Denham Brown

Sert bir oyun ortaya koyduğunu söylüyor.Bu arada Antalya maçından bahsediyor.Herkesin ondan şut atmasını istediğini ama oyunun bu olmadığını belirtiyor.Takımdaki herkesin mutlu olmasını önemsediğini ve gerçek bir point guard gibi oynamak istediğini belirtiyor.
Ailesini özlediğini belirtmişler.Yanlızlık hissetiğini söylüyor fena şekilde.
Dil konusunda şikayet etmiş.Kimsenin tam olarak ingilizce bilmediğini söylüyor bu nedenle yavaş yavaş anlattığını söylüyor.Menejer herşeyi tercüme ediyormuş.

Re:

Utku Çapan' Alıntı:
T tribüne uçuştan sonra Hüseyin Beşok, "D"yi yanına çekti boy farkından dolayı elini omzuna doladı ve kısa bir nasihat verdi, "D" de haklısın abi modunda onayladı 5OK'u.
tahmin ettiğim ve hissettiğim şuydu ki,

HB: abi iyisin süpersin ama bak maçıda kazandık, şimdi topa atlıyorsun ama sakatlanabilirdin, hırsına saygı duyuyorum ama yakma kendini. dikkatli ol tamam mı kardeşim?

DB: abi ya haklısın, T Blok'ta bulunan taraftarlar hep bir ağızdan "d" "d" "d" diye bağırınca çok aşırı motive oldum. kendimi onlarla birlikte olmaktan dolayı zevk aldığımı göstermek istedim ondan öyle oldu. Kimse beni bu kadar çok sevmemişti Hüseyin Abi şu ana kadar oynadığım hiçbir takımda, ondan böyle duygu patlaması yaşadım Abi'cim.

HB: tamam anladım kardeşim, ama sen yinede dikkat et, sen bize çok lazımsın daha

DB: haklısın abi, herşey daha başarılı bir Galatasaray için : )

dediler diye tahmin ediyorum : ) : )
Abi valla çok güzel yazmışsın...
Maç içnde ona birşey olcak diye insanın yüreği hopluyor...
Ailesinide getirsin buraya... takımı oynatmaya çalışması çok güzel ama gerektiğinde zaten şutda kullanacaktır...
Arda Öztürk' Alıntı:
pek memnun değil sanırım :?
Memnundur heralde... Alışacaktır gurbete...

Saçlarıda çok büyük dert olmuş.Yapabilen birini bulamamış pek.Birini bulmuş o da baya acı vermiş.Ailesi kesmesini söylemiş ama çok sevdiğini ve marka olarak gördüğünü söylemiş.
Yine tanrının kendine verdiği görevden ailesinden uzak olmasından ve denizaşırı tecrübelerden bahsediyor.
Yarın maçı olduğunu,hafif içicekler içtiğini film izlediğini kafasını maçtan uzak tutmaya çalıştığını belirtiyorlar.Konsantre olduğunu hazırlandığını ve kazanmayı düşündüğünü belirtti.Maçları kazanarak iyi bir kariyer istediğini arkasına baktığında mutlu olmak istediğini söylemiş.Bütün sevgi gösteren taraftarlara çok teşekkür ediyor.Ailesini özlediğini çok sevdiğini belirtmiş.Annesi için çalıştığını söylemiş:)

Kişisel not vermiş : Herkesin bir gün öleceğini ve zamanı geleceğini,ama bu zamanı bilemiceğini ve tamamen yaşaması gerektiğini söylemiş.Ölen bir arkadaşı Peace Marion a duygularını belirtmiş. Hergün onu güldüren okula gitmesini sağlayan biri olduğunu belirtiyor.Sevdiği birini kaybeeden herkese tanrıdan kutsanma istemiş :) ve onlar için dua ettiğini belirtmiş.

günün alıntısı : Bazıları başarıyı hayal eder,bazılarıyla bunun için kalkıp çalışır.

Bu kadar ;)

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Saçlarıda çok büyük dert olmuş.Yapabilen birini bulamamış pek.Birini bulmuş o da baya acı vermiş.Ailesi kesmesini söylemiş ama çok sevdiğini ve marka olarak gördüğünü söylemiş.
Yine tanrının kendine verdiği görevden ailesinden uzak olmasından ve denizaşırı tecrübelerden bahsediyor.
Yarın maçı olduğunu,hafif içicekler içtiğini film izlediğini kafasını maçtan uzak tutmaya çalıştığını belirtiyorlar.Konsantre olduğunu hazırlandığını ve kazanmayı düşündüğünü belirtti.Maçları kazanarak iyi bir kariyer istediğini arkasına baktığında mutlu olmak istediğini söylemiş.Bütün sevgi gösteren taraftarlara çok teşekkür ediyor.Ailesini özlediğini çok sevdiğini belirtmiş.Annesi için çalıştığını söylemiş:)

Kişisel not vermiş : Herkesin bir gün öleceğini ve zamanı geleceğini,ama bu zamanı bilemiceğini ve tamamen yaşaması gerektiğini söylemiş.Ölen bir arkadaşı Peace Marion a duygularını belirtmiş. Hergün onu güldüren okula gitmesini sağlayan biri olduğunu belirtiyor.Sevdiği birini kaybeeden herkese tanrıdan kutsanma istemiş :) ve onlar için dua ettiğini belirtmiş.

günün alıntısı : Bazıları başarıyı hayal eder,bazılarıyla bunun için kalkıp çalışır.

Bu kadar ;)
Kalın çizdiğim cümle tam Dee'yi anlatan bir cümle... Başrı için çok çalışcağı belli. Sene sonunda umarım istediği başarılara ulaşır. Bu arada arkadaşına da biz de Allah'tan rahmet dileyelim... :)

Maywood man, 23, shot to death near his home
Tribune staff report
October 14, 2007
Article tools
E-mail Share
Digg Del.icio.us Facebook Fark Google Newsvine Reddit Yahoo Print Single page view Reprints Reader feedback Text size: A Maywood man was shot and killed while he and a female companion were sitting in a car parked near his home on Friday afternoon.

Police arrived about 2 p.m. in the 1900 block of South 19th Avenue and found Marlon Forrest, 23, shot multiple times in the upper torso, head and hand in his car, said police officials. Forest was transported to Loyola University Medical Center, where he was pronounced dead at 2:21 p.m. Friday, according to the Cook County medical examiner's office. His passenger was not injured.

Maywood Police Sgt. Tim Curry said witnesses saw a passenger in a blue vehicle shoot at the couple, who were about to drive away.

Curry said police don't know the motive for the shooting but believe the pair were targeted. He added that police are working with Bellwood police to see if another shooting in that village on Friday evening, of one person in the foot, was connected.

On Monday in Maywood, another man was killed and a woman was wounded in a shooting that police said may have been gang-related.

Julian A. Higgs, 21, of Berwyn was found in the first block of South 19th Avenue with a gunshot wound. He was taken to Loyola University Medical Center and pronounced dead, police said.

Curry said police do not believe Monday's shooting death is connected to Friday's shootings. Police have no one in custody for the murders

söz konusu öldürülen arkadaşı hakkında google da yaptığım araştırma.
Dee nin canını cok sıkmış olmalı bu olay.

çok az kişi sayılırdık ama dee taraftardan çok etkileniyo ve taraftar için oynamayı çok seviyo. bu kadar taraftarla bu kadar gaza gelen bi oyuncunun bu salon dee diye inlediği zaman neler yapıcagını düsünmek bile heyecan veriyo bana..

hakan demir ne düşünüyodur acaba dee hakkında.türkiye kupası maçlarında sürekli reese le videnov la karşılaştırıyordu.5 günlük bir oyuncu bir coach nasıl öyle bir değerlendirme yapar hayret.izleyince duygulanıyor mudur acaba??arkadaşlar ben daha dee den hiçbir şey görmediğimiz kanısındayım.1-2 maç geçtikten sonra tam anlamıyla gerçek kimliğine bürünür.bir de yukarı da en iyi calxton en kötü penn olur diye bir ibare var.adamım en kötü hali penn se ki penn i avrupa da direk oynatmayacak takım yoktur heralde.

Re:

Semih Ural' Alıntı:
çok az kişi sayılırdık ama dee taraftardan çok etkileniyo ve taraftar için oynamayı çok seviyo. bu kadar taraftarla bu kadar gaza gelen bi oyuncunun bu salon dee diye inlediği zaman neler yapıcagını düsünmek bile heyecan veriyo bana..

ne diyelim usta etkileyin etkiliyebildiğiniz kadar :)

o nasıl bir hızdır, o nasıl bir penetre etme gücüdür, valla helal olsun. bu transferin gerçekleşmesinde yardımcı olan emek veren herkese çok teşekkürler. keyifle erkek takımımızı izliyoruz!
teşekkürler