Cemal Nalga Olayı ve Son Durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Galatasaray Yönetim Kurulu'ndan Açıklama

sühan cem' Alıntı:
[quote="Murat Cantas":21ssee8u]

Divan kurulu yapacağı toplantıda ilk önce bu şahısları üyelikten atmalıdırki.körü körüne lise mezunlarını savunmadıgını etik değerlere sahip çıktığına camiasına objektif olduguna inandırsın..

bence iyi bir bakış açısı...[/quote:21ssee8u]

Sülhan bey sadece bakış açısı olarak kalacağına ne yazık ki eminim..Bu onurlu davranışı keşke yapabilseler..

bu güne kadar birçok olay oldu yaptılarmı da şimdi yapacaklar?

Onlar yapmadığı için zaten LİSECİ ZİHNİYET İSTİFA demedimi bu taraftar?

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Eğerki Yiğit Şardan bundan sorumlu ise Adnan Polat'ta sorumludur...Mantık aynı mantık Sorumluluk ilkesi gereği atadığın idareciden sorumlu olma kuralı gereği durum böyle...Bir duruş sergilenecekse Yiğit Şardan'ın ardından Adnan Polat'ta istifa etmelidir,veya beraber geldik beraber gideriz deyip bu istifayı kabul etmemelidir...Tabiki ben ikincinin olması gerektiğini düşünüyorum...Verilecek ceza ne ise çekeriz...Zaten dünden beri o verilecek cezanın milyon katını çektik,pozitif hukukun verdiği ceza bize vız gelir...
Bence Saçma o mantıkla o zaman tüm TBF de istifa etsin malum kendilerinin verdiği bi ceza bu maçta çekilebiliyosa onlarda bir gözlemci gönderselermiş o zaman senin mantıkla TBF de istifa etsin.

Kurduğun bağlantıyı bir daha düşün sonra saçma de bence...Burda atama yapma görevi ve bunun sorumluluğundan bahsediyorum..Tbf başkanımı atadı Adnan Polat'ı,hayret birşeysin yani...Benim söylediğimle senin söylediğin arasında hiçbir bağlantı yok...

Tbf yönetimi de bi gözlemci göndermeyerek hata yapmıştır madem insanların cezalarından düşüyor böyle maçlar sende o zaman oraya bi gözlemci gönderseymişsin sen benim ne demek istediğimi iyice bi düşün.

O zaman Adnan Polat'a oy vererek ona atama yetkisini veren kulüp üyeleride çıksın ortaya hepsi istifa etsin, hayret birşeysin.

Bu tür garip bağlantılarla işin içinden çıkamayız. Yetki verirsin haketmiyodur icraatlarıyla görevden alırsın okadar.

Yiğit Şardan Hedefi başkanlık olan bir galatasaray sevdalısı idi ve hayatında aklına gelmeyecek bir şekilde, bu başkanlığın yolu ona kapandı...

Bir çok arkadaşımız haklı olarak daha da fazlasını istiyor. Ama bence artık bizim buna dur dememiz ve yönetimimize destek vermemiz lazım. Sonuçta son 10 senenin GS için vaktini ve beynini ayıran bir yönetime sahiptik. Bu tarz durumlarda ne kadar kızsak da yönetimimizi çakallara da yem edemeyiz arkadaşlar.Bir sokak jargonu vardır. Benim mahallemdeki düşmanımı bile, başka mahalledeki dövemez diye.. Ama durum öyle bir hal aldı ki, herkes klübe yüklenmeye başaldı. Sokakta bize bile yüklenirken insanlar, onlara nasıl bir baskı geldiğini hayal edebiliyorum.

Son basket maçımızda, o parmak işaretini yapan bayan bjk maçına bilet alırken görüldü ama haber bültenlerinde geçmiyor bile. Erdim, hasan, abdulkadir, herhangi biri o bileti almış olsaydı şimdi haberlerde ergenekondan sonra gösterilen haber olurdu, holiganlar hala maça gidiyor diye.. işte böyle bir spor (?) ortamında klübümüze sahip çıkalım. umuyorum ki divan kurulundan da dayanışma çıkacaktır. GS yönetimi gönüllülük temelinde yapılan bir iş ve ünvandır. Diğer klüpler gibi o mevkide bulunanlar bundan hiç bir zaman kar edememiştir. gün sırta vurmak değil onlara göğüs germe günüdür. Galatasaraylılar, Galatasaray sevdalılarına sahip çıkmalı tek bildiğim o.

Neyse benim Sorumluluğa dair yorumum bu...Ayrıca belirtmekte yarar var Yiğt Şardan'da Adnan Polat'ta bence bu olayda suçsuzdur...Katılıp katılmamak tabiki sizin kendi düşünceniz kendi yorumunuz...

Sühan Cem arkadaşımıza yüzde yüz katılıyorum,Şuan birlik olmak vaktidir.

Ve Adnan Polat ile Yiğit Şardan'ın bu olayda hiç suçu yoktur ama Bu iki ismi sevmiyenlere göre en kabahatli 2 kişi bunlardır.

Bu olay bir taraftan iyi oldu.Umarım bu olaydan sonra liseciler şubeden ellerini ceker,yönetimde amatör branşlara daha cok önem verir.

Daha önce yazıldı mı hatırlamıyorum ama Sebahattin Kart'ı takımın patronu görünümünde görecek miyiz yine? Resmi görevi olmadığı için ismi geçmiyor ama.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Daha önce yazıldı mı hatırlamıyorum ama Sebahattin Kart'ı takımın patronu görünümünde görecek miyiz yine? Resmi görevi olmadığı için ismi geçmiyor ama.
O doğal Patron Herkes gider O kalır.
O değilde artık abiler dediğimiz tayfaya hizmetlerinden dolayı teşekkür etsek bench arkasında oturup taktik vermeseler.Takımıda vizyonu olan bir koç ve ekibine emanet etsek.Bu kötü olaylar hayırlı bir şeye vesile olmuş olur.
Her Seferinde Yabancı koç ya da Oktay Mahmuti diyorum ama yine Ekrem Memnun Cem Akdağ Cihansever yeşildağ isimleri filan geçiyor bırakalım artık bu isimleri.
Mesela Trifunovic gelse çok iyi olur yada andrea Mazzon.Biz burda bunları söylüyoruz ama yine lise odaklı camiadan birini getirip koyacaklar gibi

Burak Barut' Alıntı:
Yok artık Lebron James.
Bu olaydan suçlunacak son kişidir Polat.

Dur abi daha ne yaptın.Başkan sıradaki suçlu.Yavaş yavaş herkes suçlu olacak.

Bir okulda öğretmen öğrencisine sarkıtsa yada fazladan para toplasa,sahtecilik , düzenbazlık yapsa ve okul yönetiminin bundan haberi olmasa ve bu olay daga sonra ortaya çıksa suçlu okul müdürüdür değil mi?

Beklemeye ve izlemeye devam.

Galatasaray?da günün adamı olan Cemal Nalga yönetimin aldığı karar sonrası kendisini savundu. İşte Nalga'nın açıklamaları:

?Bana ne dedilerse ben onu yaptım. Ben basketbolcuyum. Ben sadece bana söylenenleri yaptım.?

Bu arada Nalga?ya, yöneticilerin, ?Sen hiç konuşma, herkesi bize yönlendir? uyarısı yaptığı öğrenildi.

rezalet en çok kulup suçsuz nerden bilsin sahtecilik yaptığını 2 3 idareci yaptı ve cazalarını alacaklar bizim ligden ihracımız çok ayıp ve üzücü olur

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Galatasaray?da günün adamı olan Cemal Nalga yönetimin aldığı karar sonrası kendisini savundu. İşte Nalga'nın açıklamaları:

?Bana ne dedilerse ben onu yaptım. Ben basketbolcuyum. Ben sadece bana söylenenleri yaptım.?

Bu arada Nalga?ya, yöneticilerin, ?Sen hiç konuşma, herkesi bize yönlendir? uyarısı yaptığı öğrenildi.

Teknik heyet Denize atla Cemal dese atlayacak mısın ?
Ya beynin yok mu senin düşünemiyor musun Cemal ?
Şu 3 kuruşluk adamların düşürdüğü duruma bak bizi ya.
Armayı haketmeyenleri kovalayın gitsin bizden büyük bu Cemal !

federasyon disiplin kurulu ilk kararında oy birliği ile yiğit şardan,ali türsan,okan çevik,cengiz karadağ,koray mincinozlü,mert uyguç,cemal nalga ve tufan ersözün tedbirli olarak maçlara çıkmamasına ve federasyon nezninde kulüple ilişkilerinin yasaklanmasına karar verdi...

yani hepsi tedbirli olarak disiplin kurulundalar.buradan şu anlamı çıkartabilirim kulübümüz ihraç cezası almayacak.

Alın işte Turgay Kıran da konusmus ben olsam ıstıfa ederdım dıye sankı kendısı Tromso ya elendıgımız zaman demısmıydı bu takıma elenırsek ıstıfa ederım dıye ozaman sahsıyetı yokmuydu ıstıfa etseydı ya. Sımdı vıcdan muhasebesı yapıyor. Boyle adamlara fırsat vermeyelım taraftar olarak. Bızde eger yonetıme baskı yaparsak akbabaların gozunu acmıs oluruz. Ben bundan korkuyorum kı basladılarr.

Turgay Kıran'ı birkaç ay sonra başkan görürsek şaşırmayalım. Şimdiden hazırlasak kendimizi iyi olur. Tabi Adnan Başkan'ı indirebilirlerse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...