Diana Taurasi

Bayan basket daha ne yapsın, o azim o hırs o istek fenere karşı çelik gibi bilenmiş bir irade ama takımın başında sürekli el frenini çeken bir idare yazık hakikaten çok yazık gidişi bizi çok üzecek :(

Sezon boyu o kadar büyük sorumluluklar aldı ki, yaptığı hiçbir hatada kızacak tek bir hakkımız yok.

Ve bu sene bir kez daha anladım ki, bu takım ne Seimone'yi ne de Dee'yi haketti...

Fowles ve Dee bu takıma bir gömlek fazla. Kendilerini harcıyorlar burda. Yönetimin yapacağı iki şey var. Ya bu şubeye milyon euroları gömmeyecek orta sıralarda bir takım hedefiyle kuracaklar planları yada o milyon euroları gömecekse önce Dee ile anlaşacak, sonrada adam akıllı bir yabancı koç bulacak.

ceyhun nelere mal oldun yemin ediyorum düşündükçe sinirlerim oynuyor...şu takım dream team olabilirdi..

dee yolun açık ola kariyerinin en olgun dönemini mümkünse burada harcama daha fazla zaten 2 seneni yedin...

Şahsen bu konunun buzlanmaması yanlısıyım.Buzladıkça herkesin kafası ilişkilerine yoğunlaşıyor.Taurasi ve Taylor lezbiyen bir çift.

Fazla bile kaldı.F8 rezaletini yaşatanlar ve Ceyhun Yıldızoğlu takımda kaldığı sürece binlerce Galatasaray'lı da bu branşa ilgi göstermeyecek.Buna emin olsunlar.

gidecekse eğer yolu açık olsun, emeklerin için teşekkürler Dee, unutulmayacaksın, inşallah basketi bırakmadan tekrardan bizim formamızı giyersin, seni canlı izlemek güzeldi

Şahsen bu konunun buzlanmaması yanlısıyım.Buzladıkça herkesin kafası ilişkilerine yoğunlaşıyor.Taurasi ve Taylor lezbiyen bir çift.
Aynen. Lezbiyense lezbiyen, gay'se gay. Neden böyle gizli kapaklı yazılır veya açıklanmaz anlamak güç. Aralarındaki durum ne bizi ne de bir başkasını ilgilendirir, onlar mutluysa sorun yok. :)

Bunu kimseye karşı olduğum için yazmadım, yanlış anlama olmasın. Ben sadece lezbiyen ve gay'liğin normal olduğunu dile getirmek için yazdım.

Diana'nin kalmasi icin Penny de Turkiye'de kalmali kisaca.

Penny'i de alalım :)

Şaka bir yana daha önce yazmıştım, burada olmaktan, bu kaos ortamında harcanmaktan mutlu değil diye. Büyük ihtimal gidecektir demiştim, artık Penny ile beraber kesin gidecekler diye düşünüyorum.

Ünal Aysal'dan zaten hoşlanmıyorum, ama başkan olan adam, çıkar şu kadın basketbolunu bu hale getirenlerin alayını kovar, yerine adam gibi kişiler getirir. Dee'ye de yeni bir kaliteli yönetimle yola çıkılacağını ileterek, Penny'i de transfer etme sözüyle ikna eder, ama nerde... Bülent Tulun zararlısını baksetbol şubesine getiren kişiden bahsediyoruz.

Penny'i de alalım :)

Şaka bir yana daha önce yazmıştım, burada olmaktan, bu kaos ortamında harcanmaktan mutlu değil diye. Büyük ihtimal gidecektir demiştim, artık Penny ile beraber kesin gidecekler diye düşünüyorum.

Ünal Aysal'dan zaten hoşlanmıyorum, ama başkan olan adam, çıkar şu kadın basketbolunu bu hale getirenlerin alayını kovar, yerine adam gibi kişiler getirir. Dee'ye de yeni bir kaliteli yönetimle yola çıkılacağını ileterek, Penny'i de transfer etme sözüyle ikna eder, ama nerde... Bülent Tulun zararlısını baksetbol şubesine getiren kişiden bahsediyoruz.

Dee'nin kalması adına Peny ile sözleşme imzalamak kadar büyük saçmalık olamaz. 2+2 kuralı gelmiş ve elimizde Alba varken.
Eğer kalmasının tek seçeniği buysa kendisine teşekkür edilmeli. Onu bu formaaltında izlemek büyük bir zevkti.

Dee'nin kalması adına Peny ile sözleşme imzalamak kadar büyük saçmalık olamaz. 2+2 kuralı gelmiş ve elimizde Alba varken.
Eğer kalmasının tek seçeniği buysa kendisine teşekkür edilmeli. Onu bu formaaltında izlemek büyük bir zevkti.

O kural hakkında tam bilgim yok, ben kesin uygulanacak yerine konuşuluyor diye biliyordum, karar verildiyse o zaman durum farklı tabii.

Edit : Sadece Dee kalsın diye değil tabii ki bu arada. Hiç işe yaramayacak birini sırf Dee kalsın diye istemez kimse, bizim takımda iyi işler yapacağını düşündüğümden. Dediğim gibi kuralın kesin olduğunu bilmiyordum, belki itiraz, ya da başka bir yolla iptal edilebilir belki diye bekliyordum kuralı.

Serilerde mükemmel performans ortaya koydu. Taurasi'nin değil, Ceyhun'un gitmesi lazım. Sadece Ceyhun'da değil. Şube'deki profesyonellerin de gitmesi lazım. İşte bu takım o zaman özlediği başarıyı yakalar. Taurasi gitmemeli! Kalmalı!

Diana Taurasi kesin gitti, yerine Maya Moore geldi, bu kafayla seneye bu zamanlarda Maya Moore aynı şekilde gider çünkü geçen sene bu zamanlarda Agustus aynı şekilde gitmişti..