Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Barış Yavruoğlu' Alıntı:
barış kardeşim yaşın daha küçük hagi nin ilk geldiği zamanları muhtemelen hatırlamıyorsun sadece son senelerini belki hatırlıyorsun.senin arda hayranlığını anlayabiliyorum ama sende bir kaç sene sonra bizi anlayacaksın

Elimizdeki değerleri çabuk yitirmeyelim. Pazar günü Arda'ya yapılan protestonun çok ama çok ağır olduğunu düşünüyorum. Ya size ne adamın sinemaya gitmesinden, sevgilisinden. Form düşüklüğünü eleştir, bundan nasıl kurtulabileceğini söyle. Hem son haftalarda sakat. Ondan da formu istenilen düzeyde olmayabilir. Çok yanlış yapıldı. Takımın son haftalarda yaşadığı düşüşü Arda'nın özel hayatına bağlamak yanlış. Takımın son haftalarda yaşadığı olumsuzlukların ardından kaptanın morali bir hayli bozulmuştur. Bir de üstüne böyle bir protesto olmadı hiç. Ben taraftarda da hata buluyorum. Taraftar hatayı önce kendisinde, sonra başkasında arasın.

Barış Yavruoğlu' Alıntı:

Barış gececen o işi.Yan yana konuştuğumuzdaki düşüncelerini yaz buraya, demogoji yapma.
Özel hayatı beni hiç ilgilendirmez.Takımda yüreksizlik varsa, takımda disiplinsizlik ve vurdumduymazlık varsa.Geminin kaptanıdır en büyük sorumlu...

Görevi kadroyu toparlamaktır kendisinin.Gol yendiğinde bi kenarda triplere girmek değildir.

İnsanların ben demiştim olayı beni ayrı bir ayar etse de Arda'ya stadda yapılan kadar burada yapılan haksızlığı görünce diyecek lafım kalmıyor açıkcası..

Umarım bir an önce bizden kurtulur,yoksa kariyerini bitireceğiz..

Tolga Kaplan' Alıntı:
İnsanların ben demiştim olayı beni ayrı bir ayar etse de Arda'ya stadda yapılan kadar burada yapılan haksızlığı görünce diyecek lafım kalmıyor açıkcası..

Umarım bir an önce bizden kurtulur,yoksa kariyerini bitireceğiz..

Hislerime tercüman olmuşsun abi, bundan üç-dört ay önce Arda ile ilgili en ufak bir eleştiriye dahi tahammül edeyen taraftarın bugün Arda'ya gösterdiği tepki anlaşılabilir bir şey değil.

İnsanoğlu işte...

Dokunulmaz oyuncu yoktur,her kez eleştirilir ama Nonda'ya o berbat döneminde ıslık çekmeyen tribünler bir anda kendi evladımıza bunu yaparsa ben bu işi desteklemem.

ya bu kadar büyütülmesin artık bu olay. Yıllardır ardaya herkes destek oldu ama görevlerinin hatırlatılması lazımdı ve hatırlatıldı. Ama sert ama yumuşak ama normaldi bu tartışılır. Ama arda sütten çıkmış ak kaşık değil. Bunu da kabul etmek lazım. Bence bu olay artık kapanmalı yoksa daha çok şey olur.

Arda'ya herkes içindeki kini kustuysa artık bir stop deriz umarım..

Bu arada NTV Spor'a güzel açıklamalarda bulunmuş Kaptan.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Barış Yavruoğlu":eek:yd7tfs0]ARDA TURAN !!!

Barış gececen o işi.Yan yana konuştuğumuzdaki düşüncelerini yaz buraya, demogoji yapma.
Özel hayatı beni hiç ilgilendirmez.Takımda yüreksizlik varsa, takımda disiplinsizlik ve vurdumduymazlık varsa.Geminin kaptanıdır en büyük sorumlu...

Görevi kadroyu toparlamaktır kendisinin.Gol yendiğinde bi kenarda triplere girmek değildir.[/quote:eek:yd7tfs0]

Kardeşim , seninle farklı konuşup buraya farklı yazmıyorum ben.Arda'yı bende eleştirdim.Ben şunu diyorum eğer bu form düşüklüğünün tek sebebi özel hayatı ise ( ki ben buna inanmıyorum ) o zaman Arda'ya her türlü eleştiri yapılır.

Bu yaşta Galatasaray'da kaptanlık yapıyor.İlk başlarda işler iyiydi kimsenin sesi çıkmıyordu da şimdi ne oldu ? Bir anda Arda gibi bir oyuncuyu harcamak taraftara yakışmaz.Şu an düşüş yaşıyor olabilir ama bu hep böyle devam edecek diye birşey yok.Milli takım , Gs maçları derken yıprandı artık.Bir yandan özel hayatı ile ilgili çıkan haberler ee bu da insan be kardeşim.

Yabacı oyunculara ne yapsın Arda kaptan olarak ? Keıta , Elano , Leo , Jo , Santos hangisinde yürek , ruh var.Yabancı adam alır parasını bakar keyfine.Kaptan diye herşeyi ona yüklememek lazım.Burda Rijkaard'ın da Arda'ya yardımcı olması lazım.

En güzel hatun yakışır sana
Bu sözümüz Arda Turan?a
Ne ona buna ne de bir başkasına
Paris Hilton yakışır sana

Bu besteyi hazırlayanda Galatasaray taraftarlarıydı.Ama doğru ya o zaman herşey yolundaydı , sorun yoktu.

Şimdi ise...

Barış Yavruoğlu' Alıntı:
En güzel hatun yakışır sana
Bu sözümüz Arda Turan?a
Ne ona buna ne de bir başkasına
Paris Hilton yakışır sana

Bu besteyi hazırlayanda Galatasaray taraftarlarıydı.Ama doğru ya o zaman herşey yolundaydı , sorun yoktu.

Şimdi ise...

Günümüzde tüketim o kadar hızlı ki..

Arda Turan son dönemdeki söylemleriyle aslında bir tepkiyi hak ediyordu ama bu denli büyük bir tepkiyi ve bel altını hak etmiyordu.

Arda´nın sorunu sevgilisinin olması vs. değil, kafasının Liverpool´da olması. Kewell´a devre arasında sezon sonu "bitecek olan" sözleşmesiyle ilgili sorulan sorulara; şu anda şampiyonluğa odaklandım, sezon bittiği zaman bu durumu konuşuruz diyordu. Oysa Arda Turan´ın 2013 yılına kadar sözleşmesi olmasına rağmen her defasında Liverpool´a gitmek istediğini ifade ediyor. Sen kafanı ve ayaklarını çalıştırıp takımı şampiyon yaparsan Liverpool zaten kapıyı çalar, ama sen sadece çeneyi çalıştırırsan sen kapıyı ardına kadar açsan da düşünceni soran Liverpool´lu yönetici/menajer olmaz.

İçinde bulunduğu dönem içerisinde hayat seviyesini yükselten Galatasaray ise kafasını o kulüp için yormalı.

Onur Yavuz' Alıntı:
Arda Turan son dönemdeki söylemleriyle aslında bir tepkiyi hak ediyordu ama bu denli büyük bir tepkiyi ve bel altını hak etmiyordu.

Arda´nın sorunu sevgilisinin olması vs. değil, kafasının Liverpool´da olması. Kewell´a devre arasında sezon sonu "bitecek olan" sözleşmesiyle ilgili sorulan sorulara; şu anda şampiyonluğa odaklandım, sezon bittiği zaman bu durumu konuşuruz diyordu. Oysa Arda Turan´ın 2013 yılına kadar sözleşmesi olmasına rağmen her defasında Liverpool´a gitmek istediğini ifade ediyor. Sen kafanı ve ayaklarını çalıştırıp takımı şampiyon yaparsan Liverpool zaten kapıyı çalar, ama sen sadece çeneyi çalıştırırsan sen kapıyı ardına kadar açsan da düşünceni soran Liverpool´lu yönetici/menajer olmaz.

İçinde bulunduğu dönem içerisinde hayat seviyesini yükselten Galatasaray ise kafasını o kulüp için yormalı.

Söylemek ve anlatmak istediğim, Arda'ya olan tepkimin sebebi budur.

Yine söylendi bizim tribüne doğru.Ne sanıyor kendini anlamıyorum.Yazık.

Tamam Diyarbakır maçında biraz fazla yüklenildide,e abi iyide oynamıyorsun ki.Adım atacak halin yok.

Daha 11 ay önce bu adamı çok ama çok seviyorken şimdi hiç sevmeyecek konuma geldiysem bunun suçlusu ben olamam herhalde.

Anlayana.

Ne kaptanlar gördü bu Arma.

Senin neyine bu pazuband.

Yakışmıyor. Ne olur çıkar ama atma kibarca hakedene ver(Emre Aşığı kastederek).

Tolga Kaplan' Alıntı:
Bazen diyorum ki; Taş olsan Arda Turan,yağsan bazılarının kafalarına..

Sonuçta fikrimizi söylüyoruz.Laf sokmaya gerek yok.Sen Arda'yı seviyorsun,ben sevmiyorum.Şu hal ve hareketleri bezdirdi artık beni.

Öyle bi tavırlarda ki 'ben bu kulübün herşeyiyim' düşüncesinde.

Canım kardeşim senin şahsına birşey söylecek olsam,döndürüp dolaştırmam ismini vererek söylerim.Kimseden çekinecek bir hal görmüyorum kendimde.

Laf sokmak için yazmadım,düşüncemi yazdım.