Arda Turan

Tugay artistlik yaptığı adamları mı savunuyorsun? Çocuğun başında oana sahip çıkanmı vardı? Başkanı başkan olsa Erman Gökmen Ahmet çocuğa laf atarken onu sahiplenirdi. Ne yapsın çocuk? Hakkını en azından böyle arıyor. İyi de yaptı Ermana Gökmene bunuda ayzın dan önce söylediğimiz o iki kelimeyide söylemesi gerekiyordu bence. Erman'ı Gökmen'i koruyorsunuz burda Arda'ya karşı inanılacak gibi değil...

Sühan Abi, o şerefsizleri korumak değil amacımız elbette. Şöyle bir gerçek var ki, bu olanlarda en büyük pay Ardanın kendisindedir. Bilmem daha kaç kez yazmamız gerekiyor, abi dediği Emre Belözoğluna biz mi kardeşi olacaksın dedik, ya da Ulan diyebilme hakkını biz mi verdik Aziz Yıldırıma ?

Bu adamların katıldığı her açılışta Arda Turan boy gösterdi, biz mi yolladık onu oraya ?

Lütfen, artık şu adamı kollamayın. Neresinden tutarsanız elinizde kalır..
Aklı burda olmayan adamın gönlü nerede olursa olsun beni ilgilendirmez.

Sühan Abi, o şerefsizleri korumak değil amacımız elbette. Şöyle bir gerçek var ki, bu olanlarda en büyük pay Ardanın kendisindedir. Bilmem daha kaç kez yazmamız gerekiyor, abi dediği Emre Belözoğluna biz mi kardeşi olacaksın dedik, ya da Ulan diyebilme hakkını biz mi verdik Aziz Yıldırıma ?

Bu adamların katıldığı her açılışta Arda Turan boy gösterdi, biz mi yolladık onu oraya ?

Lütfen, artık şu adamı kollamayın. Neresinden tutarsanız elinizde kalır..
Aklı burda olmayan adamın gönlü nerede olursa olsun beni ilgilendirmez.

:)) Tugay şu başlığa bir bak istersen. Arda'yı en çok kim eleştirmiş:) Arda'yı eleştiririm ama kurda kuşa da yem etmem. Kurdun kuşun dediklerine göre yön çizmem. Giderse gitsin ama gidene kadar GS'ın kaptanı ise ben o adamı savunurum o çakallara karşı. Senin de böyle olduğunu bildiğim için sana konuşuyorum. Arda o hareketi iyi ki yaptı dahasını da bekliyorum. Sezon sonu gitmesini istemiyorum. Giderse de yolu açık olsun derim. Bak M.Topal'ın hiç bir maçını seyretmiyorum. Arda'nın da seyretmem, aklımda kalır bir kaç maçı...

Milli maçı nasıl bir gözle izliyosunuz anlayamıyorum? Arda o milli maçta hiçbirşey oynayamadı bir gol attı diye milli maçta süper oynadı GSde sürünüyor oynamıyor diyorsunuz. İlk yarı Balta yüzünden yardım edeceğim diye defanstan çıkmadı. Bunu göremeyecek kadar kin mi kapladı her yanınızı? Milli maçlarda genelde Ardaya özel önlem alınmıyor rakip tarafından ve Türkiye ligindeki futbolcular kadar sert adamlar yok. Ardayı da tanımıyorlar stilini falan rahatça istediğini yapabiliyor. Çok düz bir anlatım ama açıkçası böyle. Ardayı kendimiz harcıyoruz. Şu maçta Ardaya nasıl bir fatura çıkıyor anlayamıyorum.

Arda haftaya gol atamaz inşallah. Emre abisi için gol attı diyeceksiniz. Bülent Ünderin yerinde olsam oynatmam zaten ki oynatmamayı düşünebilir zaten. Ben bu kadar komik bir taraftar görmedim. Karşı yaka yıllardır çekemiyor be Türkiyedeki tek türk yıldız oyuncunun Galatasarayda olmasını. Karalama kampanyaları vs vs yapacakları besbelli ama bu taraftar bunu yememeliydi.

Emre ile kankaymış AY lan diyomuş evet olmamalı ama Aziz Y. Galatasaray kaptanına lan diyorsa onun terbiyesizliğidir. Ayrıca kimisi sineme peşinde bestesi varken AY lan dememişti daha. Nedir bu çocuğun suçu başka biri açıklasın ya. Sevgilisinin oynadığı film için sinema kapatmak mıdır? Hergün başka kızla olmasındansa ciddi bir birliktelik daha mantklı değil mi? GS kaptanına yakışan bu değil mi? Sevgilisiyle ilgili başka ne haber duydunuz. Set met basıyor haberlerine inananlardan mısınız yoksa? Başka suçu nedir EB ile dost arkadaş olması mıdır? Bu kadar küçük şeyler mi Ardanın suçu? Sakatlandı 3-4 senedir ilk kez uzun soluklu basının neler uydurduğunu gördünüz. Anlayamıyorum bizim taraftar ne kadar değişik!

Bu adam sözleşme imzalayalım 2020ye kadar deseniz kabul eder bakmadan ücrete... Ki daha geçen sene 2012 olan sözleşmesini 2013e kadar uzattı. Bu sene gidin yine uzatır. Altyapımızdan çıkan bir yıldızı resmen bizden kopardı basın ve taraftar.

Avrupaya gider inşallah da gururlanırsınız bir iki birşey başarınca. Destek olmak bu kadar mı zordu?

ardaya bakis acim tek bir hareketle degisir.cok buyuk galatasarayliya kendileri bu duruma agliyomus uzuluyormus vs..
galatasarayi bu duruma senin kaptanligindaki takim getirdi.bana laf maf anlatmasin kimse ciksin desinki benim bu takima bu kulube vefa borcum var hem saha ici hem saha disi tavirlarimla camiaya yakismadim bunu telafi edecem desin ardayi omuzlarimda tasim..

haa pardon o onumuzdeki sezon bize sans dilemisti dimi..yalniz arda dikkat et ispanyada sinema kapattirmazlar adama kamera kiramazsin..acilislara davet edilmezsin orda..seni tinlamazlar kisaca ozleme yani burdaki performansini

Benim söylemek istediğim de bu resimde verilmiş işte. Bu yaşta koskoca Galatasaray'ın kaptanlığını gencecik birine verirsen takım bu hale gelir. Takım kaptanları ayağa kaldırır takımını benim bildiğim. Ama bizim kaptanımızı ise takımın asıl kaptanı olması gereken Cana ayaklandırmaya çalışıyor.. Koca bi sezonun özeti olarak gösterilebilecek karelerden biri bu olsa gerek..

İlk yarıyı izlemedin galiba Hakan Baltadan daha çok sol bekteydi orda birşeyler yapmaya çalıştı. İkinci yarı kondüsyonsuzluktan birşey yapamadı zaten.
İzledim, milli takımdaki gibi çalışan didinen bir Arda yoktu ama. Bir zahmet de bek ileri çıktığında kapatsın orayı yani. Bende Arda'nın takır takır oynamasını isterim, çok yetenekli fakat olmadı işte, kaptanlıktı falan kaldıramadı. Dün bir golden sonra Cana, Arda'ya moral vermeye çalışıyordu yani tam tersi olması gerekirken.

Dünkü maça çıkarken zaten Arda'nın yüz ifadesi belli ediyordu her şeyi.

yahu hiçmi genç yaşta kaptan olan futbolcu görmedik..Fabregas arsenalin kaptanı değilmiydi..kimse genç adama bukadar yük verilirmi demesin neyin yükü yahu sorumluluğa bak ne kadar zor...demekki yapamıyor bu işi yapamadı mazeret üretmeyin kabul edin arda kaptan felan değil olamaz da olmadı da..

İlk yarıyı izlemedin galiba Hakan Baltadan daha çok sol bekteydi orda birşeyler yapmaya çalıştı. İkinci yarı kondüsyonsuzluktan birşey yapamadı zaten.

Kondisyonsuzluktan birşey yapamayan adam neden kondisyonsuz acaba hiç düşündünüz mü ?
Dün aylar sonra ilk kez ilk 11 olarak sahaya çıktı. Milli takımda kaç kere ilk 11 oynadı hepimiz biliyoruz.
Nerede sakatlandı, sakatlığı düzeldikten sonra nerede oynadı çok iyi biliyoruz çok...

Taner Aşkın galiba ligtvde açıklamış. Bugüne ait bir olay değil sanki. İnşallah gider. Başarılı olacağına çok eminim.

15 milyon euro'ya biter bu iş.

Arda da kurtulur, Türk medyası da kurtulur, bizler de son zamanlarda verim alamadığımız bir oyuncu sayesinde çok iyi transferler yapabiliriz.