Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Beyler, Arda'nın bu takımda daha işleri var ve bu işleri tamamlamadan hiçbir yere gidemez. Yıllar sonra kendisi çocuklarına Galatasaray'da oynadığı dönemi anlatırken, 2009'da alınamayan kupaları ve 5.'liği, 2010'da ulaşılamayan hedefleri ve lig 3.'lüğünü mü anlatacak ? Kaydadeğer birşey yapmadan gitmez,gidemez...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Beyler, Arda'nın bu takımda daha işleri var ve bu işleri tamamlamadan hiçbir yere gidemez. Yıllar sonra kendisi çocuklarına Galatasaray'da oynadığı dönemi anlatırken, 2009'da alınamayan kupaları ve 5.'liği, 2010'da ulaşılamayan hedefleri ve lig 3.'lüğünü mü anlatacak ? Kaydadeğer birşey yapmadan gitmez,gidemez...

Umarım öyle olur, ki zaten kendisi söylemişti Aslantepe'de kupa kaldırmadan gitmem diye. O yüzden ` :? ´ yaptım. Umarızki kalır

Bülent Korkmaz'ın açıklamalarını dinlediyseniz,bir daha bu çoçuğun kaptanlığı hakkında yorum yapmazsınız sanırım..

O takımda kaptanlık yapmış adamdan daha iyi bilecek haliniz yok herhalde..

Arda gidecekse GS ye para kazandırarak gidecek bence 12 milyon ? ya o iş olmaz topuzun 9 milyon ? tabatanın 8 milyon ? ve güizanın 14 e satıldıgı dönemde Arda 12 den fazla eder ama Avrupa kulüpleri o kadar verirmi bilmiyorum 20 milyon ? civarı verirse City verir yada Rus kulüpleri verebilir yada Arda Euro 2012 ye kadar kalır orda kendini gösterirse değeri artar

Kubilay Akmeşe' Alıntı:
Arda gidecekse GS ye para kazandırarak gidecek bence 12 milyon ? ya o iş olmaz topuzun 9 milyon ? tabatanın 8 milyon ? ve güizanın 14 e satıldıgı dönemde Arda 12 den fazla eder ama Avrupa kulüpleri o kadar verirmi bilmiyorum 20 milyon ? civarı verirse City verir yada Rus kulüpleri verebilir yada Arda Euro 2012 ye kadar kalır orda kendini gösterirse değeri artar

Hangi Avrupa kulübü Tabata'ya 8,M.Topuz'a 9,Güiza'ya 14 milyon ? verir ki ? Bu oyuncular Edirne'yi geçtiği takdirde 2 milyon ? geçmez.Lütfen Avrupa ile burayı karıştırmayalım.

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
[quote="Kubilay Akmeşe":dotgsuxg]Arda gidecekse GS ye para kazandırarak gidecek bence 12 milyon ? ya o iş olmaz topuzun 9 milyon ? tabatanın 8 milyon ? ve güizanın 14 e satıldıgı dönemde Arda 12 den fazla eder ama Avrupa kulüpleri o kadar verirmi bilmiyorum 20 milyon ? civarı verirse City verir yada Rus kulüpleri verebilir yada Arda Euro 2012 ye kadar kalır orda kendini gösterirse değeri artar

Hangi Avrupa kulübü Tabata'ya 8,M.Topuz'a 9,Güiza'ya 14 milyon ? verir ki ? Bu oyuncular Edirne'yi geçtiği takdirde 2 milyon ? geçmez.Lütfen Avrupa ile burayı karıştırmayalım.[/quote:dotgsuxg]
Doğru Euro 2012 de Arda kendini gösterirse değeri artar diye düşünüyom bu yüzden Dünya Kupasına gidememek kötü oldu birçok futbolcumuzun yolu açılabilirdi

Arda gittikçe kötüye gidiyor.Biran önce kendine çeki düzen vermesi gerekiyor.

Birde ben Arda'nın 2012'ye kadar gideceğini düşünüyorum.

Cok saglam bi duyum aldim. 5 + gio veya 9 onerilmis. Haftaya pazarliklar yapilacak ve sonuclanacak.
Ben artik Arda haberlerinden cok sıkıldım. Hergun baska bi olay. İstemeden de olsa Galatasaray zarar görüyor diye düşünüyorum. Gitse iki taraf içinde hayırlısı olur gibi geliyor.

mazharozsoy' Alıntı:
Cok saglam bi duyum aldim. 5 + gio veya 9 onerilmis. Haftaya pazarliklar yapilacak ve sonuclanacak.
Ben artik Arda haberlerinden cok sıkıldım. Hergun baska bi olay. İstemeden de olsa Galatasaray zarar görüyor diye düşünüyorum. Gitse iki taraf içinde hayırlısı olur gibi geliyor.

Paraya anca benim bonservisimi alırlar.

Bu miktar pazarlık dahi edilecek bir miktar değildir oyüzaden teklif doğru olsa bile dikkate almamak lazım.

mazharozsoy' Alıntı:

5 milyon dolar mı, euro mu yoksa sterlin mi ??

Eğer sterlinse bence kabul edilebilecek bir tekliftir.

Benim düşüncem Arda kalacaktır...Çünkü Arda'ya hiçbir İngiliz kulübünün bu performansıyla öle Galatasaray'ı tatmin edecek teklifler vereceğini düşünmüyorum...15 milyon euro filan Avrupada hiçbir kulüp Arda'ya bu paraları vermez...Ayrıca şöyle birşey düşünüyorum Arda'nın İngiltere yerine ispanya ligine gitmesi kendisi için hayırlı olacaktır,önyargı gibi olacak ama Arda İngiltere'de oynayamaz,ve en fazla 6 ay içinde küpçü dükkanına döner,buda kariyerine büyük darbe vurur...

Kendine gelmeyeceği kesinde ne zaman gidecek sorusu daha uygun olur...Umarım gelecek hafta son maçını oynar,hem kendi için hem bizim için en hayırlısı bu olacak...

Arda'yı çok seven biri değilim ama bu kaçan şampiyonlukta arda'nın payının çokta fazla olduğuna inanmıyorum,gitmesi konusuna gelince derhal gitsin herkes için en hayırlısı bu olacak,gittiği yerde'de tutunabileceğini sanmıyorum arda'nın.

Dün maçtan sonra takım otobüsüne binmemiş kaptanımız,uyarı yapılmış bu konuda ama kendisi takmamış...Özel arabasıyla çıkış yapmış...Büyük kaptan'dan sevgilerle...(!)

Bayram suçlu aramaya sence gerek varmı...Tablo ortada...

Arda konusunda tek suçlu yönetimdir,Eğer yönetim kurulu bazı konularda disiplin sağlayabilseydi Arda bugün Dünya'nın en büyük kulüpleri tarafından isteniyor olacaktı,ama yönetim günden güne arda'yı harcadı,evet Arda Galatasaray'ın en büyük değerlerinden biriydi ama bugün geldiğimiz yer o değer artık yok olma noktasında,ben yönetim'i böylesine büyük bir yeteneği harcadığı için tebrik etmek istiyorum,artık içi boş laflarla oyuncumuzun arkasındayız demeye devam etsinler bakalım ne değişecekse.