Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
[quote="Mustafa Yağız ÖNDER":3vrxt5kq]Vakti zamanı geldi git. Fenerbahçe dahi olsa git.

Yok artık canım, o kadarda değil.. :? :?[/quote:3vrxt5kq]

Düşene vuracaksın(!)

Nankörüz nankör.Arkamızdan sallayan emekli futbolcularımız aslında tamda bize çekmişler!

Harun Taşkapılı' Alıntı:
helal olsun kaptan bir sezon daha çöpe gitti,sen triplerle uğraş dur.

Dimi ah Arda senin yüzünden şampiyonluk gitti !

Değil tabiki ama kabul etmeliyizki Arda büyük hatalar yaptı bu sezon,tek tek yaptığı hataları sıralayabilirim ama gerek yok bence,olan oldu biten bitti...Hedefsiz bir takımımız var artık,ne takımdan ne kaptandan konuşmak yersiz,bırakalım herkes içini boşaltsın temiz bir şekilde ileriye bakalım...Kraldan çok kralcı olmayalım...Herkes kırgın üzgün bitkin ve herkes kendince haklı...Hop dur bakalım ona kimse laf söyleyemez tarzı şeyleri bırakalım...

ben 3 ay önce yazmıştım arda ile düşüncelerimi.ve ligi nerde bitireceğimizi.eski sayfalara bakarsanız görürsünüz.ne yazıkki ben haklı cıktım.bazı arkadaşlar bana istatistikler gösteriyordu,alın o istatistikleri kapak yapın odanıza asın.şampiyonluğa oynayan takımlardan 12 puandan 1 puan almışız bana kimseyi savunmayın.
kaptan bu takımın dümenidir,dümen bozuk oldumu gemi rüzgara kapılır gider,bizm takımda fener rüzgarına kapıldı.
ama onlar için sorun değil mayıs gelecek iş bitecek sonra ver elini antalya ora buraibizde gazatelerden kim gelmil kim gitmiş onu takip ederiz.

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Değil tabiki ama kabul etmeliyizki Arda büyük hatalar yaptı bu sezon,tek tek yaptığı hataları sıralayabilirim ama gerek yok bence,olan oldu biten bitti...Hedefsiz bir takımımız var artık,ne takımdan ne kaptandan konuşmak yersiz,bırakalım herkes içini boşaltsın temiz bir şekilde ileriye bakalım...
Arda takımı etkileyecek ne hatalar yaptı sırayla görmek isterim ben.

Ben şampiyonluğun Arda yüzünden gittiğini felan düşünmüyorum ama gerçek şu ki Arda bu sene ne kaptanlık yapmıştır ne de futbol oynamıştır. Onun görevi takımı toplamaktı ama o da diğer oyuncular gibi şeyine bile takmadı, futbol oynamak istemedi...

Avrupaya mı gitmek istiyorsun ;

"Git artık Arda Turan, kendinden nefret etmeden... Nerede, nasıl, tekrar gülümseyeceksen; oradan bir fotoğrafını yolla. "Mutluyum" yazsın sadece arkasında..."

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Kerem BOZGEYİK":5jdivxqa]Değil tabiki ama kabul etmeliyizki Arda büyük hatalar yaptı bu sezon,tek tek yaptığı hataları sıralayabilirim ama gerek yok bence,olan oldu biten bitti...Hedefsiz bir takımımız var artık,ne takımdan ne kaptandan konuşmak yersiz,bırakalım herkes içini boşaltsın temiz bir şekilde ileriye bakalım...
Arda takımı etkileyecek ne hatalar yaptı sırayla görmek isterim ben zahmet olmazsa...[/quote:5jdivxqa]

Şu tarzını değiştirmen lazım ilk önce,''hadi anlat bakalım delikanlı'' gibi olmuş biraz...

Alakası yok Kerem Bey, sondaki iki kelimeye taktıysanız silerim şimdi onları. Böyle küçümsemeler kullanan biri değilim.

Bence artık gitsin Arda hem şimdi gitmeyecekte ne zaman gidecek avrupaya..Orda oynadıkça bizde gururlanacağız.

Eren Aydın' Alıntı:
Alakası yok Kerem Bey, sondaki iki kelimeye taktıysanız silerim şimdi onları. Böyle küçümsemeler kullanan biri değilim.

Neyse ben yanlış anladım o zaman diyeyim...

Şu avrupa meselesinden başlayalım...
Arda şu avrupa'ya gitme meselesini bence abarttı,yani bu bir defa söylenebilir,ancak üç günde bir bunu söylemesi ve takım ismi vererek bunu tekrar etmesi bence hem Parçalıya büyük saygısızlıktır,hem takıma saygısızlıktır,Galatasaray büyük kulüptür Galatasaray'ın kaptanı takım ismi vererek birde bunu ikide bir yaparak birşeyleri erozyona uğratır...

İkincisi yerli yabancı meselesinde abilerini örnek alması...
Yani yerli ve yabancı oyuncular arasında ayrım yaptığını düşünüyorum,maalesef Galatasaray kaptanı olarak tüm takımı kucaklayamadığını yelilerle yabancıları kaynaştırmak yerine bu ayrımı dahada derinleştirdiğini düşünüyorum...

Üçüncüsü Arda'nın bazı konularda gereğinden çok konuştuğunu,ve bununda kendisine dolayısıyla takıma zarar verdiğini düşünüyorum...Örnekmi milli takım t.direktörü yerli olsun...

bunları çoğaltabiliriz...

Performansını nasıl etkilediğini takımı nasıl etkilediği konusunda uzun uzun konuşmak lazım tabi...Yoruldum:)

Bu arada Fener maçından sonra tam saha dergisine verdiği röportaj başlı başına taraftarla arasını açan neden oldu benim yorumum,çünkü yanlış zamanda yanlış şeyler söyledi,Fener maçından sonra şampiyonluğu kaybettiğimiz maçtan sonra daha anlayışlı olup takımı toparlamak yerine sivri açıklamalar yapması başlı başına fiyaskoydu...Birsürü var böyle aklıma geldikçe sizin için eklerim...

Şampiyonluğun kaçış nedenleri konusundaki soruya imalı yanıtlar veren sarı-kırmızılı oyuncu, ''Sebebi benim herhalde. Benim bireysel performansım oldu. Bana öyle gösterdiler'' diye konuştu.

Yani hala taraftara laf sokma gayretinde,böyle bir maçtan sonra bile bunu yapabiliyor,bir insan birsürü artısı varken bu kadar negatif nasıl olabilir,valla inılacak gibi değil,evet cevap basit taraftar nankör işte...Neyse Arda hakkında son sözümdür,yeter artık...Çünkü bunda bizimde suçumuz var,birazda kendimiz ettik...

Sergen Yalçın NTVSpor`da Arda'nın Avrupa transferi hakkında;

"Ben çok net şeyler duydum. Anlaşmış diye biliyorum. Tottenham 12 Milyon ? teklif etmiş, Galatasaray yönetimi daha fazla istiyormuş. Fakat Tottenham fiyat arttırmıyormuş" diye söyledi.

Hayırdır inşallah? :?

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":1l4cylay]Arda Premier Lig'e gitse,bizden kurtulsa,hafta sonları gururlanarak maçlarını izlesek,güzel olur.

Bir de SporMax için ayrı para mı vereceğiz yahu.. =)[/quote:1l4cylay]

Sadece spormax değil yahu,Nba tv falan da var.. Ben ödüyorum vallahi,Arda başka bir yere giderse küserim :)

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
Sergen Yalçın NTVSpor`da Arda'nın Avrupa transferi hakkında;

"Ben çok net şeyler duydum. Anlaşmış diye biliyorum. Tottenham 12 Milyon ? teklif etmiş, Galatasaray yönetimi daha fazla istiyormuş. Fakat Tottenham fiyat arttırmıyormuş" diye söyledi.

Hayırdır inşallah? :?
12 + Gio'yu isteyelim ;)

12 artı Gio olursa süper olur... :p
O paraylada taş gibi bir göbek oyuncusu alırdık...Şöyle hem koşup hem pas verebileninden...
Kaynak Sergen gerçi ama neyse...