Carlos Arroyo

Bu şubede gördüğüm türlü rezillikten sonra ben bu "zamanlaması manidar" sakatlıklara artık inanmıyorum.

All-Star maçında döktüren Arroyo, birkaç gün sonraki Alba Berlin maçı öncesi birden rahatsızlanıyor. O maçta oynamayıp 2 gün sonraki Uşak maçında yine sahadaki yerini alıyor.

Şimdi bir kez daha tam da bir Euroleague maçı öncesinde yine benzer haberler patlıyor. Ne tuhaf bir tesadüftür bu böyle. Adamın parasını vermiyorlarsa o da restini çekiyordur diye düşünüyorum. Maç saatine kadar alacakları ödenirse çıkar oynar, ödenmezse oynamaz fikrindeyim. Yaşadıklarımızdan, gördüklerimizden sonra bu tür olaylara masumane yaklaşamam artık şahsen.

Aynı şekilde benim de inanasım gelmiyor. Kesinlikle bir iş var inanmıyorum EL maçları öncesi bu durumların tesadüfi bir şekilde ortaya çıkmasına.

Bu şubede gördüğüm türlü rezillikten sonra ben bu "zamanlaması manidar" sakatlıklara artık inanmıyorum.

All-Star maçında döktüren Arroyo, birkaç gün sonraki Alba Berlin maçı öncesi birden rahatsızlanıyor. O maçta oynamayıp 2 gün sonraki Uşak maçında yine sahadaki yerini alıyor.

Şimdi bir kez daha tam da bir Euroleague maçı öncesinde yine benzer haberler patlıyor. Ne tuhaf bir tesadüftür bu böyle. Adamın parasını vermiyorlarsa o da restini çekiyordur diye düşünüyorum. Maç saatine kadar alacakları ödenirse çıkar oynar, ödenmezse oynamaz fikrindeyim. Yaşadıklarımızdan, gördüklerimizden sonra bu tür olaylara masumane yaklaşamam artık şahsen.

Yanlış anlama dediklerin tamamı ile safsata

Carlos'u geç Erceg Micov vs takımda bunu yapma karakteri olan kimse yok. Öte yandan bunu yapacak adam olsa onu gene de bir sonraki maçta kadroya alacak midesiz biri de yok başımızda. Bu tarz komplo teorileri bu takım için geçerli değil. Zamanlaması manidar falan değil. Kadın basket takımında d a Bone ve Casas sakatlandı. Micov banvit maçının ilk devresinin son saniyesi sakatlandı. Basketbolda sakatlık çok kolay bir hadise. Eskisi gibi bileklikli ayakkabılarla oynanmıyor. Burkulma riski çok fazla.

Ki daha ötesi var. Erceg ve Micov'a bu Kızılyıldız olayları sonrası ülkesinden bırakın GS'ı başka takıma gidin diye baskı geldi. Ki o dönemde de maaşları ödenmiyordu. Ama çocuklar gitmedi. Rica edeceğim takım için istediğinizi diyin ama bu çocukların bu tarz şey yapacağını ne ima edin ne düşünün çünkü yok öyle bir şey çoğunu gayet yakından biliyorum. Ki Ergin Hocanın bunu kabul etmesi daha imkansız. Bak Kerem Ender'i bile anında kadro dışı bıraktık biz bu ihtar mevzusundan. Antrenmana çıkmamak ile maça çıkmamak aynı değildir ve tepki aynı olmaz çünkü

Öte yandan Carlos'a da geçmiş olsun. Yaşının verdiği zaafiyetler de var umarım maç saatine kadar düzelir daha 41 saat var düzelecektir

Bence bu duruma sadece oyunculara neden sakatlandı penceresinden bakmaktan başka birde oyuncu penceresinden bakmak lazım. Karaktersizlik değil biraz da tepki olabilir diye düşünüyorum ben. Sonuçta profesyonel sporcu ve bu işten para kazanıyor Arroyo'da. Bunları yapmasını daha doğrusu tepkisinin olmasını mutsuz olmasını çok koyu bir Galatasaray taraftarı olarak ve Arroyo'nun basketbolunu Galatasaray forması altında izlemekten keyif duyan bir taraftar olarak çok da anormal bulmam.

Yanlış anlama dediklerin tamamı ile safsata

Carlos'u geç Erceg Micov vs takımda bunu yapma karakteri olan kimse yok. Öte yandan bunu yapacak adam olsa onu gene de bir sonraki maçta kadroya alacak midesiz biri de yok başımızda. Bu tarz komplo teorileri bu takım için geçerli değil. Zamanlaması manidar falan değil. Kadın basket takımında d a Bone ve Casas sakatlandı. Micov banvit maçının ilk devresinin son saniyesi sakatlandı. Basketbolda sakatlık çok kolay bir hadise. Eskisi gibi bileklikli ayakkabılarla oynanmıyor. Burkulma riski çok fazla.

Ki daha ötesi var. Erceg ve Micov'a bu Kızılyıldız olayları sonrası ülkesinden bırakın GS'ı başka takıma gidin diye baskı geldi. Ki o dönemde de maaşları ödenmiyordu. Ama çocuklar gitmedi. Rica edeceğim takım için istediğinizi diyin ama bu çocukların bu tarz şey yapacağını ne ima edin ne düşünün çünkü yok öyle bir şey çoğunu gayet yakından biliyorum. Ki Ergin Hocanın bunu kabul etmesi daha imkansız. Bak Kerem Ender'i bile anında kadro dışı bıraktık biz bu ihtar mevzusundan. Antrenmana çıkmamak ile maça çıkmamak aynı değildir ve tepki aynı olmaz çünkü

Öte yandan Carlos'a da geçmiş olsun. Yaşının verdiği zaafiyetler de var umarım maç saatine kadar düzelir daha 41 saat var düzelecektir

Oyunculardan yana sıkıntı yok zaten, ne Arroyo'yu, ne de başka bir oyuncumuzu suçladığım yok. Bu saatten sonra onlara edecek hiç bir lafım olmaz. Bugünlere aylarca paralarını alamadan, gelecekleri belirsiz bir şekilde geldiler. Şayet bıçak kemiğe dayanmışsa ve tahmin ettiğim gibi bir durum sözkonusuysa da tek suçlu aciz yönetim olur, mevzu bu.

Evet, sporun her dalında sakatlık çok kolay bir hadisedir ama tam da Alba ve Maccabi maçlarının hemen öncesinde, takımın yıldız ve en maliyetli oyuncusu için bu tür "şok haberler" patlarsa, güven duygusu fazlasıyla hırpalanmış bir taraftar olarak bu duruma kayıtsız şartsız inanamıyorum artık şahsen.

Oyunculardan yana sıkıntı yok zaten, ne Arroyo'yu, ne de başka bir oyuncumuzu suçladığım yok. Bu saatten sonra onlara edecek hiç bir lafım olmaz. Bugünlere aylarca paralarını alamadan, gelecekleri belirsiz bir şekilde geldiler. Şayet bıçak kemiğe dayanmışsa ve tahmin ettiğim gibi bir durum söz konusuysa da tek suçlu aciz yönetim olur, mevzu bu.

Evet, sporun her dalında sakatlık çok kolay bir hadisedir ama tam da Alba ve Maccabi maçlarının hemen öncesinde, takımın yıldız ve en maliyetli oyuncusu için bu tür "şok haberler" patlarsa, güven duygusu fazlasıyla hırpalanmış bir taraftar olarak bu duruma kayıtsız şartsız inanamıyorum artık şahsen.

Haklısın taraftarın böyle düşünmesine de absürd diyemiyorum ama gerçekten böyle bir şey olmaz GS'da. Bu yüzden senin vasıtanla burayı okuyanlara da bu bilgilendirmeyi yapmış oldum:)

Ama taraftar bunu yerine biraz sahip çıksa belki daha güzel olacak her şey. HErkes oturduğu yerden mücadele ediyor. "Hem börek durcek hem karnım doycek" diye bir dünya yok. Ya börek gider ya karnın aç kalır. Elimizi taşın altına sokmamız lazım şurda 5 maç üstüste 8-9binli seyircileri görse şube bak nasıl ilgi alaka artıyor:))

Yarın maçta gerek bu yönetime gerekse bundan önceki Aysal yönetimine büyük bir tepki verilmeli artık.Güya sponsor olacaktı birileri bu takıma ama ne yazık ki klubü maddi anlamda batırıp kaçtı ve hala da ne yüzle konuşuyor anlamak mümkün değil.Demek ki geçen yıl şubeyi kapatmak için çıkmamışız fener maçına.Kimse k.bakmasın ben bu yönetime ve öncekine bakınca onu gördüm

Çoğu kişi şüpheleniyor Arroyo'nun sakatlığından..Ben hepsini geçtim bu şubeler böyle yönetildikten sonra Arroyo sakat olmasa ne olur.Ayıplıyorum yetkili kişileri ben utanır oldum artık biz taraftarız adamlar bizim kadar değer vermiyor klubün faaliyetlerine.Ne diye yönetici olarak geliyorsun o zaman...Güzelim bayan ve erkek basket takımlarını ne hale getirdiler

Bu yaşta bir oyuncu okadar uzun süreler oynarsa bu sakatlık kaçınılmaz olur. Biraz daha fazla dinlendirebilecek bir alternatifimiz olsaydı keşke.