Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Arda'yı geri kazanalım diye kaptan yaptık sonra bütün takımı kaybettik !

Malesef o günden beri görende yok kendisini .En son antalyada kampta gördüğümde yüzü gözü şişmiş bir halde güzel bir balkon göbekle koşmaya çalışırken yanlarından yağları sallanıyordu.Kendine iyi bakmıyor ki takıma bakabilsin.

Arda git kurtul..Herkesin istediği gitmen basın yem attı taraftara bizde yedik seni..Başkanın sen günah keçisisin diye rahat nefes aldı..Taraftarın en fazla asist yaptığın sezonda ve sakat sakat herşeyi göze alarak oynadığı maçın ertesinde sinema kapattı diye besteler yapar ve hep bir ağızdan söylerler...Misimoviç Ardayla oynamadığım için üzgünüm der,İngiliz taraftarı forumlarında sürekli Arda yı isterler,Rıdvan Ardayı gözü kapalı Avrupada her takıma koyarım der bunlar tarafsız adamlar..Tek suçun sakatlanman , sevgilinin ünlü olması ve yabancı olmaman..Lincoln,Elano bile sürekli özlemle anılıyor..İki yıldır sakat Baros ve Kewell sürekli özlemle alınıyor..Ardayı anlamak için açın Feneri kupa maçında 90.dakikada gol attığımızda sevincine bakın,Hamburg maçından sonra açıklamalarına bakın,Ali Sami Yene vedada gözlerine bakın..Arda Hagi gol attığından sonraki top toplayıcı çocuk ve değişen birşey yok..Adamı aylardır yiyen biziz..Git Arda bizde rahatlayalım sende rahatla...

Arda sezonu kapatmış. Yarın Almanya'ya gidiyor. Kasığındaki damara iğne yapılmış, büyük ihtimalle ameliyat olacakmış. Yapılan işlemler bugüne kadar çok yanlış deniyor ama yine aynı doktora gidiyor Arda. Yazık ettiler Arda'ya.

sezonu kapatmasa ne olur şu şartlarda zaten dönsede faydası olmaz...
hadi bakalım yine gidiyor aynı doktora..umarım artık bu iş çözülür, en azından gelecek seneler için,ve kendi adına bir an önce iyileşir...

saolasın kaptan.gollerin ve asistlerin sayesinde şampiyonluk yarısı içindeyiz.sen gittin biraz zorlancaz artık.sampiyonluk zor gibi bu haberden sonra.ama kısmet sensizliğide alışmak lazım biyerden sonra.

Arda Turan:

Antalyaspor kupa maçından sonra sol kasık bölgesinde ağrıları başlayan Arda Turan'ın yapılan tetkik ve kontrollerinden sonra osteitis pubis tanısının hem klinik, hem de radyolojik olarak ortadan kalktığı ve bu sakatlığa yönelik şikâyetlerinin geçtiği saptanmıştır.

Sağ kasık bölgesinden kasık fıtığı operasyonu geçiren sporcumuzun ameliyatlı tarafında herhangi bir şikâyeti olmadığı tespit edilmiştir. Yapılan tetkikler ve kontrollerde sol da daha belirgin olmak üzere, çift taraflı karın kaslarının alt yapışma yerinde zorlanma ve tendinitis tanısı konmuş, tedavisine başlanmıştır.

Yapılan kontroller esnasında sol kasık kanalında minimal genişleme tespit edilmiş, bu durumun cerrahi bir müdahaleyi gerektirecek boyutta olmadığı görülmüş ancak sporcumuzun sağ kasık bölgesindeki operasyonunu da gerçekleştiren Sn. Op. Dr.Ulrike Muschawenk'in de görüşünü almak üzere bu sabah Almanya?ya giden ve Muschawenk tarafından kontrolü yapılan sporcumuzun tanısı doğrulanmış ve şu an için cerrahi bir müdahaleye gerek olmadığı kararına varılmıştır.

Oyuncumuzun bundan sonraki tedavi ve sahaya dönüş çalışmaları Metin Oktay Tesisleri içinde bulunan Medical Park Sağlık Merkezi?nde sürdürülecektir.

''Arda git kendini kurtar'' cümlesinede ayar oluyorum artık...Ne demek git kendini kurtar,git Galatasaray'ı kurtar banane ulan Arda'dan...Arda,Mahmut,Kemal adı herneyse bu formayı giydiğinde onun kadar değerli olur,olacaktırda...Asıl olan Galatasaray,Galatasaray kendini nasıl kurtarır ben buna bakarım,yoksa Arda imiş Veli imiş banane bunlardan...Kendisi adam olursa olur,yoksa gidip Emre abisiyle gezinir durur...Yok yani Arda git kendini kurtar ne,Arda kendini kurtarsa ne kurtarmasa ne,tek derdimiz bumu şimdi...

Kerem Bozgeyik' Alıntı:
''Arda git kendini kurtar'' cümlesinede ayar oluyorum artık...Ne demek git kendini kurtar,git Galatasaray'ı kurtar banane ulan Arda'dan...Arda,Mahmut,Kemal adı herneyse bu formayı giydiğinde onun kadar değerli olur,olacaktırda...Asıl olan Galatasaray,Galatasaray kendini nasıl kurtarır ben buna bakarım,yoksa Arda imiş Veli imiş banane bunlardan...Kendisi adam olursa olur,yoksa gidip Emre abisiyle gezinir durur...Yok yani Arda git kendini kurtar ne,Arda kendini kurtarsa ne kurtarmasa ne,tek derdimiz bumu şimdi...
Yazınız doğru güzel de ama Arda git kendini kurtar diyenler böyle demeye çalışmıyor. Adamı basın yeme çalışması yaparken ne taraftar ne yönetim arkasında durdu. Bu sakatlık belası en büyük şanssızlığı oldu tamamen Arda haksız gibi birşey oldu şuan. Mesut şuan bizim altyapımızdan çıksa şuan Ardadan çok daha geri seviyede olurdu. Git kurtar diyenler bu yüzden diyor. Artık o tran kaçtı bu sakatlıklarla malesef. Eski Arda bizi büyüleyen Arda inşallah geri gelir. Benim hala umudum var

Ben cümlenin içeriğine değil,şu kalıba sinir oluyorum...Sıkça bu kullanılıyor ve bu da rahatsız ediyor insanı...''Arda git kendini kurtar''...Bizene bundan diyorum kısaca...Kendisi ne yapmak istiyorsa onu yapsın...Birsürü derdimiz varken,uğraşımız Arda neden olsunki...Herkesin hataları oldu ancak en büyük hatalı yine kendisidir...İster düzelir ister çeker gider kimin umrunda,en azından benim umrumda değil...
Neyse dediğim gibi bu kalıp rahatsız ediyor beni...

Kerem Bozgeyik' Alıntı:
O cümlenin sebebi Allah aşkına Ardanın yerine kendinizi koyun,Taraftar sahip çıkmaz,yönetim sahip çıkmaz kenara çekilir..Hergün sevgilin hakkında bile onlarca yalan haber çıkar..Arda tek başına kalkamıyor bunların altında..Yaşı daha genç ve sahiplenen yok...O cümlenin sebebi bu.Hiç kimse Galatasaraydan büyük değil ama içimizden birinin yem olmasını istemeyiz herhalde..

Abisi Emre olan,Fenerbahçe başkanının ulan diye çağırdığı,Fenerbahçeli futbolcuların her özel gününde kendini gösteren bir yüz benim için içimizden biri değildir...Senin için öyle ise bilemem...

Ayrıca şu tripcan tavırları,görgüsüz demeçleri,gereksiz söylemleri vs vs...
bunlar başka eleştiriler tabi...Yeterince yaptık artık yeniden yeniden konuşmaya gerek yok...

Tabiki burda genel eleştiri gereksiz işlerle uğraşması ve kendini geliştirme konusuna odaklanamaması..

Neyse içimizden birisi demek kişisel bir yorum içeriyor,bence içimizden birisi diye eklemelisin,çünkü benim kriterlerime göre kendisi içimizden birisi olmayabilir...

arda almanyadan dönüyor..ameliyat olmuyor..tedavisine kulup tarafından devam edilecekmiş....yani anlaşılan o tedavininde uzun süreceğini düşünürsek bu sezonu bitirdi diyebiliriz....