Eurocup Ön Elemesi 1. Maç | Galatasaray CC 69 - 58 St. Petersburg

Re: Eurocup Ön Eleme | GALATASARAY - St.Petersburg

takımız EuroCUP katılıyorsa destek olunması lazım 100i ile 200 kişiyle destek olunmaz galatasaray taraftarı 100 kişiyle de salonu inletir ama bu formada yazanlar hepsi gelse istanbuldakiler arkadaşı eşi dostuyla zaten 200 kişiyi geçer bunu unutmayalım ki maç taraftar oldukça güzelleşir

Ben biletimi aldım bu maç için. Büyük ihtimalle saha içine sandalye atılacaktır bu maç, EuroCup finalinde olduğu gibi.

eyüp yıldız arkaşımız geçen gün abdi ipekçi de babvit maçındaydı eyüp yıldız arkadışımız kendi programnda galatasarayın çarşamba günkü maçına davet edebilir belki söylemiştir günahını almayım ama formda yazan arkadaşlar ya çalışıyordur öğrencidir onun için cevreleri vardır maça davet etsinler taraftar olarak maça gelmek için takımız küme düşmeyemi oynacak yada şampiyonluğa oynayınca mı taraftar maça gelcek ayha şahenk ulaşım kolaylaştı metroyla bahanesi olmasın kimsenin ben zeytinbrnunda gelcem mesela

Sühan Cem' Alıntı:
Ben biletimi aldım bu maç için. Büyük ihtimalle saha içine sandalye atılacaktır bu maç, EuroCup finalinde olduğu gibi.

Bİz de aldık 5 kişi geleceğiz inş
Kim oturuyor o sandalyelere bu arada :)

vallah kim kime dumduma oluyor geçen eurocup finalinde ilk yarı biz oturmuştuk ikinci yarı tribüne çıktık:) Sporcularımızda gelir büyük ihtimalle maça Arda Sabri falan. DÜnya şampiyonasına gittikleri için eleştirildiklerinden kesin gelirler. Aha size basketbol gelin izleyin gibi bir durum oalcak çünkü:))

Sühan Cem' Alıntı:
vallah kim kime dumduma oluyor geçen eurocup finalinde ilk yarı biz oturmuştuk ikinci yarı tribüne çıktık:) Sporcularımızda gelir büyük ihtimalle maça Arda Sabri falan. DÜnya şampiyonasına gittikleri için eleştirildiklerinden kesin gelirler. Aha size basketbol gelin izleyin gibi bir durum oalcak çünkü:))

Anladım teşekkürler
Yalnız böyle kritik bir maçtda bile o ufacık salonun dolacağından emin olamamak çok kötü

Salonun dolacağına eminim. Ama Ayhan Şahenk'in şöyle bir yanı var 1500 kişi oslan bile sahaya akıtıyorsun enerjiyi. Hatırlarsın belki, eurocupda bayanalrda yarı final maçı vardı 19 sayı mı ne fark atmamzı laızmdı ilk yarı başabaş bitmişti. İkinci yarı 1000 seyirci takıma ne agz vermiştik. Başkan bile ikinci ayrıyı ayakta seyretmişti. Ayhan şahenk benims evdiğim bir salondu. Tabii artık GS'a dar gelir orası sadece bu maçlık kabul edilebilir bir salon o ayrı. Çarşamba günü 4-5 bin insan bekliyorum ben

galatasaray taraftarı büyüktür yüreklidir takımı sonuna kadar destekler ama maç seçer ne zaman bir şeyler kapıya gelir o zaman salon dolar her zaman gelen taraftara lafım yok ben ayhan şahenkte ne maçlar gördüm 15 20 kişi protokol dışında

Murat Lale' Alıntı:
galatasaray taraftarı büyüktür yüreklidir takımı sonuna kadar destekler ama maç seçer ne zaman bir şeyler kapıya gelir o zaman salon dolar her zaman gelen taraftara lafım yok ben ayhan şahenkte ne maçlar gördüm 15 20 kişi protokol dışında

En ilgincide adam maça gelmiş büfedeki tvden maçı seyrediyor salona çıkmıyor:))) Çok gördüm bunu A. Şahenkte..

Sühan Cem' Alıntı:
Salonun dolacağına eminim. Ama Ayhan Şahenk'in şöyle bir yanı var 1500 kişi oslan bile sahaya akıtıyorsun enerjiyi. Hatırlarsın belki, eurocupda bayanalrda yarı final maçı vardı 19 sayı mı ne fark atmamzı laızmdı ilk yarı başabaş bitmişti. İkinci yarı 1000 seyirci takıma ne agz vermiştik. Başkan bile ikinci ayrıyı ayakta seyretmişti. Ayhan şahenk benims evdiğim bir salondu. Tabii artık GS'a dar gelir orası sadece bu maçlık kabul edilebilir bir salon o ayrı. Çarşamba günü 4-5 bin insan bekliyorum ben

Umarım, ben salon dolsun razıyım 4-5 bini geçtim.Yakın geçmişti Asvel maçı dışında ful olan hafta içi maçı hatırlamıyorum.Sonraki sezon buducnost önelemesinde salon dolmamıştı mesela ki o kadro kağıt üzerinde çok iyi idi.

umarım haklı çıkarım. Ama futbolda avrupada olmadığımız için taraftar önem verecektir diye düşünüyorum.

buduncost maçı guroviçli miliyeviçli hüseyinli kadro ozamanda dolmadı tabiki

Bugün maça gitmeyeceğime dair resmi açıklama resmi sitemizden yapıldı. :)

Asvel amçı full değildi ya T shirt falan dağıtıldı tribünler çok güzeldi falan ama pota arkaları boştu yanlış hatırlamıyorsam.

Derbi dışında dolan bir tek Murat Özyer zamanında Oyak maçı vardı içeri tıka basa doluydu dışardada bir o kadar adam vardı.

Tugay canın sağolsun sende gelme, resmi açıklamayı okudum sen gelme, o gelme kim gelcek.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Derbi dışında dolan bir tek Murat Özyer zamanında Oyak maçı vardı içeri tıka basa doluydu dışardada bir o kadar adam vardı.

O maçta bende vardım abi hatta resimleri de var. İnanılmaz bir görüntüydü gerçekten.

Murat Lale' Alıntı:
Tugay canın sağolsun sende gelme, resmi açıklamayı okudum sen gelme, o gelme kim gelcek.

Galatasaray bana kalmadı ya renktaş elbet birileri gider yalnız kalmaz asla...

asvel hangi seneydi kadroda kim vardı hatırlayamadım 2 sayi farklamı kazandık