Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Belki kötü gidişimizin sebepleri ve bunun çözümü üzerine bir fikir alışverişi yapılıyordur börekçide...Bir nevi beyin fırtınası yani...

Kötü niyetli olmamak lazım!

Re: 10 # Arda Turan

Kaptanlığın Arda'dan alınıp Cana'ya verilmesi lazım !
lorik-cana-samir-nasri.jpg

Hakan şükürün bi acıklaması olmuş ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem;Hakan,Ardanın sakatlığının gectiğini ama psikolojik olarak hazır olmadığı ve bu kötü dönemde tepki almak istemediği için bilerek oynamadığını söylemiş....

Kaptanlığın Arda'dan alınıp Cana'ya verilmesi lazım !
lorik-cana-samir-nasri.jpg

Cana doğuştan kaptan.Oynadığı her takımda kaptanlık yaptı.Bizde de er ya da geç sırası gelir kalırsa ama ondan önce Neill,Baros,Kewell,Sabri ve de herşeye rağmen Servet var.

Arda'ya gelince söylencek bir şey yok.Yeni yönetimi beklemek lazım.Yeni planlar dahilinde takımda kalabilir.Ama bu şekilde bize zerre yarar sağlamıcaktır bu saatten sonra.

Sakatlığıyla ilgili çıkan haberlere kulup neden sessiz kalıyor? Arda'ya sahip mi çıkıyorlar bu şekilde???
A.Polat her işte yaptığı gibi Arda'nın kariyer yönetiminide yüzüne gözüne bulaştırdı...

Arda Turan ve sembollük:)

Sembollük kimlere kalmış...vah ki vah..

Hayatımda ilk defa korkarak bir maça gidecem..Taraftarımız medyaya ayak uydurur Ardayı ıslıklarlar diye..Bu konuda çok üzülüyorum Ardaya..Sakat diye bu kadar eleştirilen başka oyuncu yoktur..Benim anlamadığım Kewell ilk geldiği sene hariç 2 yıldır yarı sezon oynamaz ama Harry kewell diye bağırırız..Fu.k off diyince helal olsun filan deriz..Tipine hayran oluruz sanki kulüp değil mankenlik ajansına eleman seçiyoruz..Baros Baros diye bağırırız ve bence kesinlikle faydalı orası tartışılmaz ama.Sahada emre kadar olmasa da sürekli hakeme itiraz,topu elle kesme gibi hareketleri sürekli yapar..Kimse kızmaz..Sakattır,gece kulüplerinde sürekli resimleri vardır..Ama kimse en azından azcık tepki göstermez..Lincoln diye bütün taraftar aylardır bağırdı..Lincolnun ise takım uğrunda değildi taraftar bağırmaya devam ediyordu..Keitanın yaptığı davranışlarında bazıları olumsuzdu..Numaradan yaptığı hareketler,milli takım dönüşlerinde hep geç kalma.. ama azcık tepki verilmedi..Ama isim Arda olunca işler değişir..Son 4 sezonda 200 e yakın maça çıkmış ve elinden gelenin fazlasını vermiş..Ama geçen sene yine o suçluydu ona besteler yapıldı..Ama 47 mça çıkmış kötü denilebilecek maç sayısı azken oynamadığı maçlardan sonra kabak yine onun başına patladı..Bu sezon sakat diye kalp ameliyatı olsa oynardı gibi garip cümlelerin bile kurulduğu isim..Hepimiz doktor kesildik Ahmet Çakar gibi Galatasaray nefreti iliklerine kadar belli olan bir adamı bile haklı buldular..Destek verdiler..Arda hep suçluydu ama saçma sapan tezahüratlar yaparak takımı uyutan,çoğu maçta Ali Sami yeni dolduramayan taraftar,Bu sezonun en kritik maçında stadı boş bırakan taraftar hep haklı..Hayatımda belki birşeyi bu kadar istemedim Fener maçında tezahüratlarla Ardaya destek verilip,tribünlere çağırsak inanın yıldızımızın dönüşü olurr..İster oynasın ister oynamasın..Ağrıları nüksetmezse idman eksiği de olsa çıkıp oynayacaktır..Belki fener maçıyla hem bir takımın tekrar dönüşü ve taraftarında dönüşü olurda geleceğe umutla bakarız..

" Bu sene böyle geçti, inşallah önümüzdeki sene Galatasaray'a yakışır bir takım burada olur ve daha iyi mücadele ederler " Arda Turan

Ve kaptan gider..

Arda'yı savunan biriydim bugune kadar Ben dinlemesem de sorduğum 3-4 kişi onayladı. ''iyi mücade ederler'' lafı ağır bi laftır.Bencilliğin göstergesi olan bir laftır.Sen eğer Galatasaray'lıysan burada yokken bile işin içine kendini katarsın ki sen daha bu takımın kaptanısın ve bir yere gitmedin.

Bu ne cüret Arda? Ben hatamı kabul ediyorum ve Arda'nın kaptanlığa layık olmadıgını kabul ediyorum.
Umarım takımdan ayrılır..

bana bu demeçler eskilerden birini hatırlatıı,neyse gider atleticoya 2 sene sonra aziz başkan giydirir çubukluyu,biz gördük bu filmi çok defa

Gideceğin takımda sana şans takımına da bol sabır diliyorum..

Dün girdikten sonra sahada farkını hissettirdi,iyi oynadı,müthiş çabaladı..Ama sene sonu ayrılacak olması çok kötü oldu..İlk 11 imizde zaten yerli sıkıntısı var ve yerli yıldızımızı da kaybediyoruz..Seneye inşallah iyi olur demek istiyorum ama umudum kırılmaya başladı..