Carlos Arroyo

olmasaydi sonumuz böyle...................................................................

yasattigin mutluluklar zaferler icin her sey icin tesekkürler. hoscakal yüregi güzel insan

Kaldık yine mercedes görünümlü tofaşa (Endere). Bari Nicolovun lisans problemini çözselerde kalan maçlarda süre almaya başlasa.Arroyo olayında şu an bir şeyler yazmak istemiyorum, bir yanım olaya duygusal bakıp gidersen git diyor. Bir yanımda adam haklı parasını vermezsen git diyor. Ne oldu olan ne Arroyoya oldu nede yönetime. Olan bize oldu şartsız şurtsuz menfaatsiz bu armayla yaşayanlara oldu... Hepimize geçmiş olsun...

Galatasaray Arroyo'dan büyük ya yönetim?
Peki Galatasaray kendisine yakışan yöneticilerle ne zaman devam edecek?
Galatasaray'a olan faydanız Arroyo'nun % 5'i olsa sizi takdir edeceğiz ama o kadar bile yok.

Maç önceleri diz çöküp motive olmanı, muhteşem asistlerini, en kritik zamanda soktuğun can alıcı üçlüklerini, seni parkede gördüğümüz zaman bize hissettirdiğin güveni, sıcak gülümsemeni, asalet kokan 30 numaralı formanla bitmek bilmeyen hırsını, geldiğinden beri gösterdiğin liderliği, şampiyon olduğumuz efsane sezonu, gerektiğinde 50 dk sahada kalmanı, maçla ilgili fikrimiz sorulduğunda "Arroyo'su olan kazansın dememizi" hiçbir zaman unutmayacağız ve çok özleyeceğiz Carlos.. Basketbol topu bir insanın eline daha ne kadar yakışabilir ki?

Yolun açık olsun Carlos.. Ailemden biri gitmiş gibi hissettim. Duygularımızın karşılıklı olduğuna da eminim.

Biz seni çok sevdik. Sen Galatasaray'dan büyük değildin, sen zaten Galatasaray'dın.. :(

adam göz göre göre gitti. umarım fenerbahçe ülker bu durumu fırsat bilip el şampiyonluğu için eksik olan parçayı arroyoyu alarak tamamlamazlar. başka da bir isteğim yok bu konuyla ilgili.

Herşey için teşekkürler Arroyo...
Bu kulüpte neden hep gelen gideni aratır, anlamış değilim. Can Topsakal'dan daha kötüsü gelmez diyorduk, adam geldiği gibi takımın yıldızını yolladı...
Ciddi söylüyorum, bu sene kümede kalırsak başarıdır bu saatten sonra...
Kusura bakmasınlar Galatasaray tabiki Arroyo'dan büyük, ancak Arroyo'da bu emanetçi yönetimden büyük....
Tarih bu yönetimi asla affetmeyecek, tıpkı Özhan Canaydın'ı affetmediği gibi...

İnşallah Kelsey Bone gibi olur ve geri dönersin. Arroyo bu takımdan efsane olmadan gitme. Biz seni teknik ekibe alalım derken kendini "GS'ye yakışır" zannedenlerin saçmalamalarını boş ver.

50 dakika sahada çıkmadan kalan, "This is my house.." diyen, yanına dört tane liseli verseniz şampiyonluğa oynatacak adamı bu takımdan ayrılacak noktaya getirdiniz, bir de üstüne karakterine laf ederek, karalamaya çalıştınız ya, pes! Utanma duygusu bu şube yöneticilerine uğramayalı çok olmuş, nasiplerini almamışlar utanmadan.. İnsanın yüzü az da olsa kızarır, bari susar, istifa eder kenara çekilir, ama yüzsüzlük bu şubeye uğrayan her yöneticinin mottosu olmuş durumda!

Bu başlığa Arroyo dışında birşey yazmak, yöneticileri anarak kirletmek istemiyorum.

Onun gibisi değil bu kulübe, bu lige bir daha zor gelir. Benim nazarımda kulüp tarihinin en iyi oyuncusu olduğu tartışılmaz olmakla beraber lig tarihinin de en fark yaratan ismidir. Onu izlemek büyük bir lütuftu. Aras Abi'nin vakti zamanında Hagi için; "Sağ ayağına 500 sayfa roman yazılırdı, son cümlesi de solaktı." cümlesini rahatlıkla Arroyo'ya uyarlayabiliriz.

Yolun açık olsun Büyük Reis, yolun açık olsun efsane..

Unutulmayacaksın, burası daima senin evin olarak kalacak.

"Telefonu açın, Carlos Arroyo.." #calling

Anladigim kadariyla Erceg ve Micov da persembeye kadar süre vermisler, yani Arroyo gibi posta koymuslar. Büüyk ihtimalle haber dogrudur, camia icin Fenevbahce macinin önemini onlar da biliyorlar ve bunu firsat olarak kullanmis olabilirler. Bakalim etik (!) GSaray yönetimi bu iki oyuncuyu da kadro disi birakacak mi. Bu kadar kötü yönetilen baska sube var midir acaba..

Yönetimin savunulacak tarafı yok, kulübü yönetmek vaadiyle gelmelerine rağmen idare bile edemez haldeler.

Arroyo ise profesyonel bir sporcu olarak en doğal hakkını kullandı ve yollarını ayırdı. Gönül isterdi ki kaptanı olduğu takımı yarı yolda bırakmasın, en azından sezon sonuna kadar idare etsin. Veda ederken de avuçlarımız patlayana kadar alkışlayalım, yaşattıkları için teşekkür edip giydiği 30 numaralı formanın emekli edilmesine önayak olalım.

Ait olduğun yerde -parkede- vedalaşmadan gittin ya...

50 dakika sahada çıkmadan kalan, "This is my house.." diyen, yanına dört tane liseli verseniz şampiyonluğa oynatacak adamı bu takımdan ayrılacak noktaya getirdiniz, bir de üstüne karakterine laf ederek, karalamaya çalıştınız ya, pes! Utanma duygusu bu şube yöneticilerine uğramayalı çok olmuş, nasiplerini almamışlar utanmadan.. İnsanın yüzü az da olsa kızarır, bari susar, istifa eder kenara çekilir, ama yüzsüzlük bu şubeye uğrayan her yöneticinin mottosu olmuş durumda!

Bu başlığa Arroyo dışında birşey yazmak, yöneticileri anarak kirletmek istemiyorum.

Onun gibisi değil bu kulübe, bu lige bir daha zor gelir. Benim nazarımda kulüp tarihinin en iyi oyuncusu olduğu tartışılmaz olmakla beraber lig tarihinin de en fark yaratan ismidir. Onu izlemek büyük bir lütuftu. Aras Abi'nin vakti zamanında Hagi için; "Sağ ayağına 500 sayfa roman yazılırdı, son cümlesi de solaktı." cümlesini rahatlıkla Arroyo'ya uyarlayabiliriz.

Yolun açık olsun Büyük Reis, yolun açık olsun efsane..

Unutulmayacaksın, burası daima senin evin olarak kalacak.

"Telefonu açın, Carlos Arroyo.." #calling

Doğru yaklaşım budur,tam manasıyla katılıyorum.Adam profesyonel oyuncu ve bence iyi bile dayandı.Adamı hakettiği parayı almak istediği için suçlayan zihniyetler yüzünden şube yöneticileri bugün bu saçma sapan açıklamaları yapabiliyorlar.

Evet fedakarlık yapıp ayrılmayanı olabilir belki ben de böyle bir durumda ayrılmam ama ayrılmak isteyeni parasını almak isteyeni ya da ayrılanı suçlayamayız.Kimse o kontratları kafalarına silah dayayarak imzalatmıyor kulüplere zaten management kavramı da burda başlıyor.Yöneticiysen kulübünün ya da şubenin bu hale gelmesini engelleyeceksin eğer engelleyemiyorsan eline yüzüne bulaştırıyorsan da o koltukta oturmayacaksın.

3 ay daha duramadı.bu sene hiçbir şey oynadığıda yoktu.para alamaması haklı duruma çıkarsada kendisini,bu sezon kimseye para ödenmezken,kendisine ödendi,yaptığı nankörlüktür,büyük nankörlük.

İnsan sırf takım arkadaşları ve taraftar için 3 ay dişini sıkar.Adam değilmiş.

Şunu iyi belleyin; bir GSli yöneticinin sözüne bakıp oyuncuya giydirilmez. Çünkü bu kulüpte sistem; "yönetim yüzünden giden oyuncuyu kötülemek, taraftarın gözünden düşürmek için her yol mübahtır" felsefesi üzerinden işler.