Cemal Nalga Olayı ve Son Durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Galatasaray Yönetim Kurulu'ndan Açıklama

Kerem SEÇER' Alıntı:
Turgay Kıran'ı birkaç ay sonra başkan görürsek şaşırmayalım. Şimdiden hazırlasak kendimizi iyi olur. Tabi Adnan Başkan'ı indirebilirlerse.

Bu adam hangi yüzle konuşuyor en çok bunu merak ediyorum. Kendisi olsa istifa etmez. Üstüne sayın Polat siz istifa edin seçime kadar ben vekil başkanlık yaparım derdi. Ama suç Adnan polatta 23 nisanda oturtacaktı şu adamı bir günlüğüne koltuğa, bayramını kutlayacaktı.

Gs kongre üyesi olanlar disiplin kuruluna sevk edildi ,büyük ihtimalle kulüpten ihraç edilecekler.Ama bu bile hafif kalır.

Cem Diken' Alıntı:
Alın işte Turgay Kıran da konusmus ben olsam ıstıfa ederdım dıye sankı kendısı Tromso ya elendıgımız zaman demısmıydı bu takıma elenırsek ıstıfa ederım dıye ozaman sahsıyetı yokmuydu ıstıfa etseydı ya. Sımdı vıcdan muhasebesı yapıyor. Boyle adamlara fırsat vermeyelım taraftar olarak. Bızde eger yonetıme baskı yaparsak akbabaların gozunu acmıs oluruz. Ben bundan korkuyorum kı basladılarr.

Yanlış hatırlamışsın kardeşim,ülkeden giderim dedi,3 ay fransada yaşadı.

canaydınımızda türkiyenin en kültürsüz taraftarı olarak galatasaray taraftarı demiş....

helal konuşun susmayın...

Mithat Bey, eminim ki Turgay Kıran "ülkeyi terk ederim" derken, elenmemiz halinde 3 aylığına Fransa´ya gideceğini ima etti.

erenbekdemir' Alıntı:
canaydınımızda türkiyenin en kültürsüz taraftarı olarak galatasaray taraftarı demiş....

helal konuşun susmayın...

Eren sadece konuşmayı biliyor zaten...6 Sene uyuttu bizi hala konuşuyor...

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey, eminim ki Turgay Kıran "ülkeyi terk ederim" derken, elenmemiz halinde 3 aylığına Fransa´ya gideceğini ima etti.

O demeç verilirken ordaydım da,ondan yazdım Onur,en azından yağmasa bile gürledi.

Mithat Abi o değil de Turgay Kıran başkanlığa hazırlanıyor mu hazırlanmıyor mu ondan haber ver :)

Mithat abi tuttu yanı sozunu :) Ya böyle adamlar varya adamı kanser eder. Show adamları sadece goruntuden ıbaretler. Asıl bı su adamları ıhraç etseler ne guzel olucak.

Sadece hatırlatmak için yazıyorum.Sabahattin KART kulübün ağabeysi değildir.Onun derdi oğlunun daha fazla oyuncu pazarlayıp daha fazla kazanmasıdır.

Ağabeylerin dünden beri ne yaptığı bilinmektedir.Turgay DEMİREL artık telefon sesinden kusmaya başlamıştır.

Bu nasıl bir savunmadır. Yağmadı ama gürledi.

İstifa ederdim dediğine göre demekki yine gürler ve efendim ben basketbol şubesinden istifa ederim. Ama beni başkan yaparsanız mı diyecekti? Buda bir gürleme şekli olurdu.

3 ay Fransaya gitmişmiş. Hani dalga geçmenin alası sizin yağmadı ama gürledi demenizde.

Ferit Erdem' Alıntı:
Bu nasıl bir savunmadır. Yağmadı ama gürledi.

İstifa ederdim dediğine göre demekki yine gürler ve efendim ben basketbol şubesinden istifa ederim. Ama beni başkan yaparsanız mı diyecekti? Buda bir gürleme şekli olurdu.

3 ay Fransaya gitmişmiş. Hani dalga geçmenin alası sizin yağmadı ama gürledi demenizde.

Konuya anlamadan dinlemeden,balıklama dalmanın ne yararı var.Adam ülkeden gideceğim dedi.Gitti 3 ay sonra döndü,bende yağmasa bile gürledi dedim,sen ne anladın sevgili kardeşim.

Zaten kendiside basketbol şube sorumlusu değildi.

Benden sana tavsiye hocam ; kardeş tavsiyesi, arkadaş tavsiyes, her ne kabul edersen ; yanlış insanlarla çıkma yola :) Bitmez o yol sonra

Tekrar soruyorum Mithat Abi sen biliyorsan söyle. Bu sefer zorlamıyorum :)

Sebahattin Kart bu olaylar olduğunda Almanya'da mıydı? Almanya'da ise bugün saha içinde gezinirken görecek miyiz kendisini? Cidden merak ediyorum. Maça da gidemiyorum.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Ferit Erdem":2i5ei26q]Bu nasıl bir savunmadır. Yağmadı ama gürledi.

Konuya anlamadan dinlemeden,balıklama dalmanın ne yararı var.Adam ülkeden gideceğim dedi.Gitti 3 ay sonra döndü,bende yağmasa bile gürledi dedim,sen ne anladın sevgili kardeşim.

Zaten kendiside basketbol şube sorumlusu değildi.[/quote:2i5ei26q]

Sizde benim demek istediğimi anlamadınız demekki. Benzer bir durum nerde görevliyse orda olsa bu seferde istifa ederim deyip yukarıda dediğimi mi diyecekti.
Yağmadı ama gürledi sözünü bu 3 aylık gezisi ile bağdaştırmanız bence komik bir durum.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Tekrar soruyorum Mithat Abi sen biliyorsan söyle. Bu sefer zorlamıyorum :)

Sebahattin Kart bu olaylar olduğunda Almanya'da mıydı? Almanya'da ise bugün saha içinde gezinirken görecek miyiz kendisini? Cidden merak ediyorum. Maça da gidemiyorum.

Yanlış bilmiyorsam oda ordaydı takım nerede kendiside orada olduğu için,yüksek ihtimal ordaydı.Bu gün görürsün tabi.Onun oyuncuları sahada olacak.

Teknik adam konusunda ,Çetin YILMAZ VE Cihansever YEŞİLDAĞ,ikilisi görev alır.

İstifa ederi derse eder,Özhan beye karşı durup ben bu oluşumun bir parçası olamam yanlış yapıyorsun diyen yönetimdeki tek adamdı kendisi o dönemde.Alınan bütün kararlara şer koyduğunu biliyorum.

Basketbol şubemizde yaşanan son olaylar,gelişmeler tüm camiamızı ve bizleri derin bir üzüntüyle karşı karşıya bırakmıştır.

Görevi,en iyi şekilde Galatasarayımız?a layık olmak,Galatasarayımız?a hizmet etmek olan idari ve teknik kadronun anlamsız,bir o kadarda Galatasaray ruhu ile bağdaşmayan kişisel hareket ve tavırlarının hoş olmadığını,ancak bu hoş olmayan hareketlerin de tüm camiamızı zan altında bırakmaması gerektiğini düşünmekteyiz.

Kişisel hatalarıyla camiamızı son derece üzen bu kişilerin ise bir daha Galatasaray ismi geçen herhangi bir konuda söz sahibi olmamalarını da istemekteyiz.

Camiamızı temsilen görevde bulunan mevcut yönetimimiz Galatasaraylılık duruşu göstererek gereken müdaheleyi yapmış ve ilgili kişilere hak ettiği cezaları vermiştir.

Bizler ultrAslan olarak hali hazırda bulunan yönetimimizin yanındayız.Bu konuyla alakalı olarak vereceği her türlü kararın da arkasındayız.

Bundan sonra bize düşen görev ise her zaman olduğu gibi Galatasarayımız?ı koşulsuz desteklemektir.

Bir daha böyle talihsiz olayların yaşanmamasını ümit ediyor ve Galatasarayımız?a zarar vermeye çalışanların da karşısında olduğumuzu tekrar belirtiyoruz.

Saygılarımızla
ultrAslan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...