Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Burak Barut' Alıntı:
Sakatsan dinleneceksin oturacaksın evinde bu kadar basit...

burak bileğinde darbeye bağlı bir sakatlık var ve muhtemelen bir ki bağında kısmi yırtık vardır..

kan dolaşımını hareketlendirmek adına,yürüyüş yapmasıda gerekiyor.
24 saat oturmakta sağlıklı değil..

iş o ki,gittiği yer milli maç..oraya arabayla gitmiştir ve yürüdüğü mesafe 100-200 metreyi geçmez..

eleştrini abartılı buluyorum kardeşim..

Fazla abartılıyor adamın maça gitmesi. Adam tum gun sanki gezmede ;yok böyle bir durum.
Akşam basket macina geliyor bunda bir sey yok ki arkadas. Oradaki 2 sayıya sevinmesimi durumunu etkileyecek hic sanmiyorum arkadaş.

Heee milli takımdaki mutluluğu bizde sergilememesi benim içinde çok can sıkıcı bir nokta buna bir çağre bulunmaz yada bu tavrı devam ederse bunu bilinçli olarak yaptığını düşünücem bende.

Işıl ve Tufan sanki hiç etkilenmedi de Arda da etkilenmeyecek değil mi? Hatta bir de dışarıdan örnek vereyim; İlhan Mansız. Alçılı bacağıyla diskoya giden bu arkadaşa da o zaman laf söylenmiyordu. Ne oldu? Bitti.

Vallahi Kerem Abi, ben uzun uzun yazıp insanların anlamamasından dolayı anlatmak ve kendimi yormak istemiyorum.
Çok çelişkili insanlarız çok.
Şu Harry Kewell'dan profosyonellik adına birşeyler öğrenmesini çok isterim oyuncularımızın.

Biri sigara içer, diğeri sakat sakat maça gider daha da gidecem der, İlhan Mansız'a çok haksızlık yapmışız demek ki.

Sen takım kaptanısın arkadaşım sorumlulukların çok daha fazla...

Garip bir şekilde yapılan eleştirilere konu ne olursa olsun aynı kişiler aynı tepkileri veriyorlar...Benim eleştiri yapmamdan sıkılan yine aynı kişiler acaba bu sabit tarzlarından ve sabit cümlelerinden kendileri sıkılmıyorlarmı...Yeter yahu hiçbirşeyi eleştirmeyelim o zaman veya eleştirmeden önce birilerinden icazet alalım...Hoşlanmıyorsanız okumayın veya eleştiri yapılan konuya,kişiye sizde olumlu bir yaklaşım getirin bizde okuyalım...Varsa yazılanlarda sakıncalı bir durum şikayet edilsin...

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Garip bir şekilde yapılan eleştirilere konu ne olursa olsun aynı kişiler aynı tepkileri veriyorlar...Benim eleştiri yapmamdan sıkılan yine aynı kişiler acaba bu sabit tarzlarından ve sabit cümlelerinden kendileri sıkılmıyorlarmı...Yeter yahu hiçbirşeyi eleştirmeyelim o zaman veya eleştirmeden önce birilerinden icazet alalım...Hoşlanmıyorsanız okumayın veya eleştiri yapılan konuya,kişiye sizde olumlu bir yaklaşım getirin bizde okuyalım...Varsa yazılanlarda sakıncalı bir durum şikayet edilsin...

ben getirdim.gerekçeleriyle de yazdım.bi oku ondan sonra yorumunu yap kardeşim.

burak

görüşüne saygı duyuyorum ama sana katılmadığımı bir kez daha söylüyorum.
arda'nın yaptığı bir yanlış yok ortada.abartıyorsun.

Arda bir gitsede Avrupaya hepimiz kurtulsak,o zamanda başka günah keçileri ararız.Form grafiğiyle ilgili yapılan yorumları anlamak mümkün ama yapılan yorumların çoğu farklı ve gereksiz konularla ilgili.Ardayı ama bilerek ama bilmeyerekte olsa kendi ellerimzle yok etmeye çalışıyoz.maalesefki Ardada buna çanak tutuyor.

Ardayı formu dolayısı ile leştirmiyorum ben kendi adıma. Tekrar söyleyeyim. Her futbolcunun yıl içerisinde iniş çıkışalrı olur. Bunlar normal. Benim Arda'ya kızdığım konu, artık kendini GS'ın bir parçası olarak görmüyor olduğunu sanmam. Bugün GSTVB'de füme formanın tanıtımını seyrettim. Sanırım futbolcualra denmiş, hepsi kolkola kameraya fdoğru gülerek ve hırslı koşuyorlar. O kadar futbolcu arasında sadece Arda'nın suratta tepi yok. Ama milli maça gidiyor yüzünde güller açıyor. Nedir onu GS'da bu kadar rahatsız eden gerçekten merak içindeyim.

Sühan Cem' Alıntı:
Ardayı formu dolayısı ile leştirmiyorum ben kendi adıma. Tekrar söyleyeyim. Her futbolcunun yıl içerisinde iniş çıkışalrı olur. Bunlar normal. Benim Arda'ya kızdığım konu, artık kendini GS'ın bir parçası olarak görmüyor olduğunu sanmam. Bugün GSTVB'de füme formanın tanıtımını seyrettim. Sanırım futbolcualra denmiş, hepsi kolkola kameraya fdoğru gülerek ve hırslı koşuyorlar. O kadar futbolcu arasında sadece Arda'nın suratta tepi yok. Ama milli maça gidiyor yüzünde güller açıyor. Nedir onu GS'da bu kadar rahatsız eden gerçekten merak içindeyim.

Emre Abisi yok...

Sühan Cem' Alıntı:
eğer buysa eskişehirspor maçı sonrası tribüne glip formasını atıp herşey sizin için diyip 3lü çektirende Arda TURAN bilmiyorum tabiki bizde muhteşem oynamıyor ama fazla üzerine gidiliyor gibi ..

Saim, şu gerçekki eski GS seyircisi yok tribünlerde. Ali Turan gibi 7 ay topa vurmayan adamı ilk maçında yuhalayacak kadar densizleşti tribünler. Hakan Şükür gibi bir adamı kaçırdığı yüzlerce golden sonra bile kral diye çağıran tribünler yok artık. Ama Arda kaptan. Bu yüzden tribünlerin ona onun tribünlere adım atması lazım. Hakan Şükür'ün en sevidğim yanı her zaman seyirciye büyük vefası vardı. Hiç unutmam herp analtırım. Bİr avrupa maçı var takım sahaya antrenmana çıkmış biz de eski açıkda 50 kişi ya var ya yokuz. kar kış kıyamet. Hakanı çağırdık hemen geldi. Takımı çağırdık hakan topladı getirdi takımı. Arda ise hep gider yapıyor. Tamam delikanlı çocuk ve öyle kalsın. Ama gider yapacağın adamlar bizler değiliz. Ben Arda'ya laf diyen adamla deli gibi tartışırım (başka takımdansa) Ama kendi içimizde tabiiki Arda'yı eleştireceğiz. Sonuçta pele değilya bu adam. Ve biz onun daha iyi olmasını istiyoruz. Daha iyi olmak için de ilk şart, oyundan zevk almalı. 23 yaşında sanırsın tüm dünyanın yükü onun omuzunda. İnsanalr çin empati kursun dmeiyorum. Ben nasıl o stada geliyorum neyse düşünmesin. Ama GS sevgisini geçtim futbola olan sevgisi için oyundan zevk alsın. Ben gene taşırım onu omuzumda. Kötüde oynasa ARda-Mustafa-Ayhan-Sabri gibi adamalr sırf GS'lı olduğu için başımın üzerinde yeri vardır. Takımını gerçekten seven tüm GS'lıalrın başımın üzerinde yeri olduğu gibi. Ama Arda da anlasın bizi, arada başımızı kaşımak zorundayız.

Hoplaya zıplaya izlesin nede olsa Galatasaray pek önemli değil mesele milli takım olunca branş basketbolda olsa Galatasaray'ın pek bi önemi yok.
Hatta rahat rahat hoplayıp zıplayamıyorsa alçıları çıkarttırsın, ne diyeyimki o kadar seviyoruz bu genç yaşında büyük kaptan diyoruz karşılığında biraz önemsenmek istiyor insan, hayır tek istediğimiz kendi sağlığına dikkat etsin bir an önce dönsün ama...