Andrija Zizic Gidiyor mu?

Emre Yuksel' Alıntı:
volkan özger 1 hafta no post bitmek bilmeyen muhalefetten :) ben onur yavuz un vekiliyim :) o yokken yerine bakıyorum..

bu arada adam gitmeye karar vermişse zorla tutmanın iki tarafa da faydası yok.. bu işten bize bir çorba parası çıkar mı ona bakmak lazım.. adam gelmiş, her hafta boş salona oynuyor, gittiği deplasmanlara bakıyor, beyimize ufak geldik demekki.. o formayı istemeyen aman giymesin.. elimizde bir formamız kaldı zaten..

Abi bosver muhalafeti :) phılymızle dalga gecenlere dün aksam ders verdil :)

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Emre Yuksel":138bp60i]volkan özger 1 hafta no post bitmek bilmeyen muhalefetten :) ben onur yavuz un vekiliyim :) o yokken yerine bakıyorum..

bu arada adam gitmeye karar vermişse zorla tutmanın iki tarafa da faydası yok.. bu işten bize bir çorba parası çıkar mı ona bakmak lazım.. adam gelmiş, her hafta boş salona oynuyor, gittiği deplasmanlara bakıyor, beyimize ufak geldik demekki.. o formayı istemeyen aman giymesin.. elimizde bir formamız kaldı zaten..

Abi bosver muhalafeti :) phılymızle dalga gecenlere dün aksam ders verdil :)[/quote:138bp60i]

Volkancığım ziziç topiğinden bana golden state kanalıyla giydirerek gösterdinki her yerden herkese her şartta giydiririm :)

bu arada volkan sen tabuda soru olsan yasak kelimelerinden biri Murat Özyer olur!
Gm iniz bu galibiyete sizin kadar sevinmedi be!

Yattı o film faruk yattı...Geçen yıl yarı final oynanan kupada ön elemeyi geçemessen bunlara katlanmak zorunda kalırsın...Avrupada marka olmuş bir uzuna 20 lik genç muamelesi yaparsan bunlara katlanmak zorunda kalırsın...Biriyle flört edip o olmayınca eskisine yamanırsan bunlara katlanmak zorunda kalırsın...Desteğinin kime olduğu açık olan bir önadla sahaya çıkarsan bunlara katlanmak zorunda kalırsın...Ama yinede herşey senin uğruna katlanmak boyun borcum,başka ne denilebilir bilmiyorum...

Sevgili eser abicim murat özyer bu takıma yaptıgı yararlı bir yönünü göremiyorum elindeki oyuncuları kullanamıyorsa oyunculara kendini güvendiremiyorsa sevdiremiyorsa benımmı sucum :)

Yada diger elestirdigim noktalarda sene bası istenmemesi, set oyunumuzun olmayası ,güvendigi oyuncuyu oynatmaması,ilk geldigi sene ilk sene 4 culuk ıkınci sene final sözü,getirdigi 4 oyun kurucudan birinin gönderdigi malikten iyi cıkmaması yada 6 ay oynamamıs brithon gibi bir oyuncuyu alıp elimizde patlatması veya gecen sene abd ye gidip liglerin baslamasına 3 gun kala takımı kurması , fatihe hiç güvenmemesimi altyapı dıyıpde ücüncü senemizde altyapıdan oyuncu cıkmaması ,yada kız takımı ile gurur duyarken aynısı erkek takımana duyamayasımızmı!!!

Bunun gibi sayarımda daha bunlar olunca sorunum murat özyer olucak tabıkı!!!

Galatasaray yöneticilerin hiç sucu yokmu dersen var muhakkak ama zamanın baskanı özhan canaydın sayesınde suan elimiz kolumuz baglıyız!!!

Efes Pilsen Sinan & Ziziç takası için çabalıyormuş, doğru mu acaba?

Aslında mantıklı bir şey gibi duruyor bu takas.Oluşacak bir yabancı hakkı ve maaş farkı ile yabancı oyuncu getirme şansımız var.Fakat bizim oyun kurucuya ihtiyacımız yok mu? :?

bence ziziç gidiyorsa yanında marshall ıda götürmeli ziziç kalsın marshall gitsin...

Cümleten selamlar herkese...foruma yeni üye oldum ve yazdığım ilk mesaj bu.bu zizic olayı benim midemi bulandırıyo,gitcek haberleri çıktığından beri verim veremiyor takıma.o mevkide gainesin hırsını ve yırtıcılığını arıyorum açıkcası...

Semih Öztürk' Alıntı:
Cümleten selamlar herkese...foruma yeni üye oldum ve yazdığım ilk mesaj bu.bu zizic olayı benim midemi bulandırıyo,gitcek haberleri çıktığından beri verim veremiyor takıma.o mevkide gainesin hırsını ve yırtıcılığını arıyorum açıkcası...

tabiki ikisininde artıları eksileri var ama gaines bu zizicten iyi

Gaines in niye gonderildigini anlamis degilim!! Acikcasi gecen sene yabancilarimiz bence iyi performans gosterdiler, niye takima alismis iyi performans vermis oyuncular gonderilip de yerlerine yeniden yabanci alindi anlamis degilim!! Hadi 1-2 sini yollarsin yerlerine cok kariyerli, winner oyuncular getiricez dersin, milo-guro yu filan getirirsin. Herneyse artik benim aklim ermiyor bu subede neler dondugune. Yalan ruzgari, Dallas karisimi bisi oldu.
Allah sonumuzu hayir etsin, ancak zizic in problem cikarmasi sanki huseyin e yaramis gibi duruyor..Zizic problem cikardigindan beri daha bi istekli oynuyor sanki huseyin :)

Zizic olayı zaten kafasında bitirmiş . Bonserviste yüksek uçmayıp aldığımız miktara verelim Zizic'i . En azından o paraya formanın hakkını verecek biri bulunur .