Efes Pilsen:92-Galatasaray:72

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gercekten macları veren bi TV yokmu acaba hem bence bu guruptan 1. olarak degilde belki ve buyuk ihtimalle 2. olarak cıkarız die dusunuyom

bencede 2. olarak çıkarız karşıyaka yı izledim çok dağnık bir takım

Bana göre bu maçı %90 kaybederiz ama bu maçta alınacak mağlubiyetin takımı kötü yönde etkilememesi çok önemli.Eğer bu maçtan iyi bir şekilde ayrılırsak tahminim 2. olarak çıkarız.Çünkü rakiplerimiz problemli gözüküyor.

Bencede bu maçı almamız çok zor ama en azından onlarla başa baş mücadele edecek gücümüz var, umarım Efes'ten sora 2. çıkarız gruptan..

bu takım kendini asmadan efesi ruyasında yener ama bu macı atlatıp diger 2 macı kazanabiliriz itu bence cok dagılmıs bi takım banvitte aynı sıkıntıyı yasıyo itu hem hurun erdenayı hem reha yı hemde serdar caglanı kaybetti kemal hala takımda duruyomu bilmiyom ama isleri cok zor zaten huseyinida gercekten almamıslar bance pota altı guclu bi GS ı tutacak gucte degiller

Onur' Alıntı:
Acaba Türkiye kupası maçlarını herhangi bir televizyon kanalı verecekmi?Bu konuda bilginiz varmı?

Türkiye Kupası değil ama NTV'nin TBL'in maçlarını yayınlayacağını okudum bugün gazetede. Bilmiyorum bu konu daha önceden biliniyormuydu atlamış olabilirim ama ben yayınların NTV'ye yakışacağını düşünüyorum.. (Biraz önce basketbol dünyasında okudum :D )

bence sacma bole bi uygulama neden gosterilmiyoki millet tum yaz basket macı seyretmedi takımının durumunu bilmiyo en cok seyirci alacakları zamanda yayın yapmıyolar

Gerçekten ya şu maçlar ciddi anlamda rating alırdı.Gökhan Özer'in sunmasına bile razıydık keşke yayın olsaydı.

bu arada macların atv'de yayınlanma ihtimali var. gecenlerde reklamlarını veriyorlardı.

Türkiye kupası ve Cumhurbaşkanlığı kupası maçları Sky Türk teymiş,dün reklam yaparken gördüm.Ama Türkiye kupası maçlarına grup maçları dahilmi bilmiyorum.

Topic Efes Pilsen_Galatasaray maçı ile ilgili ama ben genel olarak turnuvayla ilgili bazı haberler vermek istiyorum.Grubumuzda bizimle beraber ikincilik için iddialı olan Karşıyaka^nın koçu Ahmet Kandemir;ikincinin iki takım arasındaki maçın sonucuyla belli, olacağını ifade etmiş.Bizim iyi bi kadro oluşturduğumuzu düşünüyor.Arda oynayamayacakmış ve de Karşıyaka^nın maçlara yabancısız çıkma ihtimali varmış.Bunlar sevindirci haberler ama benim asıl bahsetmek istediğim konu genel olarak forumda ikincilik için oynamamamız gerektiği ifade ediliyor.Her ne kadar kağıt üzerinde Efes Pilsen ligin en kuvvetli takımı olarak gözükse de eğer bazı hedeflerimiz varsa ve bunu cümle aleme göstermek istiyorsak bu maçı iyi mücadele edip kazanabiliriz.Bence takım geçen seneki gibi sadece bir takım bi üst tura çıkacakmış gibi oynamalı ve en azından kolay teslim olmayan bi yapısının olduğunu göstermelidir.

Arkadaşlar sanırım SKY Turk vericek maçı...Ama benim anlamadığım daha oynamadan maçı kaybetmişiz....Efes güçlü olabilir ama bizimde iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum...Efesi yenebileceğimizi düşünüyorum...Gerçi Halil faktörü var ama....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...