Büyük Düşünelim Taurasi'yi Alalım

• Konbuyu başlatan Berkay Yaman
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taurasi, çok büyük bir yıldız fakat Taurasi gelince tüm kupaları alıcaz diye bir garanti yok.Önemli olan takım olarak bir yere gelmek.Yoksa Tamika'da en az Taurasi kadar saygın,kaliteli bir oyuncu ama istediğimiz sonuç gelmedi.Yine fb Taurasi ve Penny birlikte oynarken hiç kaybetmeselerde bu yıl şampiyon olan Halcon'dan iyi değillerdi.Tamamen atarak kazanan savunma yapısı olmayan bir takımdılar ve kendi görüşüm eğer ceza olmasaydı da EL'yi kazanamayacaklardı.
Ben doğru bir sistem içinde Seimone'nun da Taurasi kadar verim verebileceğini düşünüyorum.Hırslı,konsantre bir Seimone'nu da tutucak kaç oyuncu var?İlla rakipten biri alınacaksa o isim kesinlikle Penny Taylor olmalıdır,ki o fırsatta ortadan kalktı.En fazla verimi veren,bizede her maç sorun çıkaran komple bir oyuncu Penny.Geçen seneki yanlış yabancı tercihlerinden sonra bu yıl Ceyhun hoca en doğru kararı verir umarım.

Büyük Düşünmek kendi salonunu yapmaktır!!!14 Mayısta gelecek yönetim inşallah kendi salonumuzu yapmaya başlarlar.Herşeyden önce tesis ve alt yapı gelir....

Taurasi bizden uzak allaha yakın olsun. Hele Augustus'un yerine düşünülüyorsa ben bunu düşünen adamların aklından şüphe ederim. Augustusla niye uzatmadığımızı söylesin biri ya? Onun kadar yürekli, Galatasaraylı ve bileğine hakim şutör bulamayız. Ondan daha iyidir Taurasi belki ama benim için Augustus Galatasarayın efsanesidir. Sophia, Tamika, Augustus hepsi Diana'dan önce gelir benim için.

Bu transfer zaten imkansız Fenere bonservis mi ödeyecez sanki konu zaten açılış bakımından yanlış. Onu istiyom bu gitsin diye konu mu açılır ya. Konu kapatılsın başka konullardan devam edilebilir bu tartışma. Girdiğimde siteye Taurasi gelsin diye bir konunun olması bile GSBaskete zarar verir!

Büyük düşünmek sezon bitmeden Alba Torrens le anlaşmak

Sylvia Fowles gibi bir yıldızla şampiyon olunmamasına rağmen sözleşme yenilemek

Parası hakemi federasyonu değil RUHU olan bir takım kurmaktır bence ve bu ruhun en önemli parçası Seimone Agustus u gönderip Taurasi yi almak büyük bir gaflet olacaktır.

Benim büyük düşenmem bu ama illaki büyük düşünmek Taurasi diyorsa bazıları, büyük düşünce sizde kalsın biz küçük düşünelim ama bizi biz yapan ruhu ve oyuncuları kaybetmeyelim

Bu başlığı görür görmez aklıma gelen şey Fener'in Taurasi ile anlaşmış olduğu. O yüzden konu hakkında yorum yapmayıp malzeme olmamayı seçiyorum.

Ayrıca artık basketboldaki yöneticiler ve teknik heyet görmüyor mu taraftarın tepkisini.
Angel Taurasi ve Pondexter isimleri bizle geçiyor ve Agustus un takımdan gönderilmesi düşünülüyor ya halen artık ne diyeyim

Alba ve Sylvia hamleleri güzeldi ama bunu daha da güzel yapacak ve Galatasaray ın değerlerini kaybetmediğini gösterecek hamle Angel Taurasi ve Pondexter söylentilerine nokta koymak ve Agustus un takımda kalması olacaktır.

Söyleyin çok mu şey istedik?

Onlar ana-bacı kendilerine küfür eden Emre'yi en manevi oğulları yaparlar,Fenerbahçe taratftarına el-kol çeken,videoları internette tıklanma rekorları kıran Tümer en sevdikleri oyuncu olur.Ama biz bu kadar midesiz bir camia hiç olmadık,evet Fenerbahçe'den oyuncu aldık ama asla benimsemedik.Benimsemediğimiz hiçbir oyuncu da başarılı olamadı bu kulüpte.Doğmamış çocuğa don biçmek değil de nedir bu?Bu kulüpte doping yapanların işi yoktur,Cemal Nalga'yı istemediğim gibi,Okan Çevik'i geri istemediğim gibi Taurasi'yi de asla istemem ben.Varsın bir altı yıl daha şampiyon olmayalım!

İkincisi bu başlığı açan arkadaşıma soruyorum.(Kimliğin hiç önemli değil.Hasta Galatasaraylı da olabilirsin,Fenerbahçe sempatizanı da olabilirsin.Saygı duyarım)Sylvia Fowles,Alba Torrens hamleleri,Işıl ve Bahar hamleleri nasıl hamleler sence?Büyük düşünmüyor mu bu camia?Ayrıca neden herşeyi çevremizde gördüğümüz şeyler üzerinden kurguluyoruz?Yok Fitch gelsin,yok Koch gelsin,Boddicker,Pondexter gelsin.Emin olun Dünya'da çok var bizim büyük düşündüğümüzü gösterecek shooting forward lar.Maya Moore var,Prince var,var oğlu var sayarım bir çırpıda.Kıta dışı bir yabancı hakkımız var.Bunu illa Seimone'un bölgesi için kullanmak zorunda da değiliz.Ha eğer o bölge için kullanacaksak da ben Catchings'i tercih ederim.(Hem o bölgede oynayabilmesi hem de herşeyi yapabilmesi babıyla)Bu bağlamda büyük düşünmek milleti birbirine düşürmek değil,Catchings'i erken gelmeye ikna etmek,Sophia'yı Türk yapmaya ikna etmek olacaktır.

semione'nun türk olması için 3 yıl ülkemizde basketbol oynaması mı gerekiyor?eğer öyleyse 1 yıl daha oynar bizimle sonra onu türk yaparız..gerekirse 1 yıl daha kupasız geçsin..

semione'nun türk olması için 3 yıl ülkemizde basketbol oynaması mı gerekiyor?eğer öyleyse 1 yıl daha oynar bizimle sonra onu türk yaparız..gerekirse 1 yıl daha kupasız geçsin..
Seimone,ABD Milli Takımı'nda oynadı.Türk yapmamız söz konusu değil bu yüzden.

Evet oynadı ve oynamaya devam ediyor bu yüzden Seimone Türk olamaz ama biz onu her haliyle bırakmamalıyız çünkü o farklı ...

Ben sene basında gelen Tamika'yı Seimone'a tercih ederim.(Her halukarda demem bu baglamda)Seimone'un savunması hiç de iyi değil bence,her ne kadar dünyanın en iyi 5 skorerinden ve gönülden bağlı bir Galatasaray'lı olsa da...

Augustus bizim olsun, Taurasi sizin...
Galatasaray ruhu bizim olsun, dopingçiler sizin...
Onurumuz bizim olsun, geri kalan sizin...

Ben sene basında gelen Tamika'yı Seimone'a tercih ederim.(Her halukarda demem bu baglamda)Seimone'un savunması hiç de iyi değil bence,her ne kadar dünyanın en iyi 5 skorerinden ve gönülden bağlı bir Galatasaray'lı olsa da...

Tamika'nın muhteşem savunması altında Angel'dan 33 sayı yediğimizi de unutmayalım. Seimone bizi gerçekten seviyor ve her şeyini vererek oynuyor. Ayrıca son derece de kaliteli bir oyuncu, o yüzden ben Seimone'u dünya üzerindeki hiç bir oyuncuya değişmem. Bilekse bilek,yürekse yürek bu takıma Augustus GEREK !

Çok değil 15 gün sonra bu ülkede Seimone'u beğenmeyenler bile ağızları sulanarak Seimone'un oyunundan bahsedecek. Bizi geçtim Avrupa da ondan bahsedecek.

Benim üzüldüğüm, Seimone gibi bu senenin açık ara en büyük oyuncusu olacağı belli olan bir değeri, içindeki GS sevgisini hiçe sayıp almakta gecikecek olmamız. Bunun sonrası talipleri artacak Avrupa'da. Dolayısı ile fazla para isteyince "işte sizin Seimone'unuz, GS'ı para için sattı" gibi argumanlarla Seimone'a vurma çabalarını dinleyeceğimiz yönetici ve teknik adamlar parselleyecek etrafımızı. Büyük düşünmeye gerek yok. Ben güdük adamım avamım sonuna kadar. Zaman kimin büyük düşündüğünü gösterecek.

Seimone kesinlikle takımda kalmalı. Bu seneki grafiği ilk geldiğindekinde dada aşağıdaydı. Fakat çok iyi bir oyuncu ve yüreği GS li.
Ha zor ama yanına Sophia yıda türk vatandaşı yapabilirsek. Mükemmel üstü olur.

Büyük düşünelim Aziz Yıldırım'ı başkan yapalım orada bi açık var zaten :)

Diana'yı ikna etmek için 1,5 milyon, bonservisi için 700 bin.. olmaz o iş. Olsa da istemeyiz zaten.

Diana=Şampiyonluk değil öyle olsa Phoenix her sene şampiyon olur :)

Ben zaten Diana ile ilgilendiğimize inanmıyorum.

Bilekse bilek, yürekse yürek bu takıma Augustus gerek.

Gökhan Yalçın Süresiz uzaklaştırılıyosun forumdan, hayır üye oldun abri leydifener@..... adresi ile üye olma birde kendini bi halt sanarak bu forumda Galatasaray'lılara komik olmayın falan diyosun bu haddini bilmezlik nedir.

Galatasaray değerlerine ne oldu?artık Polat da olmadığına göre hiçbir şekilde ne fb ne de bjk'den herhangi bir sporcuyu bu forma altında görmek istemiyorum.taurasi ile gelecek olan şaibeli şampiyonluğu(!) da asla istemiyorum. Seimonue bizim olsun gerisi hiç önemli değil...şaibeli şampiyonlukların adresi biz değiliz...

Bu sezon fbnin o teneke parçasını alması için belki de en önemli pay Taurasi ve modafinil olayıdı. Öyledir yada başka türlüdür ama Taurasi adını duymak bile benim midemi bulandırıyor. Bir de Galatasaray forması mı giyecek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...