Cemal Nalga Olayı ve Son Durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Galatasaray Yönetim Kurulu'ndan Açıklama

Koskoca Galatasaray'ı düşürdükleri duruma bakın.. Bizi alt etmek için fırsat kollayan satılmış federasyona çok büyük koz verdiniz.. Şimdi bizi küme düşürseler ne olacak ? Nasıl vereceksiniz bunun hesabını ? Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın emi! Bir de anlamadığım birşey var.. Hadi bu Allah'ın cezası kafadan problemli insanlar istedi peki Cemal neyine güvenerek kabul ediyor bu rezilliği.. Çok sayın Ahmet Dedehayır hakkında da birşeyler söylemek istiyorum.. Çok merak ediyorum hangi yüzle hala şubede ki görevine devam ediyor.. Bu nasıl bir koltuk sevdasıdır anlamadım gitti yahu.. Ahmet beyin görevine madem son verilmedi kendisi göstersin bir adamlık örneği ve istifa etsin.. Etsin ki daha fazla küçülmesin gözümüzde..

İstediğiniz oldu Asbaşkanı'mız istifa etti...

Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürü Zuhal Şeker anlık yaşananlardan dolayı Galatasaray Cafe Crown'dan desteklerini çekmeyeceklerini söyledi.

Ş.Saadet Ünal' Alıntı:
[quote="Hüseyin Çıtak":16fqswi5]İstediğiniz oldu Asbaşkanı'mız istifa etti...

Çok üzüldün heralde.. Ama olması gereken oldu ve çok iyi oldu..[/quote:16fqswi5]a

Evet.Çok üzüldüm.Gelecekte ki Galatasaray Başkanı adaylarındandı kendisi...

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürü Zuhal Şeker anlık yaşananlardan dolayı Galatasaray Cafe Crown'dan desteklerini çekmeyeceklerini söyledi.

duyunda bunlara yalvarıyoruz zannedicek..

Eren konuya değinmiş, bende tam kararı yazayım kimlerdir diye soranlar olmasın.

Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu;

a)Galatasaray Spor Kulübü,
b)Şube Sorumlusu Yiğit Şardan
c)Genel Menajer Ali Türsan
d)Takım Menajeri Mert Uyguç
e)Antrenör Okan Çevik
f)Yardımcı Antrenör Cengiz Karadağ
g)Teknik Danışman Koray Mincinozlu,
h)Sporcu Cemal Nalga ve
i)Sporcu Tufan Ersöz'den

Disiplin Talimatı 45. maddesi çerçevesinde savunmalarının alınarak 24 saat içinde disiplin kuruluna iletmeleri istedi.

Adnan Polat'ı istemeyen lisecilere de bu olay aleyhlerinde kullanmak icin iyi oldu. Ne sevinmislerdir kimbilir.

Okan Çevık ,Koray mıncinözlü size lisedeki abileriniz sahtekarlık,sahtecilik mi ögretti?

kulübünüzü bütün dünyaya küçük düşürecek hareket yaparakmı sevdiniz?

Divan kurulu yapacağı toplantıda ilk önce bu şahısları üyelikten atmalıdırki.körü körüne lise mezunlarını savunmadıgını etik değerlere sahip çıktığına camiasına objektif olduguna inandırsın..

Tufan'da gitsin Cemal'de gitsin...
O formayı giymeleri benim için artık gram önemli değildir.

Ekrem Memnun iyi adamdır en azından adamdır !

Murat Cantas' Alıntı:
Divan kurulu yapacağı toplantıda ilk önce bu şahısları üyelikten atmalıdırki.körü körüne lise mezunlarını savunmadıgını etik değerlere sahip çıktığına camiasına objektif olduguna inandırsın..

bence iyi bir bakış açısı...

Eğerki Yiğit Şardan bundan sorumlu ise Adnan Polat'ta sorumludur...Mantık aynı mantık Sorumluluk ilkesi gereği atadığın idareciden sorumlu olma kuralı gereği durum böyle...Bir duruş sergilenecekse Yiğit Şardan'ın ardından Adnan Polat'ta istifa etmelidir,veya beraber geldik beraber gideriz deyip bu istifayı kabul etmemelidir...Tabiki ben ikincinin olması gerektiğini düşünüyorum...Verilecek ceza ne ise çekeriz...Zaten dünden beri o verilecek cezanın milyon katını çektik,pozitif hukukun verdiği ceza bize vız gelir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...