Burak Sezgin

Dun Florya Tesislerinde isim vardi.E gitmisken subeye ugramamak olmaz.
Yildiz takimin idmani vardi.
Birde biri daha..
Temmuz bitmeden calismaya baslamis Burak Sezgin.
Umarim karsiligini sezon icinde alir.

X' Alıntı:
Dun Florya Tesislerinde isim vardi.E gitmisken subeye ugramamak olmaz.
Yildiz takimin idmani vardi.
Birde biri daha..
Temmuz bitmeden calismaya baslamis Burak Sezgin.
Umarim karsiligini sezon icinde alir.

Helal olsun Burak Sezgin.

Bu sene senden çok şey bekliyoruz.

Dış şutlarıyla rakipte eşleşme sorunu yarattığı aşikar. Genelde yüzdeli dış şut attığını da söyleyebiliriz ama Burak SEZGİN' in sahadaki mevkiisi 4 numara ise kendisini bu yönde biraz daha geliştirmeli diye düşünüyorum. Tabi artık yaşı itibariyle gelişme süreci denen bir olgu söz konusu değil ama en azından gönlüm istiyor :)

Gayet iyi sıçrıyor ve bu sayede ribaundlarda da katkısı yadsınamaz ama özellikle hücumda biraz daha pota altı oyunlarına ağırlık verse fena olmaz hani ... Yeni sezonda beklentilerim bu yönde ...

Burak sakatlandı

Yarın kesin oynayamıyor,uzun süre uzak kalabilir...Detayları ögrenince geceris...Nazar degdi,cok formdaydı...

Geçmiş olsun inşallah ciddi değildir. Sakatlanmasa da 4 numara ihtiyacımız vardı şimdi çok daha fazla ihtiyaç var.

aman be kötü olmuş
tam fatih geldi dışardan çat çat yazıodu ne güzel

kötü olmuş dışardan şut atan bi 4 numara lasım o zmn bize acil

Hakkaten herşey çok güzel gidiyordu.Bu haber çok kötü oldu.Umarım uzun süreli bir sakatlık olmaz.Bence de yabancı bir 4 numaraya gereksinim duymaya başladık.

Kaptana birşey olmaz.Sağlam adamdır.Geçen sezon Play out'da kırık parmakla oynamıştı

Burak şut idmanında sakatlanmış yırtık varmış. En az 2 hafta olmayacakmış.

Hem Burak hem de Galatasaray için zamansız,kötü ve şanssız bir sakatlık.

Geçmiş olsun.

Bir lanet okudumki su an anlatamam..
Yuh yahu.
Burak kac aydir calisiyor sezon icin.Umarim aksilik cikartan sakatlik olmaz.Haftaya olmasada diger hafta maca tam iyilesmis olarak cikar.

Gecmis olsun Burak .

Yapayaı nya feci oıynuyodu ya yazık oldu valla,acayip form tutmuştu :(
o zmn pivot fatih 4 numara hüseyin demiral mi oynayacak???yedekteded müthiş isim garnet :shock:

İdman gunu dedık umarım nazar degmez dıye bu ne yaa
yırtık nerde onemlı olan o bırde arkadaş demış burak guclu adamdır ben genede inanıyorum yarın ıcın..