Boston Celtics

-5 numaraya Sameul Dalembert ve Deandre Jordan düşünüyormuşuz.
-Ayrıca Rondoyu takasla gönderecekmişiz ve karşılığında Chris Paulu istiyormuşuz.Diğer adayda Westbrook diyorlar.
Emre abi Dalembert konusunda çok güleceksin.:D

[video=youtube;EJuAtOaJr34]http://www.youtube.com/watch?v=EJuAtOaJr34[/video]

"I am not Holywood ,
I am not South Beach,
I am Causeway Street ,
I am Home "

-5 numaraya Sameul Dalembert ve Deandre Jordan düşünüyormuşuz.
-Ayrıca Rondoyu takasla gönderecekmişiz ve karşılığında Chris Paulu istiyormuşuz.Diğer adayda Westbrook diyorlar.
Emre abi Dalembert konusunda çok güleceksin.:D

dalembert iyidir de bostan philly'ye şehir olarak gayet yakın, ne guzel california tarafına göndermiştik o sepeti.. Yaklaştırmayın Atlantik tarafına.

Marquis Daniels ile anlaştığımız söylenmiş birkaç yerde. Sacramento'ya takas etmiştik önceden, ilginç bir hamle.. Ayrıyetten Reggie Evans'ı kapmaya çalışıyormuşuz.. Kokusu çıkar birkaç güne ne kadar doğru ne kadar yanlış..

Keyon Dooling ? Boston yönetimi geçen senenin ortasından beri hamlelerini ayık olarak yapıyo olamaz.

Boston'un takımdaki yıldızlardan en az birini göndermesi gerek.Ray Allen,Kevin Garnett,Paul Pierce takas adına son kez iyi değer ederler.Bu şekilde takımı biraz gençleştirmek ve dinamizm katmak zorundalar ama Boston tam tersi takımın yaş ortalamasını 35'e çekmek için elinden geleni yapıyor.

Boston Ray Allen'ı zamanda eldem çıkarmadı. Bunun acısını 3-4 sene play-off bile yapamayarak ödeyecekler. Şu anda günü kurtarıyorlar ama düsüs basladıgında durmak bilmeyecek.Hala Dooling falan. Rondo'yu takımın merkezine cekeceklerine dısına atıyorlar. Anlayamıyorum.

Boston Ray Allen'ı zamanda eldem çıkarmadı. Bunun acısını 3-4 sene play-off bile yapamayarak ödeyecekler. Şu anda günü kurtarıyorlar ama düsüs basladıgında durmak bilmeyecek.Hala Dooling falan. Rondo'yu takımın merkezine cekeceklerine dısına atıyorlar. Anlayamıyorum.

Aynı şekilde düşünüyorum.İçlerinde en sevdiğim Ray Allen ama gönderilmesi en mantıklı,en karlı olabilecek de o.Rondo'ya gelince,şutu olmadığı sürece kimsenin tam olarak kalbini kazanamayacak galiba ama şu anki koşullarda ellerinde bulundurabilecekleri en iyi PG.Belasını mı arıyor Celtics nedir çözemedim gitti.

Abi mantıklı hamlelerle 2-3 yılda geçebilecek düşüşü malesef GM yüzünde 7-8 yılda geçirirsek iyi.
Hala Jermaine Oneal kadroda mesela.Hani bu serbest bırakma olayı geldi ya ismini bilmiyorum.
Onla onu serbest bıraksak 6 milyon dolar daha salary açılacak ama nerde.

Takım çok yaşlı. Ne kadar erken düşüş yaşarlarsa Draft çekilişlerinde üst sıralardan seçim yapma hakkını o kadar çabuk kazanırlar. 3-4 yıl başarısız olurlar ama sonu sağlam gelir.

Serkan Beyin dediği gibi West gelmek üzereymiş.Karşılığında Jo gidecek diyorlar.
Yalnız bu hamleyle bu kadroda 4 tane PF olacak.Bizim 5 numara ihtiyacımız varken neden.
Muhtemelen KGyi 5 numarada kullanıp kariyerini bu sezon bitireceğiz heralde.
Bu sezon birlikte 5-6 yıllık keskin bir düşüşe gireceğiz gibi.
Bir ek haberde geçenlerde Arenas demişlerdi.:)
Mantıklı hamleler yok malesef.

David West transferi gerçekleşmedi, Indıana ile anlaşmış.. Free agentlardan DeAndre Jordan'ı alırsak mutlu olurdum açıkçası ama o da başka bir takıma gitmiş..

Gidişat pek parlak görünmüyor şimdilik, bu sene de idare eder cinsten bir sezon geçiririz diye düşünüyorum.. Önümüzdeki sezondan itibaren bir dibe vuruş gerçekleşecek gibi görünüyor, hatta bu seneden itibaren de başlayabilir çöküş devri. Bekleyip göreceğiz artık akıbetimiz ne yönde olacak..

ray allen'ı yollayıp takımı gençleştirmek diyoruz ama orta halli bir takım olmaya devam edeceğine, 1 sene daha şampiyonluk için mücadele et bence daha mantıklı.