Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Bu konuda önemli olan yazanın hangi gazete olduğu, haberin doğru olup olmadığı değil.

Fotomaç yaptığı bu masa başı haberle bizim yönetime mesaj vermiş. Haber imzasız değilse, haberi yapanın Galatasaraylı olduğunu bile düşünürüm.

"Bu formayı giyerse tam koruma altında olur, ona kimse laf edemez, iftira atamaz, haksızlık yapamaz. Yaparsa da bu camia o kişiyi pişman eder"

"Ey Galatasaray Yönetim Kurulu, önüne gelen Arda´ya laf söylüyor, iftira atıyor, haksızlık yapıyor ama siz oyuncunuzu gerektiği gibi koruyamıyorsunuz. Galatasaray´ın bu tarz haberleri yapan kişi ve kuruluşları pişman etmesi gerekir ama siz yapmıyorsunuz."

Arda'nın yurt dışında iyi oynayacak olması bizde iyi oynayacağının garantisi değil. Bence hiç bir zaman 2 yıl önceki Arda olamayacak. Satılması Galatasaray için de çok olumlu olur Arda için de. Futbolcuya dayalı düzenin son bulması gerekli artık.

Bağdat KAYNAK' Alıntı:
Arda'nın yurt dışında iyi oynayacak olması bizde iyi oynayacağının garantisi değil. Bence hiç bir zaman 2 yıl önceki Arda olamayacak. Satılması Galatasaray için de çok olumlu olur Arda için de. Futbolcuya dayalı düzenin son bulması gerekli artık.

Son cümlenizin herkes tarafından anlaşıldığı gün,ışığı gördüğümüz gün olacak...

adam tribünden sahaya atlayacak diye korktum,en yakın zamanda dönmesini beklıyoruz olmuyor yoksa.

Alperen Küçük' Alıntı:
[quote="Salih Coskun":3hieztgx]1 ay sonra sahalara dönüyormus.

Ne 1 ayı ya, ameliyattan 16 gün sonra takımla antremanlara başlayacak demişti doktoru.[/quote:3hieztgx]
Lig TV'deki 21 programina öyle demis valla bilmiyorum.

Altyapıya minibüs gönderdi!
Arda Turan, Toyota standında yetkililer ile yaptığı sıkı pazarlıklar sonucu alt yapıya bir minübüs sözü aldı. Yıldız oyuncu,...
Arda Turan, Toyota standında yetkililer ile yaptığı sıkı pazarlıklar sonucu alt yapıya bir minübüs sözü aldı.
Yıldız oyuncu, "Siz altyapıya iyi bir araba verin. Ben sizin reklamlarınızda görünürüm" demesinden sonra Toyota marka bir araç altyapıya hediye edildi. Arda, otomobil fuarında "Geleceğin tek kişilik kişisel taşıma aracı" olarak tanıtılan İ-Real konsept aracını da test etti.

''Bugün takımla birlikte kısa bir süre çalışmalara katıldım. Hala kondisyon eksiğimi kapatmaya yönelik idmanlar yapıyorum. Malesef büyük bir olasılıkla Beşiktaş maçının kadrosunda da yer alabilmem çok zor gözüküyor. Umuyorum ki olabilecek en yakın zamanda sizlerle sahalarda tekrar buluşacağız.'' Arda Turan

Face'deki Arda Turan - Official Fan Page sayfasında yazıyor.