Denham Brown

Re: Speedy Dee!

Murat İnal' Alıntı:
dbheaderfh8.jpg

Kim yapıyorsa bu headerları gerçekten başarılı.Merak ettim kendi yapıyor olabilirmi :)
İçindeki kırmızı atlete uyuz oldum ben:)

NBA patentli Dee'den ilginç sözler...
Galatasaray Cafe Crown'ın, NBA patentli yıldızı Dee Brown'dan ilginç sözler..

Beko Basketbol Ligi'ne müthiş bir başlangıç yapan Galatasaray Cafe Crown'ın, NBA patentli yıldızı Dee Browndan ilginç sözler...

Beko Basketbol Ligi?ne müthiş bir başlangıç yapan Galatasaray Cafe Crown?ın, NBA patentli yıldızı Dee Brown?dan ilginç sözler... Amerikalı oyuncu, kafasında büyük soru işaretleriyle geldiği İstanbul?u çok beğendiğini belirterek, ?New York ile Chicago karışımı bir şehir burası. Ancak trafik korkunç. Arabayla nereye giderseniz gidin, birkaç saat sürüyor. Şoförler de inanılmaz. Herkes sürekli korna çalıyor? dedi. Taraftardan müthiş bir destek gördüğünü söyleyen Brown, ?Kortlar farklı, oyun stili farklı, tempo çok farklı. Ama tamamen skor üretmeye dayalı bu sistemin, bana yeni ve olumlu şeyler katacağını düşünmeye başladım. Taraftarın sevgisini hissetmek güzel? ifadesini kullandı. Antrenör Murat Özyer?in kendisiyle yakından ilgilendiğini ve bununla mutlu olduğunu kaydeden Dee, ?Her şeyin daha da iyi olacağına eminim? diyerek sözlerini tamamladı.

?Yıldız oyuncu arıyoruz?
Sarı-Kırmızılı ekibin antrenörü Murat Özyer, kaliteli bir yabancı daha transfer etmek için girişimlerinin sürdüğünü söyledi. William Avery ile bir aydır anlaşma zemini aradıklarını belirten Özyer, ?Kendisinin Euroleague takımlarından bir tanesine gideceğini öğrendik. Bu nedenle son maçta kadroya almadık? ifadesini kullandı. Sezona iyi başladıklarını kaydeden Özyer, ?Hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Transferler uyum sürecini aştığında, daha iyi olacağız? yorumunu yaptı.

Re:

Aykun Alan' Alıntı:
valla dee iyi bir oyuncu ilk 2 maçta iyiydi umarım üçlükleirni dahada ilerletir ve bize yardımcı olur
Avrupa 3'lük çizgisi vs. hesaba katınca alışması zaman alıcaktır. Buraya alışınca şutlarıda düzelicek, takım arkadaşlarını tanıdığından dolayı da verdiği paslar daha iyi yerlere gidecektir...

Re: Re:

Erdem Yazıcı' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":6e335][quote="Erdem Yazıcı":6e335]Boğaz'ın prensi çok mu klasik olur?kendi sitesinde illini prince yazıyordu ona vurgu yaparak "Bosphorus prince" desek.Ama eminim daha yaratıcı bir şeyler bulunabilr.
erdem selam.
İlli'ni de prensti GALATASARAY DA KRAL! Bunu en sade şekilde ingilizce yazarmsın.[/quote:6e335]
Selam Eyüp Abi,
İngilizcesi sanırım tam olarak şöyle oluyor:
In Illini was prince now at(in) Galatasaray the King
Ayrıca aklıma şöyle bir şey geldi pankart konusunu onu en yakından tanıyanlara yani Murat Hoca'ya ya da basketbolculara sorsak?Böylece bence onu nası daha motive edebiliriz onun nasıl daha havaya girmesini sağlarız öğrenebiliriz.Ama bu durumda belki basketbolcular arasında ayrımcılık gibi olmuş olur ama belki onlar da bunu anlayışla karşılayabilirler, ben kararsız kaldım yorum sizin[/quote:6e335]

He was the prince in Illinois, he is the king in Galatasaray now ne is ler sarı diger sözcükler kırmızı olabilir...

yada Illinois's prince, Galatasaray's king...Roar for us Dee... Türkçesi ıllinoisin prensi galatasaraın kralı..bizim için kükre Dee

Re:

Cem YILMAZ' Alıntı:
Yakında forumda başlar Dee-Fitch kıyaslaması...

Bende bunu anlamıyorum zaten neden başlasın ki kardeşim.Ortaya çıkmamış ve çıkması anlamsız olan şeyleri ortaya atmayalım.Biri oyuncu kurucu diğeri skorer sayı atıcı..İyi o zaman benim daha iyi fikrim var Hüseyin ve Malik Dixon'u da karşılaştıralım .

dee gerçekten güven veriyor...daha çok ileri götürecek bizi

Bugün T Blok'ta kendisine iyi destek verdik ve maçın son saniyelerindeki bi pozisyonda topu çıkarmak için bizim olduğumuz tribüne atladı,topu çıkartamadı;ama desteğimizi daha da yakından hissetmiş oldu.Maçın sonunda da bizim tribüne gelip formasını vedi,az farkla kaçırmak üzdü beni tabii.Başka maçlara artık diyorum.

Re: Re:

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Emre Sarp Kocaoğlu":8b3fb] ...Maçın sonunda da bizim tribüne gelip formasını vedi,az farkla kaçırmak üzdü beni tabii.Başka maçlara artık diyorum.
Emre formayı kim kaptı :)[/quote:8b3fb]
Uzun arkadaşımız Timur. :)

Dee Brown'ın maç sonunda resmen maç bitmişken T Blok diye adlandırılan yere uçuş yapması ne kadar içten ve yüreğini koyarak oynadığını gösterdi bize.Keşke bizim tarafa pota arkasına atlasaydı dicem ama 5 metre sıçrayamazdı herhalde :D

Re: Speedy Dee!

Öyle böyle bir adam değil bu.Oyunu harika,ama karakteriyle daha da fazla büyülüyor.İlk planda hep attırmayı düşünüyor,kendiyle aşırı barışık.Kendisine yaptığımız ilk tezahüratta hemen bize dönüp hoş bir karşılık verdi.Maç kopmuşken,30 saniye varken bir top için tribüne atlayışını Emre yazmış zaten.Onu izledikçe Fitch ve türevlerine olan antipatim 2 kat artıyor.

T tribüne uçuştan sonra Hüseyin Beşok, "D"yi yanına çekti boy farkından dolayı elini omzuna doladı ve kısa bir nasihat verdi, "D" de haklısın abi modunda onayladı 5OK'u.
tahmin ettiğim ve hissettiğim şuydu ki,

HB: abi iyisin süpersin ama bak maçıda kazandık, şimdi topa atlıyorsun ama sakatlanabilirdin, hırsına saygı duyuyorum ama yakma kendini. dikkatli ol tamam mı kardeşim?

DB: abi ya haklısın, T Blok'ta bulunan taraftarlar hep bir ağızdan "d" "d" "d" diye bağırınca çok aşırı motive oldum. kendimi onlarla birlikte olmaktan dolayı zevk aldığımı göstermek istedim ondan öyle oldu. Kimse beni bu kadar çok sevmemişti Hüseyin Abi şu ana kadar oynadığım hiçbir takımda, ondan böyle duygu patlaması yaşadım Abi'cim.

HB: tamam anladım kardeşim, ama sen yinede dikkat et, sen bize çok lazımsın daha

DB: haklısın abi, herşey daha başarılı bir Galatasaray için : )

dediler diye tahmin ediyorum : ) : )