Büyük Düşünelim Taurasi'yi Alalım

• Konbuyu başlatan Berkay Yaman
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

Berkay Yaman

Misafir
Neden daha büyük düşünmüyoruz? Evet güzel transferler yapılıyor ama bir hamle var ki yaparsak derin darbe olur. Hem karşı tarafı psikolojik olarak ezeriz, hem de katıldığımız her kulvarda en büyük favori oluruz onunla.

Yönetim duy bu sesi bize Diana Taurasi' yi al !

Üçe beşe bakmadan ne kadar lazımsı verilip alınsın direk.

O kadar laf dedik, nasıl yeriz? Laf yemeyi geçtim, kralı gelse temiz olduğuna inandıramaz. Misal dopingli çıktığı maçta, neden partneri Penny Taylor kadroda değildi. O gece neler oldu, neler bitti azıcık düşünelim.

Sevgiyle, aşkla, hayranlıkla baktığım takımda onu görürsem midem bulanır. Ben de kafamı çeviririm, bakmam.

Angel, Cappie ve Diana en tiksindiğim bayan basketbolcular. 3'üyle de adımız geçti, bir "Seimone Galatasaray'da kaldı" duyamadık sağ olsunlar.
Ben tükürdüğümü yalamam, Diana dopingçidir ve asla parçalıya yakışmaz.

Bence büyük düşünün ve bir daha buraya yorum yazmayın.

Ya bir laf var ya hani, skor taraftarlığı diye, o tanıma cuk diye uyuyorsunuz. Ama başarı gelecek diye her türlü pisliği yapacak kulüp-taraftar biz değiliz, orasını karıştırmışsınız biraz. Güzel ve sahiplenebileceğimiz bir takımımız olsun, Seimone'umuz olsun, oyuncularımız içimizden biri olsun, ligde 2.olalım, Avrupa'da şampiyonluk yaşayacağımıza Final-Four yapalım.

Bu arada konu açmak bu kadar kolaysa tüm fikirlerim için konu açayım ben de. Angel'ı İstemiyorum, Diana'yı İstemiyorum, Gruda'yı Alalım, Stepanova'yı Alalım filan?

O kadar laf dedik, nasıl yeriz? Laf yemeyi geçtim, kralı gelse temiz olduğuna inandıramaz. Misal dopingli çıktığı maçta, neden partneri Penny Taylor kadroda değildi. O gece neler oldu, neler bitti azıcık düşünelim.

Sevgiyle, aşkla, hayranlıkla baktığım takımda onu görürsem midem bulanır. Ben de kafamı çeviririm, bakmam.

Peki madem birseyler oldu ise siradan bir istanbul macinda Taurasi neden bille bille oynadi ?

Anlam veremedim.

Bence büyük düşünün ve bir daha buraya yorum yazmayın.

Gazanfer şu hareketlerden ne zaman vazgeçeceksin? Gidelim msnde konuşalım o zaman, herkes herkese hoşuna gidecekleri söylesin...

Burası "büyük" bir forum, istemediklerinizi de duyacaksınız kimi zaman. Katılmadığını belirtirsiniz olur biter. Kimsenin yazıp yazmaması, sizi ilgilendirmez.

Hakan Bey, bunlar benim fikirlerim. Yeteneğiniz varsa ve ikna gücünüz yüksekse değiştirebilirsiniz.

Gs taraftarına pislik yapıp yapmaması değil konu biz bu kadının doping yaptığa inanmadık mı bunu hep savunmadık mı bu durumda bu oyuncuyu almak bunu savunan Galatasaray taraftar camiasını hiçe saymak demek değilmidir Biz augustus haberini beklerken garip garip haberler çıkıyor hayırlısı ne diyim ....

İstemeyenlere saygı duyarım herkesin kendi düşüncesi. İsteyen de olacaktır elbet sonuçta Diana dünyanın en iyisi.

Fakat forumdaki her FB forması giymiş basketbolcunun istenmemesini de anlamıyorum. Hadi sen istemedin, isteyene de tepki gösterilmesini anlamıyorum. Cappie, Nevriye falan bunların istenilmemesine eyvallah ama ben Diana'nın Angel'ın bize bir el kol, pislik yaptığını hatırlamıyorum. Varsa yanlışım düzeltin. He Diana'yı istemeyen daha önce "dopingçi" dediği için ve belki de hala öyle düşündüğü için lafını yemek istemeyebilir ama isteyene de saygı duymak lazım.

Son olarak; böyle bir girişim olabilir, olmuştur da belki ama ben geleceğini sanmıyorum. Angel Fenerden ayrılırsa o gelebilir ama Diana'nın sanmıyorum.

Angel,Cappie şimdi de Taurasi.fb taraftarının çok sevdiği 3 isimle ilgilenip agustusu takımda düşünmemek bana ilginç geliyor.Ben mi komplo teorisi üretiyorum bilmiyorum ama kafa karıştırıcı şeyler oluyor.Bu karışıklıkta Augustus'da başka bir takıma giderse o zaman kafamızı duvarlara vururuz.

Gazanfer şu hareketlerden ne zaman vazgeçeceksin? Gidelim msnde konuşalım o zaman, herkes herkese hoşuna gidecekleri söylesin...

Burası "büyük" bir forum, istemediklerinizi de duyacaksınız kimi zaman. Katılmadığını belirtirsiniz olur biter. Kimsenin yazıp yazmaması, sizi ilgilendirmez.

Hakan Bey, bunlar benim fikirlerim. Yeteneğiniz varsa ve ikna gücünüz yüksekse değiştirebilirsiniz.

Ben bu hareketlerden vazgeçmem, gerekirse ceza verebilirsiniz.

Pondexter, Diana, Nevriye gibi asla kabul edemeyeceğim, onları isteyenlerin fikirlerini de kabul etmeyeceğim oyuncular var.

Öncelikle şunu irdelemek lazım. Herkes Galatasaray'ı ne için seviyor? Başarıları için sevmiyoruz gibi geliyordu bana, öyle olsa bu sene sonunda Kadın Takımımızı krallar gibi ağırlamazdık, onlara şampiyon oldukları zaman bile göremeyecekleri ilgiyi-sevgiyi göstermezdik. Pondexter'ı, Diana'yı istemek neyin nesi oluyor peki? 2 sene önce burada Zafer'e giden her yol mübah değildir diyip sonunda haklı çıkmamış mıydık?

Ceyhun Hoca da bu transferlerle şampiyon olacağını düşünüyorsa ona bir teklifim var. Takımını kursun, ne bileyim Nevriye'dir Diana'dır alsın hepsini, o kadroyu 1 sene bana versin, ben de şampiyon yaparım takımı, söz veriyorum. Boşuna yorulmamış olur hem, çünkü bu oyuncuları aldıktan sonra koçluk meziyetlerinin de pek bir önemi kalmıyor.

Ceyhun Hoca'yı şimdiye kadar beğenirdim, hep de arkasında durmaya çalıştım ama şu yaptıkları ona yakışmıyor. Sırf başarı için karakterlerine bakmaksızın en iyileri toplamak yerine, geçen senenin biraz üstüne koyarak da bu takımı şampiyon yapabilirdi ama kolay yolu seçmeye çalışıyor sanırım.

Neyse sağlık olsun, bir senemiz daha çöpe gitsin taraftarın gözünde.

Taurasi ortaya, üçlü çektir Cimboma !

Pondexter, Diana, Nevriye gibi asla kabul edemeyeceğim, onları isteyenlerin fikirlerini de kabul etmeyeceğim oyuncular var.

Öncelikle şunu irdelemek lazım. Herkes Galatasaray'ı ne için seviyor? Başarıları için sevmiyoruz gibi geliyordu bana, öyle olsa bu sene sonunda Kadın Takımımızı krallar gibi ağırlamazdık, onlara şampiyon oldukları zaman bile göremeyecekleri ilgiyi-sevgiyi göstermezdik. Pondexter'ı, Diana'yı istemek neyin nesi oluyor peki? 2 sene önce burada Zafer'e giden her yol mübah değildir diyip sonunda haklı çıkmamış mıydık?

Ceyhun Hoca da bu transferlerle şampiyon olacağını düşünüyorsa ona bir teklifim var. Takımını kursun, ne bileyim Nevriye'dir Diana'dır alsın hepsini, o kadroyu 1 sene bana versin, ben de şampiyon yaparım takımı, söz veriyorum. Boşuna yorulmamış olur hem, çünkü bu oyuncuları aldıktan sonra koçluk meziyetlerinin de pek bir önemi kalmıyor.

Ceyhun Hoca'yı şimdiye kadar beğenirdim, hep de arkasında durmaya çalıştım ama şu yaptıkları ona yakışmıyor. Sırf başarı için karakterlerine bakmaksızın en iyileri toplamak yerine, geçen senenin biraz üstüne koyarak da bu takımı şampiyon yapabilirdi ama kolay yolu seçmeye çalışıyor sanırım.

Neyse sağlık olsun, bir senemiz daha çöpe gitsin taraftarın gözünde.

Sence bu dediklerinde benim katılmayacağım bir yer var mı? Ne demek istediğimi biliyorsun.

Sevdiğim-sevmediğim, tanıdığım-tanıdığım herkese yaptığım gibi, sevdiğim bir kardeşim olan sana da bir uyarıda bulundum. Devam ederse ceza da verilecektir elbette. Herkes kendi görüşlerini yazsa kafidir, diğer insanları sorgulamak, engellemek gibi bir hakkı yok kimsenin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...