Eurocup Ön Elemesi 1. Maç | Galatasaray CC 69 - 58 St. Petersburg

Re: Eurocup Çarş. 20:00 | GALATASARAY - St.Petersburg

Büyük bi terslik olmazsa İnşallah ordayım ordayız....!3000 kişiyle avazımız çıktığı kadarıyla Nevizade geceleriyle orayı inletmeye...!

CrasTaranto Basket maçındaki ortam olsun o salondan +20 sayı farkla çıkarız.
ama ne gündü be 21 30 da başlayacak maç için saat 19 00 da salon dolmuştu.

Maç öncesi başkan gergindi. Salon dolmaz endişesi vardı. Bu yüzden GS'lı amatör sporcu gençleri ve çocukları tıpkı yarı final maçında olduğu gibi salona getirtti otobüslerle.

Bu maçın dolu tribün olmasını istiyorsak herkes yakınında kolundan tuttuğunu maça getirecek. Başka türlü o salon gene dolmaz. Salonun yeri çoğu kişiye ters geliyor. Abdi İpekçi'ye olan ayak alışkanlığından sonra.

Netten olacağını sanmıyorum katılım propogandalarının. Face de GS sayfasının 5 milyon üyesi var, ligin son maçı (Bornova maçı) için çağrı yaptılar günlerce. Umut'tu sanırım adminleri. O bizzat bende geleceğeim demiş. Faceden 5 milyon üyeden 50 kişi yoktu salonda.

Tekrar söylüyorum. Bu maça seyirci olmasını istiyorsanız kolundan tutacaksınız sevdiklerinizin ve maça getireceksiniz. Hepi topu 5 lira bilet (salonda). Ki bilet konusunda sorun yaşayanlara, bende kendi çabalarımla yardım edeceğim. Dahası size kalmış arkadaşlar. GSTV'de veriyor tabi maçı ama Taranto Basket maçı gibi maçlara giden 3500 insandan biri olmamasına rağmen o maçta olduğunu söyleyen 35bin insandan mı olmak istersiniz yoksa o 3500 şanslı kişiden biri olmak mı? St. Petersburg maçı öyle bir maç. Yarın öbür gün "Bende oradaydım tribün dolsun diye mücadele edenlerdendim ama maça zor girdik, süper ortam vardı" diyeceğiniz maç, bu maç olacak İnşallah.

Eger tezahurat konusunda RUSCA guzel sozlerden ihtiyac duyuldugu takdirde yazabilirim? Galatasaray Rusyaya geldiginde her zaman ki gibi Rusca guzel sozlerimizi konusturacagiz!

Şans ayağımıza kadar geliyor, Avrupa Kupası'na katılıyoruz. Hala şu maçta 2000 kişiden aşağı olursak, kapatalım gidelim zaten.

Can Altay' Alıntı:
Şans ayağımıza kadar geliyor, Avrupa Kupası'na katılıyoruz. Hala şu maçta 2000 kişiden aşağı olursak, kapatalım gidelim zaten.

Yok kapatmayalım minimum kafadan 1500 oluruz zaten ben eminim daha ilk maç ve abdi ipekçide değil maç bu çok önemli bu maç ipekçide olsa en az 6000 kişi falan gelirdi bence.

biri bana taksimden gidişi ve salonun tam yerini anlatırsa bende oradayım ama anlatan yok :)

Saim Karakuzu' Alıntı:
biri bana taksimden gidişi ve salonun tam yerini anlatırsa bende oradayım ama anlatan yok :)

Taksimden metroya binin.

Son durak olan Darüşşafaka'da inin.

Köşede Acıbadem Hastanesi'ni göreceksiniz gayet büyük.

Onun yanından yokuş aşağı doğru bir yol var. 5 dakika yürüdüğünüz vakit, salondasınız.

Zaten metrodan çıktığınız an Galatasaraylıları takip etseniz yeterli.

Saim Karakuzu' Alıntı:

Taksimden metroya bin 4. leventte in. orada minibüslere bin Sarıyer yönüne giden. Darüşşafaka'ya gideceğeim de zaten şoför indirir. İndiğin yer Park Ormanın orası zaten. Oradan aşağı doğru yürürsen Salon orada. Zaten gittiğins aatte bir sürü GS'lı oalcaktır.

Ya da Taksimden metroya bin darüşşafaka durağında in oradan sorarsın salonu zaten gösterirler büyük ihtimalle.

Ya da taxiye bin "öndeki metroyu takip et" de darüşşafakada in:))

Saim Karakuzu' Alıntı:
Taksim'den metroya bin, son durak olan Darüşşafaka durağında in. Yüzeye çıkınca muhtemelen GS formalı birileri vardır, onları takip et. Yoksa birine salonu sor. Bilen yoksa Parkorman'ı sor. Parkorman'ın karşısındaki yola girip 100 metre aşağı yürü, kalabalığı mutlaka görürsün.

arkadaşlar merhaba ben iki üç gündür yazıyorum 3 aylık üyeyim şimdiye kadar hep düşüncelerinizi okudum iki gündür genellikle basketbol maçına futbol maçında daha çok giderim 15-20 gidelen maçlardaydı pek yazmadığım için tanışamadık üzüldüğüm nokta şu o kadar üyemiz var ama bir maç hatırlarım eurocup bayanların maçı galatasaray-tarbes yanlış hatırlamıyorsaM o gün protokol dışında 15 kişi vardı işte üzüldüm bize yakışmadı tarafta olarak hep yazışıyoruz fikir beyan ediyoruz ama organizyon yok aramızda yeni üyeler katabiliriz eş dosta tanıdık artık galatasaray basketbolu kim olduğunu göstermeli artık yenilmez armadalığımızı taraftar olarak gösterelim bizede bu yakışır kusura bakmayın konudan konuya atladıkma

Arkadaşlar salonda bileti nerden temin edebiliriz?

İlk defa Ayhan Şahenk'e geliyorum da.

son 3 gün ama hiç bir medyanın haberi yok şu maçtan çogu galatasaraylının haberi olmuyacak heralde 500 veya 1000 kişiye oynarız bu maçı taraftar orarak

bugün alisamiyene gelecek taraftarrların duyurmak lazım bu maçı bol bol reklam yapmak lazım