Cemal Nalga Olayı ve Son Durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Galatasaray Yönetim Kurulu'ndan Açıklama

Bizler ultrAslan olarak hali hazırda bulunan yönetimimizin yanındayız.Bu konuyla alakalı olarak vereceği her türlü kararın da arkasındayız.

İşte çok yerinde bir açıkla olması gerekende bu. İçinden bir bölümü aldım. Bizler yönetimimizn arkasında olmalıyız. Yoksa bişi yarışında olanların eline düşücez yine. Lutfen eskiye dönmek istemiyorsak yönetimimize sahip çıkalım.

Turgay Kıran hadi sen biraz gez...Purolu ve elindeki viskiyle maç izleyen Başkan istemiyoruz...

Sebahattin Kart sağına Cemal'i soluna Tufan'ı almış izliyor maçı tribünde.

Galatasaray Basket dediğiniz yıllık 3 5 milyon usd nin çakal menajerler ,coachlar,teknik osuruklar,oyuncu pazarlamacıları ile bi güzel paylaşımı olmuş
bizde çakalın coyote yi yakalayamayacağını bildiğimiz halde bu sefer başına ne gelecek diye izliyoruz
birileri dur demez ise bu çakallar gider sıradaki çakallar gelir her sene 3 5 milyonu bi güzel iç eder
arma sevdalılarıda iç sahada feneri yenince mirsada küfür ederek boşalır,resmen son 6 7 senedir fenere içerde yenmek için şu şube lige kaydoluyor ve tekrar söylüyorum aziz yıldırım bu gün kafasına esse şubeyi kapasa gecesine varsa mektebi sultaniyedeki potaları kaldırırlar bunlar,basket aşkıda bu kadar derin bu klüpde :=)

Biz eğer küme düşürülürsek TT ile birleşiriz herhalde ?!

Burak Barut' Alıntı:
Turgay Kıran hadi sen biraz gez...Purolu ve elindeki viskiyle maç izleyen Başkan istemiyoruz...

Burak bazen sınırı çok aşıyorsun eleştiri eyvallah ama,sen işi hakarete vardırıyorsun.Sonuçta galatasaray spor kulübüne hizmet etmiş bir insana sen bu şekilde davranman çok büyük terbiyesizlik.

Turgay bey sigara bile içmez,nerde gördün puro içtiğini,alkol aldığını.Senin son zamanlarda yazdıkların benim bardağımı taşırmaya başladı.

Tekrar söylüyorum eleştiri tamam ama hakret orda uzun bir dur çekerim.

Ülkeye geldi mi ya ?

Galatasaray'a hizmet ettiler diye kimseye laf demeyelim mi ?
Emre-Nevriye-Özhan Abi-Okan Cevik-Mert Uyguç vs vs...

Mithat abi, "Galatasaray spor klübüne hizmet etmiş biri hakkında böyle konuşamazsın" diyorsun.Sonrada konu basketbol şubesine gelince eleştirilerin en ağırını hiç haketmediği şekilde Murat Özyer'e yöneltiyorsun.Bunda bir çelişki yok mu?

Erdal Avcı' Alıntı:
Mithat abi, "Galatasaray spor klübüne hizmet etmiş biri hakkında böyle konuşamazsın" diyorsun.Sonrada konu basketbol şubesine gelince eleştirilerin en ağırını hiç haketmediği şekilde Murat Özyer'e yöneltiyorsun.Bunda bir çelişki yok mu?

Erdal kardeşim sen benim bu güne kadar bel altı vurduğumu gördünmü.Murat ÖZYER'in şasına bir hakaretimi okudunmu.

Hak etmediği bir tane eleştirimi yazarmısın sevgili kardeşim?

Eğer bu yorumcudan koç işi doğruysa bende bir yaşıma daha gireceğim...Gerçi 3-4 günden beri hergün bir artıyor sonumuz hayır olsun...

Başlığı kilitlemeyin boşa...Allahım neler oluyor bize...

Doğrudur o doğru...Kart'ta işlerini Galatasaray aşkı uğruna bırakıp Menajer olurmuş...Vay be güzel günler göreceğiz...

Mithat Duran' Alıntı:
Erdal kardeşim sen benim bu güne kadar bel altı vurduğumu gördünmü.Murat ÖZYER'in şasına bir hakaretimi okudunmu.

Hak etmediği bir tane eleştirimi yazarmısın sevgili kardeşim?

Ciddi misin Mithat Abi :shock:

24 kasımda avrupa kupası maçı var, bu cezalar orada da geçerli mi? Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

arkadaşlar fısıltı gazetesi dolaşmaya başladı
"Maçtan önce televizyonda söylediler federasyon ne karar verirse versin Adnan Başkan takımı ligden çekecekmiş"

deniyor

böyle bir şey gerçek olurmu acaba?

başka bir forumda okudum

Sanmıyorum bu olaydan sıyırmak için büyük bir baş vermişiz...Kapatacak olsak o başı vermezlerdi...Ancak bana sorarsan bugün Kart'ı gördüm ya o baş verileceğine bu şube kapatılsaydı...Yılda birkez feneri yenmek için şube açık olsa ne kapatılsa ne...

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2z7rfvfo]Turgay Kıran hadi sen biraz yaylan...Purolu ve elindeki viskiyle maç izleyen Başkan istemiyoruz...

Turgay bey sigara bile içmez,nerde gördün puro içtiğini,alkol aldığını.Senin son zamanlarda yazdıkların benim bardağımı taşırmaya başladı.
[/quote:2z7rfvfo]

Maslak Venue'de yapılan uA gecesinde içtikleri viski görünümlü elma suyu ile puro şeklinde nargileydi herhalde.Tarih de vereyim de güme gitmesin.17.02.2006

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...