Andrija Zizic Gidiyor mu?

Kerem SEÇER' Alıntı:
Takımın sorunlarını bilen adam yazdığımın mantıklı bir açıklaması olduğunu bilir. Ama teknik yönden hiçbir bilgisi olmayıp amacı sadece karalamak olanlar olayın artılarını eksilerini düşünmeden vurun abalıya der. Ayrıca o imzanızı silmenizi rica ediyorum.

Ben sana mantık nerde dedim acıklama yaptında karsı cıkmadım bonservis parası için göderılırse mantıklı dersen mantık yok yazı senin onuda ben yazmadım !!!

Takımın guard ve boyalı alana atletik oyuncu eksiği vardır.

Guard için ufak da olsa bir bütçe vardır ama Zizic bonservisiyle birlikte gönderilirse hem Zizic'in yerine atletik bir oyuncu hem de çok iyi guard alınabilir.

Guard için ufak da olsa bir bütçe vardır ama Zizic bonservisiyle birlikte gönderilirse hem Zizic'in yerine atletik bir oyuncu hem de çok iyi guard alınabilir.

3 kere yazdım, anlarsın belki.

Takım maç kazanınca yenilsende yensende diye başlık açıyosun ve bunuda karakterli, yürekli bi davranış gibi anlatıyosun sonra diyosunki yenilincede yazın sen yenilincede yazın diyemezsin volkan önce sen yenince adam gibi tebrik etki takımı sonra yenilince yazmıyosunuz de. Ayrıca bana düşmez gerçi ama Kerem yeri geldiği zaman çokda güzel eleştirdi takımı misal çorum maçları neler yanlış neler eksik söyledi hani sen yenince takdir etmiyosun bide insanlara eredemiri yendik kıralmı olduk yenilincede çık dıyosun ki bu insanlar yenilincede gerekli eleştiriyi yapan insanlar anti parantez belirteyim, ne yapalım senin gibi vuralımmı abalıya galatasarayın sözleşmeli hocasına rezilmi diyelim bumu galtasaraylılık bumun senin elştirel anlayışın.

Kerem SEÇER' Alıntı:

3 kere yazdım, anlarsın belki.

Bu imparator hocanız 7$m ne yapmıs diye ozaman hesap sorarlar nasıl takım kurdun diyede sorarlar sonra benim imzamdakı lakap ancak ona yakısır .Neyse sene sonu görecez ne oluyo ne olmuyo ,insallah ben yanılırım murat özyer sampiyon yaparda burda herkesten tek tek özür dilerim .Ben bunu yapıcak kadar yüreklyimde yenilince 2 satır yazıcak kadar sizde yürekli olunda objektıflık olsun forumda !!!

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ayrıca yeni imzanda belirttiğin gibi imparator lakabı sadece Fatih Terime yakışıyor başka kimseye gitmez gitmiyor şahsi fikrim.

Samil bu arada duydum üzüldum gecmis olsun son durum nedir bılmıyorum !!!

Kardesim ben galatasarayı düsnürüm murat özyeri degil keske efes macını izleseydin neyse ....Ben sunu dıyorum kisisel sorunum yok insllah sampiyon yapar insallah o kupa müzemize gelir aynı amac için yazıyoruz.

Bugüne kadar bu bölüm altında sadece Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nın doğrularını ve yanlışlarını yazdım. Yazdığım gerçekler gözle görülmemesine rağmen, bazılarının olaydan bihaber olmalarına rağmen hep taraflı bulundu. Artık sıkıldım bu durumdan. Kendi düşüncelerimin inandırıcı bulunmadığı bir bölüm altında yazmak saçmalığın önde gidenidir. "Erkek Takımımız" bölümü altında bir daha yazmayacağımı forum ahalisine bildirmek istiyorum. Mükemmel derecede Gaşatasaray'ı düşünen, Galatasaraylılık yönünden eşleri benzerleri olmayan arkadaşlarıma iyi yazışmalar diliyorum.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bugüne kadar bu bölüm altında sadece Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nın doğrularını ve yanlışlarını yazdım. Yazdığım gerçekler gözle görülmemesine rağmen, bazılarının olaydan bihaber olmalarına rağmen hep taraflı bulundu. Artık sıkıldım bu durumdan. Kendi düşüncelerimin inandırıcı bulunmadığı bir bölüm altında yazmak saçmalığın önde gidenidir. "Erkek Takımımız" bölümü altında bir daha yazmayacağımı forum ahalisine bildirmek istiyorum. Mükemmel derecede Gaşatasaray'ı düşünen, Galatasaraylılık yönünden eşleri benzerleri olmayan arkadaşlarıma iyi yazışmalar diliyorum.

Basketbolu herşeyiyle seven ve her yönüyle takip eden,forumdaki basketbol bilgisine en fazla güvendiğim kişisin Kerem Abi... Bırak sağı solu,yolunda devam et derim ben...

Kerem ABi senin yaptığın pire için yorgan yapmak.Aklı başında, güzel yorum yapan 5-6 adam var zaten sende bu sayıyı düşürme lütfen...

Ziziç 'in gitmemesi için dua ediyorum.. Murat Hocanın pahalı ve isimli transferler ile ne yapacağını görmek istiyorum. 3.sezonda bu yatırımın karşılığı aynımı olacak görmek istiyorum..

Yoksa hersezon sonu gibi bazı arkadaşlardan klasik edebiyatları dinlemek zorunda kalacağız, Ahh, Fitch son topu kullansaydı, Son saniyede yemseydik, Tufan sakatlanmasaydı, Ahh iyi bi uzunumuz olsaydı, Ahh Murat Hocanın elindeki kadro biraz daha iyi olsaydı, daha iyi yabancıları olsaydı..

Bu sene kadro yetersiz falan değil, ligde kaydadeğer 3 takım var Efes, Telekom ve biz.. Bu lig de imparatorun ne yapacığını görmemiz, bazı arkadaşların da anlaması için aman Ziziç gitmesin hatta kadroya 1-2 tane daha iyi oyuncu alsınlar..

Sezon sonu ahh Ziziç gitmeseydi edabiyatını duymamak için, impratorun imparatorluğunu görmek için Ziziç ve ziziç gibi isimli oyuncuların kalmasını yürekten istiyorum.. Hatta bu isimlerin takımda daha çok olmasını istiyorum...

Fatih Erdem' Alıntı:
[quote="Burak Barut":9mlm3ea5]Ribery? :)
Zizic? :)
Sinan Cem? :)

Ey Büyük Galatasaray İyi Ki Büyüksün bir de küçük olsan neler olacaktı ?

Burak kardeşim afedersin, bir şey soracağım.

Bu adamlar gitti veya gidiyor diye Galatasarayımızın küçük olduğu sonucunu mu çıkartmalıyız?

Anlayamadım![/quote:9mlm3ea5]

Fatih Bey bu adamların gidiş şekline bir bakalım, sonra da Galatasarayımız büyüklüğünü tekrar tartalım.Büyük Galatasaray 100 bin dolar için Ribery'i, 70 bin dolar için Sinan Cem'i kaçırmamalı.

Kerem Seçer abi ben uğraşmaktan saçlarım beyazladı, boşver hiç uğraşma arkadaşla o kendi hayal dünyasında Özyerle tartışsın dursun sende gül geç...

Ahmet BARAN' Alıntı:
Bu sene kadro yetersiz falan değil, ligde kaydadeğer 3 takım var Efes, Telekom ve biz.. Bu lig de imparatorun ne yapacığını görmemiz, bazı arkadaşların da anlaması için aman Ziziç gitmesin hatta kadroya 1-2 tane daha iyi oyuncu alsınlar..

Fenerbahce Ülker' i nereye gönderdin ;)

Arda EZER' Alıntı:
[quote="Ahmet BARAN":1cf3pf8g]Bu sene kadro yetersiz falan değil, ligde kaydadeğer 3 takım var Efes, Telekom ve biz.. Bu lig de imparatorun ne yapacığını görmemiz, bazı arkadaşların da anlaması için aman Ziziç gitmesin hatta kadroya 1-2 tane daha iyi oyuncu alsınlar..

Fenerbahce Ülker' i nereye gönderdin ;)[/quote:1cf3pf8g]

Eurolig'de görmeye alıstık ya onları Arda abi TBL liginden sayılmıyorlar :)

Sevmediğim bir takımı yazmak istemedim ama Ülkerin en büyük sponsorluk anlaşması tabii. Onlar Ülkerin aktörleri ile uzaya giderken biz yerimizde sayıyoruz Ülkerin figüranları ile...

Aramızda bizim yerimizde saydığımızı görmeyen ama Fenerbahçe'nin Ülker sponsorluğu ile ne kadar büyüdüğünü gören arkadaşları görmek ne güzel.. Fenerbahçe Ülkerin farkındayız yanii ;)

Ahmet BARAN' Alıntı:
Bu sene kadro yetersiz falan değil, ligde kaydadeğer 3 takım var Efes, Telekom ve biz..

nereye favorisin sen bu rotasyon özürlü hocanla..gelen gider süpürür seni tertemiz..dua ette o favori dediğin iki takım gelmesin ilk turda yoksa 2 senedir uygulanan tarifeyi uygularlar yine..ha bide fülker 'i eklememişsin ki onuda şöyle kabul edelim..Efes ve Telekom'un bi kategori üstünde top oynuyor Fenerbahçe..4 sakat'ı da geldikten sonra rahat rahat ulaşıcaklar şampiyonluğa..umarım Kasun geri dönünce Efes direnebilir şunlara..

Levent ÖKTENER' Alıntı:
[quote="Ahmet BARAN":1ahg82bx]

Bu sene kadro yetersiz falan değil, ligde kaydadeğer 3 takım var Efes, Telekom ve biz..

nereye favorisin sen bu rotasyon özürlü hocanla..gelen gider süpürür seni tertemiz..dua ette o favori dediğin iki takım gelmesin ilk turda yoksa 2 senedir uygulanan tarifeyi uygularlar yine..ha bide fülker 'i eklememişsin ki onuda şöyle kabul edelim..Efes ve Telekom'un bi kategori üstünde top oynuyor Fenerbahçe..4 sakat'ı da geldikten sonra rahat rahat ulaşıcaklar şampiyonluğa..umarım Kasun geri dönünce Efes direnebilir şunlara..[/quote:1ahg82bx]

Hocam güzel demissin ama Galatasarayın basında Galatasaraya suan hizmet veren Gs arması tasıyan hocaya özürlü demen pek hos olmamıs