Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Sühan Abi dediklerine katılıyorum Doğan buradan ne gibi laflar söyleyip Arda'yı etkilemiş olabiliriz çok merak ediyorum...
Ha eğer Fenerli olsaydım dünkü mağlubiyetten sonra bugun maçta olan Volkan-Semih-Alex gibi topçular için de sert konuşurdum.

Valla kardeşim ben lafımı buradaki konuşma için demedim.Genel olarak konuştum.Genel olarak Arda'nın üstüne fazla yükleniyoruz ve ap açık görülüyor ki bu baskı Arda'yı mutsuz ediyor.

Arda burada kalmıcak hepimiz hem fikiriz bari kaldığı zamanda adam gibi oynasın boşuna ne adamı göklere çıkartalım nede en küçük şeyde yere vuralım.

Galatasaray'ın da kötü hali beni mutsuz ediyor.Sence bunu olumlu hale getirmek için bizim mi birşeyler yapmamız lazım onların mı ?

Düşün Galatasaray Kaptanı Eskişehir maçından sonra tribünlere gitti diye mutlu olduk.Bu çok düşünülmesi ve irdelenmesi gereken bir konudur ha irdelemedim irdelesem de birşey olmaz gazeteci değilim bilmem ne değilim ama ArdaTuran'ın tavırları surat ifadeleri beni mutsuz ediyor.

Burak Barut' Alıntı:
Galatasaray'ın da kötü hali beni mutsuz ediyor.Sence bunu olumlu hale getirmek için bizim mi birşeyler yapmamız lazım onların mı ?

Düşün Galatasaray Kaptanı Eskişehir maçından sonra tribünlere gitti diye mutlu olduk.Bu çok düşünülmesi ve irdelenmesi gereken bir konudur ha irdelemedim irdelesem de birşey olmaz gazeteci değilim bilmem ne değilim ama ArdaTuran'ın tavırları surat ifadeleri beni mutsuz ediyor.

Benide ediyor kardeşim.Onur Abi'ylede konuştuk bunu.Arda bildiğin gitmek istiyor bu böyle.Bende diyorum ki bu düşüncede olan GS formasıyla sahaya çıktığında genel olarak suratı asık olan bir Arda'dan artık bu kadar çok şey beklemeyelim.Hiçte boşuna yok neden maça gittin bunu yedin şunu yaptın diye yüklenmeyelim.

Misimovic'i bekliyorum kardeşim :) tutarsa o adam Arda Marda umrumda değil ve Emre Abisiyle doktorculuk oynasın sonra.

Burak Barut' Alıntı:
Misimovic'i bekliyorum kardeşim :) tutarsa o adam Arda Marda umrumda değil ve Emre Abisiyle doktorculuk oynasın sonra.

Misi tutar Burak. Bize tutacak başka bir yerli lazım. Kaleci, Sabri, Hakan/Servet, Ayhan 4 ediyor.5. yerlimiz kilit adam şu an. Bu da Ardadır her zaman. Bakalım yarın Arda'nında yokluğunda 5. yerlimiz kim olacak. Benim tahminimce 5. yerlimiz Gökhan Zan olacaktır Servet ile yanyana. Ya da hazırlıklı olalım Serdar'a. Bu yüzden Arda'ya ihtiyacımız var. Ama ondan ziyade onun takıma ruh vermesine ihtiyacımız var. Arda'nın mental sorunları var. Bunu giderecek olan başkandı ama başkan ipin ucunu kaçırdı. Görev taraftara düştü. Onu motive etmeliyiz. Sahipçıkmalıyız onunda adım atması lazım bize. Adımı atamayacaksa o zaman hiç uğraştırmasın bizi bilelim Arda devre arası gidiyor diyelim yerli oyuncu arayalım ilk 11'e.

Arda Turan bu takımda Türk yedeği olamayacak TEK isimdir, yorum yaparken aklınızda bulunsun canım abilerim, ablalarım, kardeşlerim.. :)

Başkan NTVSpor'da Mehmet Topal için; "Gitmeyi çok istiyordu.Aklında Avrupa vardı.Onun için geçtiğimiz sezon iyi bir performans göstermedi.Hatta gitmek için alacaklarından vazgeçti." demişti.Bana göre aynısı Arda için geçerli.Şu anda Arda acayip gitmek istiyor.Faruk Süren'in dediğine göre, Arda gitmek istiyorum fakat başkan bırakmıyor demiş, basketbol maçında.Yine bana göre, yönetim doğru dürüst transferler yapabilseydi, Arda'yı Madrid'e satarlardı.Şu an satmadılar çünkü başkan Aslantepe'ye Arda'sız çıkmak istemedi.İster vazgeçilmez olsun, ister kaptan olsun gitmek isteyen oyuncuya yol vereceksin.İnşallah devre arasında veya sene sonunda 15 M Avro ve üzeri bir bonservise, Arda'yı Avrupa'nın iyi takımlarından birine satarız.

Umut abi bir şey sorucam.Öncelikle Faruk Sürenle ilgili dediğin haberin kaynağı ne Fanatik mi Hürriyet mi?
Arda TUran giderse bugunkü maçta neler olacağını gördük.Yerine barışı mı koyucaz.
Lütfen YA Türkiyenin en iyi en yetenekli oyuncusuna sahibiz.Kolay kolay harcamıyalım.
Basının dolduruşunada gelmesek

Okan, haberi internette bir sitede okudum ama hangi site hatırlamıyorum.Zaten haberin yanlışlılık payını hesap ederek "bana göre gitemek istiyor" dedim.Haberi Faruk Süren'in ağzından duysaydım "Arda gitmek istiyor" derdim.

Gözlemlediğim kadarıyla, Diyarbakır maçıyla başlayan süreçte Arda-taraftar sürtüşmesi arttı.Koşulsuz destek verenlerin sayısında ciddi oranda azalış meydana geldi.Katılıyorum sana Arda'nın yeri kolay kolay dolmaz ama böyle olması daha kötü bence.

Taraftarın Arda'yı istemediği yok Arkadaşlar. Ben en çok eleştirenlerden biri olarak Ardasız bir GS istmiyorum. Ama Arda hayatında GS'sız bir süreç istiyorsa bunun için ısrar etmenin manası yok. Sorun iyi yada kötü oynaması değil. Oynamak istemesi veya istememesi. Bize kalsa kalsın yüzü gülsün güldürsün takıma GS'ı anlatsın. Arda'nın GS'da yeri her zaman farklıdır ve öyle kalacaktır.

Sühan abi ben istemiyorum Arda'yı. Hatta sırf Emre ile kanka oldukları için sevmiyorum. Kimse de sevmiyorum diye birşey diyemez herhalde değil mi? :)