Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Ya tamam beste falan biraz ağırda.

Arda şuan ben 4/4 lüğüm bilincinde.Bunu aşması gerek.Tribün homurdanıyorsa demekki var bi eksiklikler.Seni yuhluyorsa başını önüne koyup düşüneceksin,öyle 'bravo size' demeyeceksin.

Zamanında Hakan Şükürde yuhlanıyordu ama hiç tepki vermiyordu,başına önüne eğik çıkardı sahadan.

Arda'nın tekniğini gösterip çıkış yakaladığı maçlardan sonra tekrar düşüşe geçmesi sonucu Servet ile yaşadıkları bir olay aklımda. Sahada Servet ile tartışan Arda o maçta tribünden tepki almıştı. Bu tepki Arda'nın o sezonun geri kalanında koşan, mücadele eden ve fiziğini üst düzeye çıkaran bir futbolcu olmasına neden olmuştu. O maçları gayet iyi hatırlıyorum. Arda yine rayından çıkmıştı ve taraftar yine ona bir uyarı yaptı. Şimdi yine çıkışa geçecektir. Göreceksiniz.

Sonra kimse burada gördünüz mü Arda'yı demesin ama çünkü Arda'nın çıkışının nedeni dünkü protesto olacaktır.

Bu takım Arda'sız kendine güvensiz ne yaptığını bilmeyen 11 kişilik bir grup gibi.Arda her zaman sahada olmalı !

Kerem SEÇER' Alıntı:
Arda'nın tekniğini gösterip çıkış yakaladığı maçlardan sonra tekrar düşüşe geçmesi sonucu Servet ile yaşadıkları bir olay aklımda. Sahada Servet ile tartışan Arda o maçta tribünden tepki almıştı. Bu tepki Arda'nın o sezonun geri kalanında koşan, mücadele eden ve fiziğini üst düzeye çıkaran bir futbolcu olmasına neden olmuştu. O maçları gayet iyi hatırlıyorum. Arda yine rayından çıkmıştı ve taraftar yine ona bir uyarı yaptı. Şimdi yine çıkışa geçecektir. Göreceksiniz.

Sonra kimse burada gördünüz mü Arda'yı demesin ama çünkü Arda'nın çıkışının nedeni dünkü protesto olacaktır.

İnşallah Kerem abi inşallah.Ben de Arda'nın taraftara küseceğini sanmıyorum.Ancak performansın üstüne koyar mı bilemem.Umarım dediğin gibi olur.

Dediğimiz gibi olmalı. Arda takımı bir arada tutmak ve kendini de daha iyi pazarlamak için 10 numarayı ve kaptanlığı aldı. Bu ilk kaptan olduğu zamanlarda çoğu kişinin görüşüydü. Adnan Polat ile yaptığı kariyer planlamasında istediği yere gelmek istiyorsa mutlaka her zamankinden daha iyi olmalı Arda.

Not: Ben Arda'yı ıslıklamadım. Caner ve Jo'yu ıslıkladım sadece. Islıklamadım diye tepkisiz de değilim ama.

Bu arada alıştım artık Arda' sız Galatasaray' a böyle devam ederse medyada da ismi çıkmazsa unuturum böyle birinin Galatasaray' da top oynadığını...

Formsuz olması bence futbolcuyu ıslıklatacak bir sebep değil. Vurdumduymazlık, İşini önemsememe, ne bileyim bencillik falan kabul edilebilir benim açımdan futbolcuyu ıslıklamak için.

Caner'de bu hasletler vardır belki son zamanlarda zira ben son oynanan maçları seyretmedim.

Caner bir parladı ve kayboldu sonra. Dün de öyle böyle değil inanılmaz kötüydü. Heleki kullandığı bir serbest vuruş var ki.

Bu arada benim tepkim kişiseldir. Kimse bana şunu ıslıkla bunu ıslıkla buna tepki ver demedi. Baros'un, Neill'ın, Sabri'nin, Keita'nın bundan nasibini alması beni de rahatsız etti ama herkesin çeşitli nedenleri vardır. Ayrıca konu dışı olacak ama Diyarbakır diye bağırılıp Diyarbakır'ın tribüne çağrılması da hepsinden daha çok rahatsız etti. Abartı bence ıslık değil de buydu.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Formsuz olması bence futbolcuyu ıslıklatacak bir sebep değil. Vurdumduymazlık, İşini önemsememe, ne bileyim bencillik falan kabul edilebilir benim açımdan futbolcuyu ıslıklamak için.

Caner'de aslına bakarsan bu saydıklarının çoğu var zaten Alperen.Öncelikle inanılmaz bencil bir oyuncu,takım oyunculuğu ile uzak yakın alakası yok.Bunun dışında takım arkadaşlarına karşı sorumsuz.A.Madrid maçında gördüğü o gerizekalıca karttan sonra dünde yine rakibine okadar alakasız,saçma yerlerde giriyorki dün kırmızı görse hakeme tek laf etmezdim.Onun dışında mesleğine olanı bilemem ama görevine saygısı yok.Onu sol bek diye koyuyorsa Rijkaard oraya.Caner'de sol beklik yapacak.Ancak arkadaşın aklı fikri sadece hücum yapıp kendini göstermekte.Eğer topla ilerleyecek durumu yoksada saçma şekilde topu şişiriyor.

Şahsen Caner'e karşı bende tepkiliyim.Bu yüzden Kerem'in ağzına,diline sağlık.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ayrıca konu dışı olacak ama Diyarbakır diye bağırılıp Diyarbakır'ın tribüne çağrılması da hepsinden daha çok rahatsız etti. Abartı bence ıslık değil de buydu.

bencede en ağırı buydu.ilk defa böyle birşey olmuştur heralde o sahada daha önce olduysada ben hatırlamıyorum..kendi takımını ıslıklayıp rakip takımı tribüne çağırmak ki çağırılan takımda daha 1 ay öncesine kadar herkesin çeşitli nedenlerle ligten düşsünler diye söylendiği takım.evet bu konulara girmeye gerek yok belki ama bu yapılandı tribünde beni asıl rahatsız eden..

diyarbakiri tribune cagiran ve kendi takimini yuhlayanlari gordukce bu armaya yillardir duydugum sevgi giderek azaliyor ,anca gucu kendi futbolcusuna yeten ne yaptigi belli olmayan , bi avuc rakip takim taraftarina bile kendi evinde ezilen ,cehennem yaratmayi gectim rakibe pankartlar asan bu taraftara aciyorum umarim yeni stadla bu 2 haftadir asy de gordugumuz taraftar profilide stadin molozlariyla tarihe karisir ve gercek galatasaray taraftari tribunleri geri alir
once takima ruhsuz diyenler kendilerine aynada bakacak ve ondan sonra galatasaraylilik hakkinda aticak tutacak,evet bu takimda ruhsuz oyuncular olabilir ama oranlari trribundeki taraftardan fazla degildir.
not :kimse ustune alinmasin kisisel yazmadim son 2 asy macinin tribunun bende uyardiklarini yazdim

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
Bu arada alıştım artık Arda' sız Galatasaray' a böyle devam ederse medyada da ismi çıkmazsa unuturum böyle birinin Galatasaray' da top oynadığını...

biraz abartsaydın demeyeceğim çünkü zaten çokça abartmışsın.

ne yaptı bu adam size yahu ne istiyorsunuz kaptandan?

neymiş efendim sevgilisi varmış hem de onunla beraber sinemaya gidiyormuş vay be bak sen ahlaksıza nasıl olurda tribün beyzadelerinin rızasını almadan kız arkadaşıyla gezip tozar, sinemaya götürür.

beyler kendinize gelin lütfen jo konusunda ne kadar haklıysak arda konusunda ise o kadar haksızız..

ha bu arada GS altyapısı futbolcu yetiştiriyor rahip değil ;)

Şimdi beyler,

Sinem Kobal yüzünden oynamıyor demiyorum ben orasına karışamam. Onu bir kenara bırakın.

Arda benim babamın oğlu değil. Galatasaray Futbol Klübü' nün profesyonel oyuncusu ve kaptanıdır. Arda' yı Bosna maçlarından beri sahada görebilen var mı ?

Ya da canını dişine takıyor diyebilen. Arda uzun zamandır saha içinde aktif değil bu bir gerçek. Takıyorsan o pazubandı koluna oynayacaksın. Kimseyede kız arkadaşın yüzünden, araban yüzünden, sinema yüzünden vs. koz vermeyeceksin...

Herkes tutturmuş bir Bosna maçıdır gidiyor. Ne Bosna maçıymış arkadaş, elemeleri bitti 1 ay sonra finaller başlıyor biz hala oyuncumuzun Bosna maçında kalmışız...

Ben Arda yı eleştirirken bugunlerin olacağını tahmin ettiğim için eleştirmiştim ve forumdan birkaç kişi destek vermişti.Arda cok kritik bir dönüm noktasında ama bence gittiği yol yalnış.dün oyundan cıkarken arkadan baktım resmen güreşçiye benziyordu.Birde ilk golde Baroş tribüblere giderken onu yedek klubesine yönlendirmesi cok daha kötüydü.
Bence bu saatten sonra satılma imkanı varken satmak yoksa eriyip gidecek