Büyük Düşünelim Taurasi'yi Alalım

• Konbuyu başlatan Berkay Yaman
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SON DAKiKA! | DIANA TAURASI GALATASARAY'A iMZAYI ATTI!

‘Fener’e dönmem’ dedi G.Saray’a imza attı

Galatasaray Medical Park, lig şampiyonluğunu finalde kaybettiği Fenerbahçe’ye transferde çalım attı. Sarı kırmızılılar, geçtiğimiz sezon kısa bir süre sarı lacivertli formayı giyen ABD’li basketbolcu Diana Taurasi’yi renklerine bağladı.

Ferudun NİĞDELİOĞLU

istemez. tahlili doğru analiz yanlış yapılmış (artık ne demekse) ve bu oyunda hacettepe okkanın altına gitmiş. david stern'in lobi gücü sayesinde temize çıkarıldı arada 7-8 kişi daha kurtarıldı sırf bu olayı örtbas etmek için.

benim gözümde diana taurasi bayan basketbolun "kobe"sidir...
isterse tek başına maç kazandırabilecek ender oyunculardan, elbet bir çok süper yıldız var bayan basketbolunda ama o ayrıdır..
fenerbahçe'ye geldiğinde de böyle düşünüyordum ve inanılmaz büyük iş yaptılar demiştim ve şimdi yine aynı fikirdeyim...
augustus çok sevdiğimiz çok değer verdiğimiz bir basketbolcu ancak koç istemiyorsa yapacak bir şey yok...
kısacası bence Taurasi EN İYİSİ...
hayırlısı olsun...

benim gözümde diana taurasi bayan basketbolun "kobe"sidir...
isterse tek başına maç kazandırabilecek ender oyunculardan, elbet bir çok süper yıldız var bayan basketbolunda ama o ayrıdır..
fenerbahçe'ye geldiğinde de böyle düşünüyordum ve inanılmaz büyük iş yaptılar demiştim ve şimdi yine aynı fikirdeyim...
augustus çok sevdiğimiz çok değer verdiğimiz bir basketbolcu ancak koç istemiyorsa yapacak bir şey yok...
kısacası bence Taurasi EN İYİSİ...
hayırlısı olsun...
Aynen katılıyorum size

Aramızda Taurasi'yi uzaylı filan sananlar var herhalde.

Taurasi Tamika'dan, Pondexter'dan, Seimone'dan, Angel'dan, Candace'dan, LJ'den, Penny'den, Sue Bird'den en fazla 1 adım öndedir, 2 adım değil. Onda bile şüpheliyim aslında, bu yazdıklarımdan bana göre bazıları Taurasi'den daha iyi oyuncu. Penny'yi biz alsak eminim daha yararlı olacaktı takıma.

Taurasi gelince ve bir maç 5'de 0 üçlük atınca bu ne biçim en iyi oyuncu denileceğini de duyar gibiyim. Hazırlıklı olmakta fayda var, hayal kırıklığı yaşanmasın sonra.

eyildiz75 EYÜP YILDIZ
Taurasi bu gün GS ile imzalayacak bir aksilik olmazsa, sözleşme fakslanmış kendisine ve bekleniyor!

hayırlı olsun! bu sene ligi alırız, hedef avrupa olmalı artık.

İnşallah takımdaki birliktelik bozulmaz..Takımın Augustus ile güzel bağı vardı..Neyse artık birşey demenin mantığı yok eğer anlaşıldıysa hayırlı olsun demek kalıyor bize...

bu başlık açıldığında bu transfere pek fazla inanılmıyordu hatta ağır tepkiler verenler oldu açıkcası bende inanmıyordum taurasinin geleceğine ama gerçekten sevindim ayrıca bu başlığı açan arkadaşa da ayrıca teşekkür ediyorum hiç böyle bir konu gündemde yokken tartışıldığı için...

Her kes olumlu olumsuz tepkisini dile getirebilir yeri gelir ikili de konuşulabilir tabiki ama kimse diğerinin fikrine saygısızlık etmesin kimse birbirine ayar vermeye kalkmasın lütfen arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...