BBL Digiturk'te...

Maçların dijital bir platformda yayınlanacak olmasından memnun musunuz?

• Evet, memnunum.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    147
mustafakaya' Alıntı:
Bakın arkadaşlar kesin olan bir şey varsa dijitürk ü olanda olmayanda maçları izleyebileceğidir. Çünkü maçlar SKYTÜRK ve SHOWTV den yayınlanacak bu 2 kanalda şifresiz yerel kanaldır . Dijitürkün planı uzun bir zaman dilimini kapsıyor. Bu sene onların olduğu için gelecek senede ihalede onlar ilk sırada olacak . 2-3 sene sonra basket tam olarak benimsendiği zamanda şifreye girecek :(

Bu bilgiyi nereden aldığını sorsam ?..

mustafakaya' Alıntı:
Bakın arkadaşlar kesin olan bir şey varsa dijitürk ü olanda olmayanda maçları izleyebileceğidir. Çünkü maçlar SKYTÜRK ve SHOWTV den yayınlanacak bu 2 kanalda şifresiz yerel kanaldır . Dijitürkün planı uzun bir zaman dilimini kapsıyor. Bu sene onların olduğu için gelecek senede ihalede onlar ilk sırada olacak . 2-3 sene sonra basket tam olarak benimsendiği zamanda şifreye girecek :(

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=43023

Günümüzde ev kirası+su+elektrik+doğalgaz+adsl+telefon+aylık yiyecek giderleri+ okul giderleri zaten milletin aldığı para belli bir 84 lira yı bu bütçe kaldırmaz :(

Dijital makineyi zar zor aldırdık evdekilere bi de buna para verirsek 2 aya kalmaz batarız valla en kısa zaman da bi tepki koyulması lazım

Arkadaşlar ne kadar doğru bilmiyorum ama az önce bir arkadaşım Eko-spor paketi kullanıcıları için yeniden kurulum yaptıklarında Spormax kanalının açıldığını söyledi. Aranızda bunu daha önce duyan ya da deneyen oldu mu ?

S.Çağlar Gençoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar ne kadar doğru bilmiyorum ama az önce bir arkadaşım Eko-spor paketi kullanıcıları için yeniden kurulum yaptıklarında Spormax kanalının açıldığını söyledi. Aranızda bunu daha önce duyan ya da deneyen oldu mu ?
eko-spor paketinde olmaması faciadır zaten
ben eko-spor paketinde olmasına da karşıyım
bbl maçları açık kanaldan herkesin izleyebileceği bir şekilde gösterilmeli
show tv ve sky türk maçları paylaşmalı
maçların digital platformda olmasına karşıyım bu digital platform d-smart ta olsa digitürk te olsa düşüncem değişmez

ama en son bana digitürk aldıracaklar