Beşiktaş:80-Galatasaray :62

bu futbol değil.tek tek maçlara bakarak,önüne gelen maçı kazanarak şampiyon olamazsın.play off larda uzun seriler oynayacaksın.o yüzden önce şampiyon olacağına inanman ve bu doğrultuda hedef koyman gerekir.ben bu takımın şampiyon olamaması için herhangi bi sebep göremiyorum.basketboldaki en önemli mevki 1 ve 5 numaralardır.
ligin en iyi 1 ve 5 numaraları bizde.daha iyi bi ikiliyi barındıran bi takım hatırlamıyorum.bunları tamamlıycak 2-3 ve 4numaralarımızda gayet iyi.yalnız biraz 3 numarada sıkıntı olabilir.buda iyi bir yabancı tercihiyle çözülebilir.sezon içi muhakkak mağlubiyetler alacağız.ama her takım alıcak bu mağlubiyetleri.moral bozmamak lazım.sonuçta euroleague şampiyonluğu değil hedefimiz.türk ligi şampiyonluğu.başarabiliriz.önce inanç.

queencounty' Alıntı:
bu futbol değil.tek tek maçlara bakarak,önüne gelen maçı kazanarak şampiyon olamazsın.play off larda uzun seriler oynayacaksın.o yüzden önce şampiyon olacağına inanman ve bu doğrultuda hedef koyman gerekir.ben bu takımın şampiyon olamaması için herhangi bi sebep göremiyorum.basketboldaki en önemli mevki 1 ve 5 numaralardır.
ligin en iyi 1 ve 5 numaraları bizde.daha iyi bi ikiliyi barındıran bi takım hatırlamıyorum.bunları tamamlıycak 2-3 ve 4numaralarımızda gayet iyi.yalnız biraz 3 numarada sıkıntı olabilir.buda iyi bir yabancı tercihiyle çözülebilir.sezon içi muhakkak mağlubiyetler alacağız.ama her takım alıcak bu mağlubiyetleri.moral bozmamak lazım.sonuçta euroleague şampiyonluğu değil hedefimiz.türk ligi şampiyonluğu.başarabiliriz.önce inanç.
KESİNLİKLE KATILIYORUM BU TAKIM ŞAMPİYON OLACAK GÜÇTE VE BİZDE ARTIK BUNA İNANALIM VE DESTEKLEYELİM TAKIMIMIZI NEDEN ŞEMPİYON OLMASIN YA DÜN TEKEL EFESİ YENİP CUMH.KUPASINI ALAN ÜLKERİ 20 YE YAKIN SAYI FARKLA YENİYOSA BİZ NEDEN ŞAMPİYON OLMAYALIM TARAFTAR GELDİKKÇE TAKIM İYİCE COŞACAK EMİN OLUN BEN ÇOK AMA ÇOK ÜMİTLİYİM ŞAMPİYON OLACAĞIZ İNŞALLAH...

ozan' Alıntı:
bjk nin kötü gidişi avantaj olarak görünsede dezavantajda olabilr..kendi seyirclierinin önünde çıkışa geçmek isteyeceklerdir

Avantaj olarak gordugum ender noktalardan biri bu.
Mac Akatlar'da,futbolda kotu gidisat sonucu gozler gecen seneki gibi basketbol'a cevrilmis durumda.
Takim kupaya ve lige kotu basladi,evindeki ilk mac ve derbi.

Kazanmamiz lazim ki toparlanalim,aksi halde bu sezon icin umitlerimizi simdiden yitirmeye baslayabiliriz.

Arkadaşlar Ben Biraz Aceleci Mi Davrandım Bilmiyorum Ama Bugün Biletix'ten Bilet Aldım...Elimdeki Biletle Galatasaray Tarafına Girebilir Miyim...Maça Gidilecek Mi ASY'den Otobüs Kalkacak Mı :roll:

betulmustafa' Alıntı:
Arkadaşlar Ben Biraz Aceleci Mi Davrandım Bilmiyorum Ama Bugün Biletix'ten Bilet Aldım...Elimdeki Biletle Galatasaray Tarafına Girebilir Miyim...Maça Gidilecek Mi ASY'den Otobüs Kalkacak Mı :roll:

Şimdi güzel bir konuya parmak bastın. Konuyla ilgili bağımsız bir başlık da açmayı düşünüyordum ama ilk mesajım burada olsun.

Valilik ve Emniyetin ortak aldığı karar sonucu futbol derbi karşılamalarına rakip takım seyircisi toplu halde alınmıyorlar. Daha doğrusu toplu bilet satışı yok ve sonuçta rakip takım taraftarlarına herhangi bir bölüm ayrılmıyor. İnsanlar münferit olarak bilet alıp stada gidebiliyor ve rengini belli etmeden sessiz sakin şekilde maçı izleyebiliyorlar. Renklerini belli edenler ise emniyet güçleri nezaretinde paşa paşa stad dışına çıkarılıyorlar.

Bu olay futbolda bu şekilde yürüyordu ve görünen odur ki aynı mevzu basketbol karşılaşmaları için de geçerlidir. Galatasaray taraftarları için özel bir bilet satışı ve bölüm ayrımı mevcut değil. Dolayısıyla otobüsle ya da başka bir toplu taşıma aracıyla toplu halde salona gidilmesi söz konusu olmayacak. Münferit olarak bilet temin eden Galatasaray taraftarları ise renklerini belli etmedikleri sürece maç sonuna kadar Beşiktaşlı seyirciler arsında maçı izleyebilecekler. Yok ben rengimi belli ederim bağırıp çağırırım , üçlü mü de çekerim diyorsanız. Tek üçlü sonrası kendinizi salonun dışında bulmanız içten bile değil ( Bknz : Birkaç sene önce Haldun Alagaş' daki Fenerbahce-Galatasaray maçı )

Bu kararı kesinlikle eleştiriyor ve basketbol adına utanç verici olduğunu düşünüyorum. Basketbol aşkıyla yanıp tutuşan bilinçli Galatasaray taraftarlarına bundan daha büyük kötülük nasıl yapılabilirdi bilemiyorum.

İkinci yarıda kendi sahamızda oynayacağımız Beşiktaş karşılaşmasını oldu ya Abdi İpekçi Spor Salonu' nda oynarsak ( Henüz Ahmet Cömert' in esamesi okunmuyor ) , o maça Beşiktaş taraftarları alınırsa bunun hesabını kimse veremez. Bizden söylemesi ....

Sonuç olarak karar sizin. Sessiz sakin bir basketbol maçı izlemek isteyen arkadaşlar Akatlar' a giderler.

ben aksilik olmazsa gidiyorum. arda başkanın rahatsız olduğu rengini belli etmeden girme olayı beni pek rahatsız etmiyor açıkçası. haa keşke olmasaydı evet ama oluyorsa ve şuanda çözemiyorsak orada olurum maçı sakince izlerim her basketi atanı alkışlarım (mersin sahaya cıkarken ve güzel hareketlerine verdiğim alkış tepkisini bjk yede yapabilirim sanıyorum..yani daha önce murat reis sayesinde seba da durduğum gibi yarında duracağım.

basketbolu seviyorum..
ama olay saçmamı? evet çok saçma..

Utkununda dedigi gibi 5 kisi Sebada izlemistik.
Ardanin dedigi Alagas olayindada ses cikarmistik.Cikarilmistik.
Biktim bu avrupa disi muhabbetlerden.Basketbolunda icine ettiler.

X' Alıntı:
Utkununda dedigi gibi 5 kisi Sebada izlemistik.
Ardanin dedigi Alagas olayindada ses cikarmistik.Cikarilmistik.
Biktim bu avrupa disi muhabbetlerden.Basketbolunda icine ettiler.
ama alagasa gene bı 40-50 kısı belkı daha fazla vardınız bn tvde hopluyodm koltukla dovusuyodm o macta :atki

32 yada 33 kisiydik.Bir kiside biz uclu cekerken tuvaletteydi.Haha en cok ona gulmustum o gun.
18 yasin ustunde 5-6 kisiydik.Gerisini siz dusunun.

queencounty' Alıntı:

bizden iyi 1-5 kombinasyonu olan takımlar var...
fener--mrsic,kambala
efes--popoviç, prkaçin

gene de bu takım en azından yarı final oynayabilecek güçte...

gelen sayısı her dakka artio ...
hadi bakalim hayırlsı ;)

CanuAltay' Alıntı:
queencounty' Alıntı:

bizden iyi 1-5 kombinasyonu olan takımlar var...
fener--mrsic,kambala
efes--popoviç, prkaçin

gene de bu takım en azından yarı final oynayabilecek güçte...
çok yanlış düşünüyosun mrsiç 35 yaşında ve dixon mrsiçten kat be kat üstün fatih te kambaladan daha iyi savunmacı hücumda ise son maçta 15 sayı atmıştı

Randy 1 , Malik 2 pek işe yaramıyor. Wingden oyun kurmak zor, ouyunu randy kurduunda da Malik'e top geçmiyor. Rotasyonu ters döndürmek lazım. İyi gitmiyor maç.

Şemsettin ile "40 dk oynayacaksın" diye senet mi yaptık acaba? Adam iğrenç oynuyor şu ana kadar ve hala sahada..

Zor maç olcak, Fatihin hep söylenilen basketbol görgüsü defekti apaçık meydanda. Beşiktaş da çok kötü, en az 2 yabancılarının 10. haftayı bulamayacağına kalıbımı basarım. Takım pek iyi değil , tamamen Şemso ve Malik'in zorlamalarına kaldık. İşler iyi değil.

Çıkar şu şemsiyi yaw adam sıçtı batırdı kokusu buraya kadar geldi. Bu arada Valentin Mithat'ı savunmaya çalışıyor ne alakaysa. Desean-Malik sayrsinde kopmadık maçtan geri kalanlar kötü.

son 3 dkda ki ilk 5 süperdi
öyle devam etmesi lasım 2. yarı gerekirse
Umut Fatih değişir

Hüseyin çk kötü başladı bgn
bide anlamadığım

ilk periyod Gökhan niye oynadı 8 dk
tamamiyle 4 kişi oynattı hayır 2 dk sok çıkar

kadro geniş diye o girip o çıkmazki sürekli

fatih te erken faul problemi aldı ya
ama son 3 dkdaki ilk 5 ve oyunla maçı alıcağımızı düşünüyorum