Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Kurtuluş abi onlar da yapıldı özellikle Hürriyet konusunda. Şu anda dahi en tepede duruyor uA forumda. Ama dediğin gibi çok az sayıda kaldı. Bu yüzden bu tepkinin resmi siteden düzgün şekilde verilmesi gerekiyor ki taraftar kimin ne olduğunu bilmeli. Burayı okuyanlar belli, uA forumu okuyanlar belli ya da başka bir forumu okuyanlar belli ama resmi sitemizin yazdıkları herkese hitap ediyor. Bu yüzden kulüp gerekeni yapmalı, taraftarı yönlendirmeli. Tabi taraftar da kulübü uyarmalı. Ben şu anda kulübe mail göndereceğim.

Geçen sezon Ahmet Çakar Arda Mess'nin köğeği olamaz dediğindede baya ciddi ve çok uzun süren tepkiler olmuştu Çakar'a, umarım şimdide olur aynı şekilde.

Taraftar grubumuz uA belki de en ciddi sınavlarından birini verecek Ankaragücü maçında.. Haydi, gösterin farkınızı; büyüklüğünüzü..

Kurtuluş Yazıcı' Alıntı:
Bizde protesto denince statta topluca küfretmek anlaşıldığı için fazla etkili olmuyor. Çünkü herkese küfrediliyor zaten. Dozunu kaçırmadan çalıştığı kanala siyah çelenk bırakma, telefon ya da faksla protesto etme, mail atma gibi şeyler de yapılabilir. Toplu halde küfredince adam haklı duruma geçiyor.

Haklısın. Benim anlamadığım mesela protesto maili çekelim diyoruz. Herkes çekelim diyor hatat çektim diyen oluyor. Ama yeterli mail çekilmiyor. Tümgün net başında olan adamların bir mail atamaması çok ilginç. Ki bunu bir kere ispatlamıştık biz Protesto etmek diyince artık sadece tribünde tükürükler saçarak iki üç dakikalık besteli küfürler geliyor akla ondan sonra görev yapılmış diye düşünülüyor. Oysa abartmıyorum 500-600 işilik bir grup olsa her olayda dirtek protesto telefonu maili gönderse farklı olrudu durum medyada. Böyle karınalrından yazamazlardı. Basında avamlık aldı başını yürüdü. yorgunluğu farklı sebeplere bağlı oalbilir denridi eskidne böyle bir durumda. Şimdi alenen sex deniyor.

Arda'yı bende eleştirenlerdenimdir ama bizim cocuğumuzu anca kendimiz eleştiririz ve kimseye de laf söylettirmeyiz.En kısa zamanda gerekli tepkiler verilir umarım bu haberi yapan haysiyeti bozuk isimlere.

Arda yı bende çok eleştiriyorum ama bu itler Arda yı eleştirim derken resmen hakaret ediyorlar. .

Öncelikle yönetimi tebrik ediyorum.Nefret ettiğimiz aziz in,bir oyuncusuna biri bunları dese hele birde kaptanına dese ortalığı yıkar ama bizim muhteşem başkanımız ve yönetimimiz sadece bir açıklama yapıyor o da Arda röportaj vermese yapmayacaklar.Yani dünyadan bir haberleri yok.

Erman iti zaten şerefsiz bir mahluktur.Arda doğru söylüyor.

A.Gücü maçında taraftar tepkisini koyar.

A.Polat tan önümüzdeki günlerde bir ziyaret gelir Posta gazetesine ama tamamen dostça bir ziyaret zira bizim pasif başkanımız bir tepki vermez gazeteye.

Arda Turan kaptanımız laf söylettirmeyiz kolay kolay.
Hep arkandaydım yine arkandayım kaptan.

Seni sadece eleştirebileceğim nokta futbolundur , özel hayatın değil. Bence bu kimsenin haddide değil.

Sanırım bu haber Posta gazetesinde çıkmış, ulan be kişiliksizler o kadar saçma sapan sorulara cevap veren Haydar Dümen'e soraydınız ya. . . !

Böyle bir haber yapan ahmağın Allah bin belasini versin!

İnsanların ailelerini,şereflerini hiçe sayan bir gazetecilik hatta insanlık anlayışı olamaz.Arda'nın çok yanlışı vardır her zaman eleştirilebilir ancak bu kanattan tek laf söyletmem arkadaş bu haberi yapan onursuzun,cibiliyetsizin tekiymiş bunu anladık en azından.

Böyle konularda her zaman Arda'ya tam destek veririm geri kalan bizim içimizde halledeceğimiz konulardır kimseyi ilgilendirmez.

Kimse boşa celallenmesin..
Yarın Adnan Polat, Posta Gazetesine bir kahvaltı ziyareti yapar..
Dert etmeyin bunları.
Hürriyetle aynı grup nasıl olsa.. Ercan Saatçi de gelir..
Adnan Polat'ın yaşattığı hayal kırıklığını kimse yaşatmadı bana..
Beğenmediğimiz Özhan Canaydın varken olacaktı bunlar da görecektik..
Ali Aydın'a maçtan sonra " o düdüğü asacak " dedi.. Sonrasını biliyoruz.
Rijkaard babasının cenazesi için ülkesine gider.. Vatan Gazetesi şöyle yazar " rijkaardın cuma günkü cenaze için pazartesi hollandaya gitmesi, galatasaraydaki düzensizliği bir kez daha gösterdi "..Ve bizim tepkimiz kocaman bir hiç.
Adnan Polat istifa..

Emre Yüksel' Alıntı:
Kimse boşa celallenmesin..
Dert etmeyin bunları.
Rijkaard babasının cenazesi için ülkesine gider.. Vatan Gazetesi şöyle yazar " rijkaardın cuma günkü cenaze için pazartesi hollandaya gitmesi, galatasaraydaki düzensizliği bir kez daha gösterdi "..Ve bizim tepkimiz kocaman bir hiç.
Adnan Polat istifa..
Kelimesi kelimesine katiliyorum Emre (abi),bircok yerde söyledim Adnan Polat beni GS TV´yi sifrelediginden buyana hayalkirikligina ugratti diye,keske Adnan Öztürk baskan olsaydi. :(

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Emre Yüksel":1qra4l2p]Kimse boşa celallenmesin..
Dert etmeyin bunları.
Adnan Polat istifa..
Kelimesi kelimesine katiliyorum Emre (abi),bircok yerde söyledim Adnan Polat beni GS TV´yi sifrelediginden buyana hayalkirikligina ugratti diye,keske Adnan Öztürk baskan olsaydi. :([/quote:1qra4l2p]
Adnan öztürk mü yapmayın allah aşkına..

Burak Barut' Alıntı:
Arda'yı bende eleştirenlerdenimdir ama bizim cocuğumuzu anca kendimiz eleştiririz ve kimseye de laf söylettirmeyiz.En kısa zamanda gerekli tepkiler verilir umarım bu haberi yapan haysiyeti bozuk isimlere.

Olay bu abi zaten. Burada herkes gelip birşeyler diyebilir Arda'ya, ha hoşumuza gitmez belki okurken ama söyleyen kişinin art niyetle söylemediğini biliriz. Atıyorum Kerem burada Arda'yla alakalı benim hoşuma gitmeyen birşey söylüyorsa bile, onun altında kendince, ve belki de benim göremediğim, bir teması vardır. Arda onu yapmasın, yapmasın ki daha iyi olsun diye yazıyordur. Ama bu şerefsizler hunharca saldırıyorlar çocuğun üstüne. Korumaya geçme zamanıdır, en ağır tepkiyi verme zamanıdır artık.

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":2kjg6gq0]
Adnan öztürk mü yapmayın allah aşkına..
Niye ki bence Adnan Öztürk pasif kalmazdi bu olaylara.[/quote:2kjg6gq0]
Adnan Öztürk'ün geçmişinde ne var ?
Polatı bende çok başarılı bulmuyorum.Ama çok kötü bir finans durumundayken kimse geçmek istemezden Adnan Polat el attı.Düzeltti işleri.Şimdi her şey güzel aday oluyolar.
Neyse konumuz bu değil..
Ankaragücü macında gereken en ağır tepki ortaya koyulmalı ve Ardayı tabiri caizse kucaklamalıyız.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Polatı bende çok başarılı bulmuyorum.Ama çok kötü bir finans durumundayken kimse geçmek istemezden Adnan Polat el attı.Düzeltti işleri.Şimdi her şey güzel aday oluyolar.
Neyse konumuz bu değil..
Ankaragücü macında gereken en ağır tepki ortaya koyulmalı ve Ardayı tabiri caizse kucaklamalıyız.
Haklisin size iyi sanslar kaptanimiza sahip cikin,birde bence Sinem´e de bir jest yapilmali yanlis mi düsünüyorum?

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":ce7mscu1]
Neyse konumuz bu değil..
Haklisin size iyi sanslar kaptanimiza sahip cikin,birde bence Sinem´e de bir jest yapilmali yanlis mi düsünüyorum?[/quote:ce7mscu1]
Kesinlikle.Bencede ANkaragücü maçında hem Sinem'e Hem Ardaya sahip çıkmalı.
Ermanada malsef küfretmeliyiz