Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Tolga Kaplan' Alıntı:
Canım kardeşim senin şahsına birşey söylecek olsam,döndürüp dolaştırmam ismini vererek söylerim.Kimseden çekinecek bir hal görmüyorum kendimde.

Laf sokmak için yazmadım,düşüncemi yazdım.

Taş olup yağsan bazılarının kafasına falan diyince alındım üstüme.Neyse Tolga abi yanlış anlamışım kusura bakma.

Tolga sen bunu hep yapıyorsun artık kızamıyorum sana ama sana söylemem gerekenler var.

Bu pazubandı taktığından beri oyununu 1 gram ilerletmeyen ve tam aksine fizik gücüde çok düşmüş bir oyuncu takımı şampiyonluk yolundayken sürekli gitmek istiyorum deyip, taraftar tepki gösterdiği halde hiç umursamayıp aynı tas aynı hamam ilerleyerek sahada ruh gibi geziyorsa ve üstüne üstün taraftara küsmüş gibi surat yapıyorsa ben de eleştirmekten başka hiç bir şey yapamam kardeşim kusura bakma.

Seninde eleştirenlere laf sokmaya hakkın yok ayrıca.

Erdem aslında cevabı vermiş.

Sen Ardayı seviyorsun, ben sevmiyorum.

(ki bende hiç ama hiç sevmiyorum)

Not: ''Bazılarının başına yağsan'' lafını üzerime alarak yazdım.

Seni ikna etmek gibi bir çabam olmayacak Emin kusura bakma..İsteyen üstüne alınsın,isteyen alınmasın..Bu evren bu forumdan ibaret değil.Buraya yazdığım her kelime buradaki kişilere bir mesaj değildir..Öncelikle bunu bilin.

Arda'yı seversin sevmezsin, bunu sorgulamak hakkım değil,ilgilendirmez de beni.

Gerisi de mühim değil.

Arda Turan Ege'deki taraftarlarımıza büyük ayıp etmiştir. Kaptanlığın altında ezilmiştir. Liseli sevgililer gibi trip atmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

Tribal enfeksiyon olmus :)

Sinem ilacı olarak yardım etsin onu arda turan yapanların yüzüne bakmıyorsa ben onu adamdan saymıyorum takılsın tribal tribal

Suc onda degil gecen hafta ALİ SAMİYENDE el kaldırmayı cok gördügünde burda onu savunanlar vardı alın savundugunuz tribal kaptan size,farkındamısınız ama Arda bügune gelirken onu en cok koruyan taraftardı vefasız olmıcaksın dün övdük iyidin bügun kötuysen elestircezde kime neyin tribini atıyorsun

Sende gidersin Biz yine kalırız !

Takımda en son protesto edilecek adamı bonus jo ve leo,elano gibi gamsız topçular ile beraber yuhalar,beste yapıp içinde ona atıfta bulunursan , yerin dibine sokarsan, reaksiyonuda bu şekilde olur !

Arda formsuz olabilir ama mücadelesini hiç bırakmaz,maçı kaybederken en çok sorumluluğu eline çekinmeden yine o alır. kaybedilen maçlarda futbolcuların yüzüne baktığında ardanın farkını hissedersin. sakat veya cezalı ise tribünlerde gol olduğunda amigo gibi sevinen çok ender topçulardandır. ve en önemlisi herşeyi ile tam bir galatasaraylıdır.

Her ne olursa olsun bu takımın en önemli parçasıdır ARDA TURAN .

Serkan Özer' Alıntı:
Arda formsuz olabilir ama mücadelesini hiç bırakmaz,maçı kaybederken en çok sorumluluğu eline çekinmeden yine o alır. kaybedilen maçlarda futbolcuların yüzüne baktığında ardanın farkını hissedersin. sakat veya cezalı ise tribünlerde gol olduğunda amigo gibi sevinen çok ender topçulardandır. ve en önemlisi herşeyi ile tam bir galatasaraylıdır.

Bu sayılanlar bu seneye ayit değildir.Arda bu sayılanların hiçbirini(tribünde bağırmak dışında) bu sene yapmıyor(yapamıyor) ne yazıkki.Arda'nın koşacak hali yok görüntü budur.Top kaptırır peşinden koşmaz yürür.Birkere yediğimiz golden sonra maça ilk küsen isim Arda'dır.

Hakan Şükür'de yeri geldi protesto edildi.Başını önüne eyip çıkardı sahadan !!!!!!. Arda tam tersi sanki Messi ya homurdanıyor,'aferin size diyor','tabi canım tabi' diyor.

Arda yanlış yoldadır,bu gidişle dahada kötü olacak.

Benim görüşüm budur dahada yazmayacağım bu konuya.

Başka bir noktaya daha değinmek istiyorum.

Kabul ediyorum gerçekten de çok iyi, cesur ve Galatasaray etiğine önem veren bir yönetimimiz var fakat tarafsızlık konusunda aynı şeyi söylemem mümkün değil. Şimdi tabi kendilerine sorsak şiddetle inkar ederler fakat şunu söyleyebilirim ki başta Adnan Polat olmak üzere bizim yönetim Arda Turan'ı öz çocuğu gibi seviyor ve ayrıcada alt yapıdan çıktığı için kaptanlığın verildiğini düşünüyorum. Öz çocuğu gibi sevmelerinin kesinlikle benim için bir mahsuru yok ama şu takımda alt yapıdan çıkmış veya çıkmamış, Arda'dan kat kat karakterli ve bu değerli pazubandı takmayı hak eden futbolcularda var. Ben Arda dışındaki futbolculara yönetimimizin Arda kadar değer verdiğini düşünmüyorum. Keşke yönetim Arda'ya kaptanlık vermeden önce biraz daha düşünseydi.

Arda'ya verilen aşırı tepki ne kadar gereksizse Arda'nında bu yaptığı o kadar gereksiz..
2 yanlış 1 doğru getirmez..Artık küslüğü falan bırakıp Bursa maçında yönetim-futbolcu-taraftar kenetlenip Samiyeni Bursa'ya dar etmeliyiz!.

Serkan Özer' Alıntı:
Takımda en son protesto edilecek adamı bonus jo ve leo,elano gibi gamsız topçular ile beraber yuhalar,beste yapıp içinde ona atıfta bulunursan , yerin dibine sokarsan, reaksiyonuda bu şekilde olur !

Serkan abi o eski karakterli Arda'ydı. Ki o Arda'yı bende takdir ediyordum.

Ama şimdiki Arda senin yazdıklarından 1000 kat daha zıt bir görüntü çiziyor.

Serkan Özer' Alıntı:

Abi Arda'yı en çok savunan ve sevenlerden biri benim ama tribünler haklı veya haksız bir tepki verdi diye sen tribünlere küsüp tavır alamassın.

Arda'nın biraz da oturup düşünmesi lazım neler oluyor diye ?

Barış Yavruoğlu' Alıntı:
[quote="Serkan Özer":3s6ilgsu]Takımda en son protesto edilecek adamı bonus jo ve leo,elano gibi gamsız topçular ile beraber yuhalar,beste yapıp içinde ona atıfta bulunursan , yerin dibine sokarsan, reaksiyonuda bu şekilde olur !

Abi Arda'yı en çok savunan ve sevenlerden biri benim ama tribünler haklı veya haksız bir tepki verdi diye sen tribünlere küsüp tavır alamassın.

Arda'nın biraz da oturup düşünmesi lazım neler oluyor diye ?[/quote:3s6ilgsu]

E tabi o da onun kusuru ! Ben hatası yoktur demedim, kabul ediyorum çok formsuz.Bu oluşan durumu onun yaşına veriyorum ve kaptanlık gibi ağır bir yükün arada sırada genç topçuları biraz zora soktuğunu düşünüyorum
Olurda bizim takımda kalırsa bir iki seneye kalmaz olgunlaşıp, eksiklerini gidererek geliştirir kendini. On yıl falan kimse kimse bu takımda kaptan yok demez.

Koskoca Galatasaray kaptanı tribünlere kapris yapıyor.Yazık . . .
Seni Metin Oktayla aynı kefeye koyan bizlere de yazık . . .

Kerem SEÇER' Alıntı:
Arda Turan Ege'deki taraftarlarımıza büyük ayıp etmiştir. Kaptanlığın altında ezilmiştir. Liseli sevgililer gibi trip atmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.
Egedeki taraftarlara trip attığını düşünmüyorum.

Gecen hafta Arda'ya yapilan beste icin denildi ki "Arda'ya degil butun takimaydi." Bu hafta da Arda dedi ki:"benim protestom da size degil gecen hafta bana yapanlaradir"

Volkan Kızıltaş' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":5dumwoaa]Arda Turan Ege'deki taraftarlarımıza büyük ayıp etmiştir. Kaptanlığın altında ezilmiştir. Liseli sevgililer gibi trip atmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.
Egedeki taraftarlara trip attığını düşünmüyorum.

Gecen hafta Arda'ya yapilan beste icin denildi ki "Arda'ya degil butun takimaydi." Bu hafta da Arda dedi ki:"benim protestom da size degil gecen hafta bana yapanlaradir"[/quote:5dumwoaa]

Galatasaray kaptanı bu tür işlerle fazla uğraşmamalı.Geçen hafta olanlar olmuş bitmiş.Bu takım zorlu bir viraja girmiş neyin ne olacağı daha belli değilken Arda'nın tribünlerle uğraşması hoş bir durum değil.Sen eğer kaptan'san zor durumlarda göğüs germesini bilmeli takımı toparlamalısın.