Efe Güven

Evet hala öyle düşünüyorum. Artık önemli bir hedef var, bu hedefi gerçekleştirmek için ideal de bir kadro kuruldu. Ama bu kadronun başına olması gereken Efe hoca değil. Bugüne kadar çok sırıtmadı doğrudur. Bundan sonra göreceğiz ne kadar yeterli böyle bir kadro için.
Düşünceye mutlak saygı duyuyorum, Eyvallah.
Diğer taraftan; adam finalleri oynatti o kısıtlı kadrolarla, şimdi biraz daha akli başında bir kadro kuruluyor, bu kadroya Efe Güven yetersiz diyorsunuz. Neresinden baksak tutarsız.
Şimdiye kadar oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum Efe Hoca'nın, bu kadroyla da başarılı olacaktır inşallah.

Düşünceye mutlak saygı duyuyorum, Eyvallah.
Diğer taraftan; adam finalleri oynatti o kısıtlı kadrolarla, şimdi biraz daha akli başında bir kadro kuruluyor, bu kadroya Efe Güven yetersiz diyorsunuz. Neresinden baksak tutarsız.
Şimdiye kadar oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum Efe Hoca'nın, bu kadroyla da başarılı olacaktır inşallah.
Zaten o finalleri oynattığı için böyle bir kadroyu hak etti. Ama ben böyle bir kadroyu kaldıramayacağını düşünüyorum hepsi bu. Bunun neresi tutarsızlık? Umarım ben yanılırım.