıma birşey takıldı Atkins+MS'yi aynı anda takımda tutacak bütçe varsa sezon başından ikisinin maliyet toplamı ile ikisinden de kaliteki bir oyun kurucu neden alınmadı ?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":99vmvhwj]Abi kadro dışı derken kesin olarak gözden çıkarıldı mı yoksa hani futbolda da olur ya,oyuncu bir süre kadro dışı bırakılır sonra geri gelir,o gibi bir durum mu?
Kesin gidiyor, ama sözleşmesindeki sorunların çözülmesi gerekiyormuş.[/quote:99vmvhwj]

Stephon Marbury gibi olmasın da...
Yazık oldu,hayırlısı.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
http://www.gs.org da sarı-kırmızı medya bölümünde Murat hoca açıklamalar yapmış, herkes izlesin!

2-Zizic kadro dışı.

Not olarak diorki PG bulmamız 2 ayımızı aldı ...

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":fxetbuvc]http://www.gs.org da sarı-kırmızı medya bölümünde Murat hoca açıklamalar yapmış, herkes izlesin!

2-Zizic kadro dışı.

Not olarak diorki PG bulmamız 2 ayımızı aldı ...[/quote:fxetbuvc]
Bende diyorumki hapı yuttuk!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

2-Zizic kadro dışı.

Destek olmak isterdik kombine biletimiz de var ama oturacak yerimiz yok!!!!. Önce sattıkları koltuklarda oturabilmemizi sağlasınlar o zaman gelmezsek desteğe çağırırlar.

Asıl Ben yönetimi sattıkları kombinelerin arkasında durmaya çağırıyorum.

Zizic kulüp tarihimizin en kariyerli yabancılarından biriydi. Onu kaybetmek kötü. Umarım yerine gelecek uzun beklentilerimizi karşılayabilecek kalitede olur...

?Euroleague Problem Değil?

Galatasaray Cafe Crown ile Eurocup?ta mücadele edecek ama çok alıştığı Euroleague?den uzak kalacak, bunu dert etmiyor mu Hırvat yıldız? Asla... ?Zaten istediğim zaman dönebilirim. Bu problem değil. Eurocup?ta oynamak da ilgimi çekiyor. Ondan sonrasına bakarız? diyor.

Şimdiki Planı Galatasaray
Ve gelecek planı ne? ?Adım adım, sene sene bakarım? diye cevaplıyor. ?Şimdi Galatasaray?dayım. Sonrasını düşünmeyi sevmem? diyerek sözlerini noktalıyor.

Herkes kendine göre anlam çıkartabiliir ama sanırım bazı şeyleri daha önceden söylemiş...

Joventut'un antrenörü dünkü Fener maçından sonra NTVspor'da yayınlanan habere göre bir açıklama yapmış ve Zizic'i kadrolarına katmak istediklerini ancak yüksek maliyetinin bu transferi zorlaştırdığını söylemiş..Artık şu konu çözülsede herkes rahatlasa yazık gerçekten..

Zizic kalmalı mı

Takımda dengeler oturmaya başladı. Muratın ve Polatın sakatlıktan dönmesi, MS yerine Rashid Atkinsin gelmesi sonucu kadro yavaştan düzene giriyor. Şimdi en büyük sorunumuz pota altı. Her ne kadar Hüsesiyinin yükselen performansı olsa da ilerleyen yaşı ve savunma zaafı, Cemalin tecrübesizliği ve Milojevicin fizik olarak yetersiz oluşu bu bölgeye bir transferi mecburi kılıyor.

Elimizde önemli bir yıldız Zizic var. ancak yaşanan olaylardan sonra takıma artık katkı verir mi vermez mi akıllarda soru işareti bırakıyor. Açıkçası Badalonayla anlaşamazsa Zizici yeniden kazanmamız gerektiğini düşünüyorum.