Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Umarım gerçekleşir,bu yıl satamazsak birdahada satamayız Arda'yı...Modric gider,Arda gelir...Hadi Modric Yol al kardeşim...Bu arada o forumda Türk basınını kaynak göstererek konuşuyorlar...Bİrkaç Galatasaray'lı kardeşimizde gaz veriyor...:)

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Umarım gerçekleşir,bu yıl satamazsak birdahada satamayız Arda'yı...Modric gider,Arda gelir...Hadi Modric Yol al kardeşim...Bu arada o forumda Türk basınını kaynak göstererek konuşuyorlar...Bİrkaç Galatasaray'lı kardeşimizde gaz veriyor...:)
Hürriyet, Fotospor :)

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
[quote="Kerem BOZGEYİK":2e14o3pq]Umarım gerçekleşir,bu yıl satamazsak birdahada satamayız Arda'yı...Modric gider,Arda gelir...Hadi Modric Yol al kardeşim...Bu arada o forumda Türk basınını kaynak göstererek konuşuyorlar...Bİrkaç Galatasaray'lı kardeşimizde gaz veriyor...:)
Hürriyet, Fotospor :)[/quote:2e14o3pq]

Evet benimde dikkatimi çekti.Bizim basınımızı bilmedikleriden dolayı ümitleniyorlar. :)

Eğer 66 olmayacaksa Arda bencede gitsin.Eğer kendini toparlayacaksa tüm aklını takıma verecekse kalsın.

Bu yazın en büyük transferi olacaktır bana göre.Arda Turan psikolojik olarak bu yaz kendini iyi hazırlayabilirse tekrar 66 numarayı izleyebiliriz.Umarım oturup düşünür ve kendisi için en doğrusuna karar verir.Kalacağını düşünüyorum ama umarım iyi bir kamp geçirir.Son şansı ya eski Arda olacak ya bu yaz transfer olucak.Seneye böyle oynarsa bir yıldız kayboluyor demektir.

Kanyon'da Sinem Kobal ile alışveriş yaparken Volkan Demirel ve sevgilisine rast gelmiş Arda, buraya kadar bir sorun yok gayet doğal.

Doğal da, sahada sürekli 5 karış olan suratın, neden Kapalı'ya doğru mahrem yerini avuçlayan, hareket çeken, topu kıçıyla durduran adama karşı pek bir güleç be Arda?

Senin "Tribünden yetiştim" "Gerçek Galatasaraylıyım" demen bu durum içinmiydi?

Sana herifin suratına tükür denmez, ayıptır yapılmaz ama hala tribünde olupta zamanında kol kola bağırdığın adamların duygularına saygın olsaydı Arda, ne güzel olurdu.

Ama bunları beklemekte saçma, sağol varol ki Galatasaray, Galatasaray'ın hakları haricinde herkese, her şeye sevgi böceği gibi yaklaştın, sana Metin Oktay forması ve o kaptanlık layık görülürken dilinden "Liverpool" "EPL" düşürmedin. Sen sahada ruh gibi dolaşırken, senin gibileri eleştiren ve seni bu konumuna layık gören taraftara kıçını döndün.

Keza bu taraftar konusu da ayrı bir konu. Diyarbakır maçında protesto ettikleri oyuncular için bazıları tarafından "Çapulcu" sıfatı layık görülürken, hakaret edenler şimdi oyunculara ağız dolusu sövenlerin önünde bayraktarlık görevini yerine getiriyor...

İşin kısası Arda, aklımızda bu seneki ne yaptığını bilmez, çocukluğu aşamamış, Galatasaraylılıktan nasip almamış Arda yerine 66 numara altında Mleda maçında parlayan Galatasaraylı Arda olarak kalmak için, bu yaz yollarını bizimle ayır.

Çünkü böyle isteksiz şekilde devam edersek bunun ne sana ne de kulübe bir hayrı olacak, taraftarla tam olarak burun buruna gelmen de cabası olacak.

Git, Arda git...

Vay anasini bee hic bir yorum yazmayacagim sadece sunu diyorum...

NERDEN NEREYE...

Oğuzhan Erdinç' Alıntı:
İşin kısası Arda, aklımızda bu seneki ne yaptığını bilmez, çocukluğu aşamamış, Galatasaraylılıktan nasip almamış Arda yerine 66 numara altında Mleda maçında parlayan Galatasaraylı Arda olarak kalmak için, bu yaz yollarını bizimle ayır.

Git, Arda git
...
Senin içinde bizim içinde en iyisi bu olacak Arda...İnan gururla izleyeceğiz seni gittiğin yerde.

-fair-play--645812.Jpeg

Erdal Can İçelli' Alıntı:
En yakin arkadaslari Semih, Emre ve Volkan su ise bak GALATASARAYLISIN sen arda GALATASARAYLI!! Semih neyse de Emre ve Volkan ile ne isin olur senin!!

Bu sebepten kızmak bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası. Karşı çıkabilirsiniz, saygı duyarım ama ben böyle düşünmüyorum.

Evet kabul, Volkan karaktersiz bir oyuncudur. Ama nihayetinde Arda da Milli oyuncu diğerleri de, ister istemez yarın öbür gün aynı havayı tekrar soluyacaklar, aynı uçakla yine seyahat edecekler, aynı soyunma odasını tekrar paylaşacaklar.

Taraftar olarak bizler yapmayız ama Arda'dan da bunu beklemek biraz abes olur. Yarın bi Milli maçta Emre Güngör defansta oynarken Volkan kalede olmayacak mı yani?

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Oğuzhan Erdinç":30cvcfyg]

Git, Arda git
...
Senin içinde bizim içinde en iyisi bu olacak Arda...İnan gururla izleyeceğiz seni gittiğin yerde.[/quote:30cvcfyg]

Mustafa'nın dediklerine de katıldığımı belirtmek isterim. Gitmesi hem O'nun yararına olacaktır hem bizim. Gururla izleyeceğimiz ikinci bir futbolcumuz olur.

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
Bu sebepten kızmak bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası. Karşı çıkabilirsiniz, saygı duyarım ama ben böyle düşünmüyorum.

Evet kabul, Volkan karaktersiz bir oyuncudur. Ama nihayetinde Arda da Milli oyuncu diğerleri de, ister istemez yarın öbür gün aynı havayı tekrar soluyacaklar, aynı uçakla yine seyahat edecekler, aynı soyunma odasını tekrar paylaşacaklar.

Taraftar olarak bizler yapmayız ama Arda'dan da bunu beklemek biraz abes olur. Yarın bi Milli maçta Emre Güngör defansta oynarken Volkan kalede olmayacak mı yani?
Haklisin aslinda ama yine de bu kadar da samimi olmamali taraftarin en nefret ettigi 2 Türk oyuncuyla.

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Erdal Can İçelli":29k0vs6o]
-fair-play--645812.Jpeg
Utanmaz adam yaa en yakin arkadaslari Semih, Emre ve Volkan su ise bak GALATASARAYLISIN sen arda GALATASARAYLI!! Semih neyse de Emre ve Volkan ile ne isin olur senin!![/quote:29k0vs6o]Daha bir hafta oldu geleli ama saydırmadığınız hiç kimse kalmadı yahu! Kızabilirsin, tasvip etmeyebilirsin ama sende bu şekilde konuşamazsın!

Emre ya da Volkan ile arkadaş olunca Galatasaray'lılığı bitiyor mu, ya da Fener'li mi oluyor? Allah aşkına biraz mantıklı yazın, eleştireceğim diye ne kendinizin sinirlerini zıplatın ne de başkalarının..! Burada kimler ne yazmadı ama hiç kimse de "utanmaz" demedi Arda'ya, eğer çok sinirlendiyseniz içinizde tutun. Yok ben beceremem diyorsanız o zaman susun! Demokrasi falan tamam ama kimse de kusura bakmasın, Arda'ya kimse "utanmaz" diyemez. Hele ki şu anda Galatasaray Kaptanı ise hiç diyemez!

Salih Coskun' Alıntı:
Haklisin aslinda ama yine de bu kadar da samimi olmamali taraftarin en nefret ettigi 2 Türk oyuncuyla.

Belki de bugün bu yüzden bu durumda Arda Turan. Bırakalım yahu, kendi hayatını kendi yaşasın, kendi arkadaşlarını seçsin. Niye bu kadar baskı yapıyoruz adama?

Çıksın, topunu oynasın; gerisinden bize ne?

Eskiden de öyle değil miydi zaten, #66 Arda Turan'ken.. Kimse ona baskı yapmazdı, kafası rahat topunu oynardı..

Galiba biraz da suç bizlerde..

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Erdal Can İçelli":23t6ro2u]
-fair-play--645812.Jpeg
Utanmaz adam yaa en yakin arkadaslari Semih, Emre ve Volkan su ise bak GALATASARAYLISIN sen arda GALATASARAYLI!! Semih neyse de Emre ve Volkan ile ne isin olur senin!![/quote:23t6ro2u]

Galatasaray'ın sporcusuna hakaret var.Ceza gerektirmez mi?

Onur ağabey? Uğur ? Emre Sarp?

Hüseyin Çıtak' Alıntı:

Aman siz eksik olmayin Hüseyin bey her corbada tuzunuz olacak illa!

Arda'ya bunu diyen adam yarın öbürgün diğerlerine ne demez! Bir an önce bu şahsın uzaklaştırılmasını talep ediyorum, aksi halde hiç birşeyin önüne geçilemez ki o zaman bende çok ağır konuşacağım!

Eleştiriye eyvallah, doğruya eyvallah, yanlışa eyvallah ama hakarete duuur!

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Hüseyin Çıtak":21yakutt]

Aman siz eksik olmayin Hüseyin bey her corbada tuzunuz olacak illa![/quote:21yakutt]

Siz aramızdan bir hafta eksik oluyorsunuz ama Salih bey !

Nerede yazdığınızın biraz farkında olun.Arda'yı sevemezsiniz tamam da onu ahlaki çerçevelerde eleştirirsiniz ama aşarsanız alacağınız cevap bellidir.Arda'yı sevmeyen bir Galatasaraylı bile size tepki verir.(Ha sözlerimden Arda'yı sevmediğimi çıkartıyorsanız yanılıyorsunuz)