Denham Brown

Re: Dee Brown Taraftarlarla Buluşuyor

Yani herhalde bir cafede falan insanlarla oturup muhabbet etmesine birşey diyemezler :) Bilardo turnuvası olsa Dee'nin çok hoşuna giderdi sanırım. Oynamak isteyen varsa ayarlayalım birşeyler 8)

Ali Ozen' Alıntı:
Tüh yaa store'dan aldıgımız dee t-shirtlerini,formamızı falanda imzalatırdık neyse artık...
Dee nin tişörtünümü yapmış store???

Dokundurma yapıyor Eyüp bey.
Pınar hanım 3 top, Amerikan, 3 bant hangisini tercih eder :D Ama söyleyin gelirken Pondexter i getirmesin :)

yoğun kar yağışı nedeniyle gidemedim ama inş dee ye moral olur 2 haftadır beğenmiyorum onu inş düzelir

Re: # Denham Brown

Şu anda nerede ne yapıyor bilmiyorum ama kendini geliştirirse her takımın aradığı çok değerli bir 3 numara oyuncusu olabilir .

Dee Brown hakkında görüşler

Dee Brown sizce yeterlimi? Bence evet ama çok genç ve avrupa basketbolunda daha çok acemi eyer uzun süreli bizde kalırsa ilerliyen yıllarda çok iyi bir oyun kurucu olur !!

Re: Dee Brown sizce yeterlimi?

Oynadığımız oyun sistemine uymadığını söylemek lazım...Tempolu basketbolu seven bir oyuncu...Pınar Karşıyaka'da olsa şampiyonluğun en büyük favorisi olurlardı.Hosley,Marshall,Dee Brown üçlüsü ve de Ahmet Kandemir'in tempolu basketbol anlayışı çok büyük zevk verirdi.Ama bunlar sadece fantezi...

benim dee hakkındaki görüşlerim sabittir teeee illini ye dayanır ve değişmez
burada söylersem forumdan atılabilirim ama şu kadarını söyliyeyim hepimiz yaşayacağız dee yi takip edin hiçbir yere gelemez ana hiçbir yere
nba mi güldürmeyin dee nin şut sokanı 15 tane guard var yaşıtı orda
saygılar

yarınki maç çok önemli..yarında dökülürse bir kaç sözüm olacak ona..şimdiye kadar tam bir hayal kırıklığı

Şimdiye kadar iyi maçlarıda oldu kötü maçlarıda oldu.Tamam Dee süper oynuyor demiyorum ama Avrupa'da ilk sezonu bu ve daha çok genç.Hiç Avrupa tecrübesi yok.Ama bundan daha iyi bir oyun sergileyebilir.Sergileyenlerde var mesele Robert Hite.ODa tecrübesiz ve ilk defa Avrupa basketboluyla tanıştı fakat iyi bir performasn ortaya koyuyor.Yani daah iyi bir performans ortaya koymalı ve şu anki kötü gidişatına son vermeli.Eğer kendini geliştirirse ilerde Avrupa'da belki NBA de iyi yerlere gelebilir.

Dee için süre lazımm o süre de bizde bol bence kesinlikle seneyede kalması lazım.Bu sene gördü ligi kaliteyi seviyeyi rakipleri tanıdı,seneye fena patlama yapcak gibi geliyor Kİ bazı maçlarda da dee çok iyi oynadı ben inanıyorum ona Dee ve gaines kalmalı diğer parçalar değiştirilmeli kanımcaaaa..

Sistem bu tip oyuncular için çok önemli...Acı ama gerçek: Dee yavaş tempoda hücum eden bir takım için doğru tercih değil.Dediğim gibi Hosley ve Marshall'ın olduğu takımda olsa Pınar Karşıyaka şampiyonluğun en büyük favorilerinden olurdu.Koşmayı sevmeyen,tempoyu minimum seviyeye indiren,hücum setleri pivota top indirmek ve 8 metreden üçlükler denemek olan bir takıma neden Dee Brown gibi bir oyun kurucu alınır.Bunu sorgulayan kimse yok çünkü Galatasaray'da basketboldan anlayan yönetici yok.Murat Özyer Dee'den çok şeyler bekliyor ama anlamadığı nokta oynattığı sistemin bu oyuncuya tamamen zıt olması.Mesela Casa Ted takımında oynayan Henry Dobie çok çelimsiz bir oyuncu ama bu sisteme uyacak oyuncuların başında geliyor.Ama Galatasaray'lıların alışması gerekir bu tip hamlelere(Bkz. Britton Johnsen Galatasaray'da)...

Cevap yazmayacaktım bu konuya ama sadece şunu yazmak istedim.

Bazı oyuncular sistemi yaratır.

Bazı sistemlerde oyuncuları yaratır.

Bizimkisi aslında hangisi olacağı belli.Ama bunu uygulamamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Yenileceksek hızlı oynayıp yenilelim.Sene başında hayal etmiştim Dee'nin fast breakleri ile nasıl coşacağımızı ki bu hayalimde biraz olsun sene başında gerçekleştti ama sonradan herşey arap saçına döndü.

mustafakaya' Alıntı:
Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
Dee brown'u oynayıp oynamayacağı maç saati belli olacakmış,oynasada bişey farketmez takım mücadele etmiyor...
Ben senle aynı görüşde değilim bence takımın dinamosu Dee !!
Görüsüne saygılıyım arkadaşım.bence sakatlıktan yeni çıktı,hazır olmayabilir ve beklentilerin büyük olduğu maçlarda bazen kendi özelliklerini pek kullanmayıp dış atışa yöneliyor.bunuda avrupa basketboluna alışamamasından oldugunu düşünüyorum...

böle oyuncuları bence teker teker değerlendirmek yanlış bi davranış diyorum tamam arada sırada herkes kötü oynar bu forumda hangmiz gs de oynasak her maçta başarılı olacağız diyebilirizki insanın bi bünyesi var o bünyenin dışına çıkamıyor insan ondan dolayı her maçta formda olcak diye bir şey yok ümit karana bazen bakıyorum öle bi beni etkliyorki ama bazen bakıyorum hayaletten farkı yok bence dee de böle ama bence bu konuları tartışmaya gerek biz bu takımla avrupada nerelere geldik ligdede iyi sayılırız eğer toparlanırsak vayyy rakiplerin halineeee

Tabiki galatasaray'ın buralara gelmesinde onunda payı oldu teşekkür ediyoruz ama bizim beklentilerimiz daha büyüktü ondan bu bir gerçek ki sezon başında ondan çok şey beklemiştik şuan için yeterli göremiyorum malasef