Denham Brown

Re: Dee Brown

Dee'ye bir şeyler yazmak istiyoruz, ingilizce bilen biri bize yardım etsin güzel bir slogan bulalım 8) 8)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Dee'ye bir şeyler yazmak istiyoruz, ingilizce bilen biri bize yardım etsin güzel bir slogan bulalım 8) 8)

Biri beni mi çağırdı... :D :D

Ayarlarız birşeyler abi..Neden olmasın..

Eğer bugünkü maça diyorsan bilemiyeceğim de , bundan sonrası için olur..;)

Boğaz'ın prensi çok mu klasik olur?kendi sitesinde illini prince yazıyordu ona vurgu yaparak "Bosphorus prince" desek.Ama eminim daha yaratıcı bir şeyler bulunabilr.

Re:

Erdem Yazıcı' Alıntı:
Boğaz'ın prensi çok mu klasik olur?kendi sitesinde illini prince yazıyordu ona vurgu yaparak "Bosphorus prince" desek.Ama eminim daha yaratıcı bir şeyler bulunabilr.
erdem selam.
İlli'ni de prensti GALATASARAY DA KRAL! Bunu en sade şekilde ingilizce yazarmsın.

bakin aklima ne geldi. Illini Prince, Galatasaray King !

hemen ekleme yapayim. "Illini Prince" onun lakabi oluyor. o yüzden seettim ;)

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Erdem Yazıcı":e4316]Boğaz'ın prensi çok mu klasik olur?kendi sitesinde illini prince yazıyordu ona vurgu yaparak "Bosphorus prince" desek.Ama eminim daha yaratıcı bir şeyler bulunabilr.
erdem selam.
İlli'ni de prensti GALATASARAY DA KRAL! Bunu en sade şekilde ingilizce yazarmsın.[/quote:e4316]
Selam Eyüp Abi,
İngilizcesi sanırım tam olarak şöyle oluyor:
In Illini was prince now at(in) Galatasaray the King
Ayrıca aklıma şöyle bir şey geldi pankart konusunu onu en yakından tanıyanlara yani Murat Hoca'ya ya da basketbolculara sorsak?Böylece bence onu nası daha motive edebiliriz onun nasıl daha havaya girmesini sağlarız öğrenebiliriz.Ama bu durumda belki basketbolcular arasında ayrımcılık gibi olmuş olur ama belki onlar da bunu anlayışla karşılayabilirler, ben kararsız kaldım yorum sizin

The Prince of Illionis now king at (of) Galatasaray ... bence gramer acisindan hicbi hata yok sloganda ;) hatta of ta konulabilir at yerine yani illionis'in prensi simdi Galatasarayin Krali...at veya of konuldugunda anlamda ufak bi degisiklik oluyo ama onemli diil..her 2 secimde bence cok iyi :)

Re: Speedy Dee!

dbheaderfh8.jpg

Kim yapıyorsa bu headerları gerçekten başarılı.Merak ettim kendi yapıyor olabilirmi :)

Bu arada Dee düşündüğümüzden daha büyük bir efsaneymiş.Honor liste baktım illionisin her yerde deenin adı yazılı.