Eurocup Ön Elemesi 1. Maç | Galatasaray CC 69 - 58 St. Petersburg

Re: Eurocup Ön Eleme | GALATASARAY - St.Petersburg

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Asvel amçı full değildi ya T shirt falan dağıtıldı tribünler çok güzeldi falan ama pota arkaları boştu yanlış hatırlamıyorsam.

Derbi dışında dolan bir tek Murat Özyer zamanında Oyak maçı vardı içeri tıka basa doluydu dışardada bir o kadar adam vardı.

Doğrudur en dolu maç o kalmış aklımda o yüzden onu örnek verdim ki sekizli finale kalma maçı idi ilk maçta avantaj elde etmiştik o bile ful değilmiş.

Oyak maçı fulldü ama hafta sonu iyi bir saat ve güzel bir havada idi sanırım hafta içi basket maçına gelmek zor geliyor galiba :(

Evet hafta sonu hava da çok güzeldi Oyak maçı olduğu gün, birde kulüp baya ciddi duyurmuştu o maçı Resmi Site'den vs.

Son sekize kaldığımız maç Canaria maçı diye kalmış aklımda Asvel sanki bir önceki maçtı yanlışta hatırlıyor olabilirim tabi.

Bu arada Murat bizim Kadroyu soruyorsan Dee'li, Hite'lı, Gains'li, Owens'lı kadro Cüneyt Erden, Hüseyin Beşok falanda var tabi. Asvel'i soruyorsan ne hatırlıyorum ne de anlarım :) .

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Evet hafta sonu hava da çok güzeldi Oyak maçı olduğu gün, birde kulüp baya ciddi duyurmuştu o maçı Resmi Site'den vs.

Son sekize kaldığımız maç Canaria maçı diye kalmış aklımda Asvel sanki bir önceki maçtı yanlışta hatırlıyor olabilirim tabi.

Bu arada Murat bizim Kadroyu soruyorsan Dee'li, Hite'lı, Gains'li, Owens'lı kadro Cüneyt Erden, Hüseyin Beşok falanda var tabi. Asvel'i soruyorsan ne hatırlıyorum ne de anlarım :) .

Doğru Asvel bir önceki turdu Canaria'ya fark atmıştık yanlış hatırlamıyorsam.

ahhh o oyak maçı evden ayhan şahenke kadar yürümüştüm ama turnikelerin oraya geldiğim zaman tıka basaydı hatta şunu çok iyi hatırlıyorum bu oyak maçı niye bu kadar dolu demiştim kendi kendime ve eve döndüm ama hava bayaa soğuktu galiba 30 aralık falandı pazar günüydü

Bu arada biletler satışa çıkalı 24 saat oldu/olacak bu forumda bile biletimi aldım diyen pek kimse yok .O küçücük salon böyle kritik maçta dolmazsa ayıp olur.

İşi olmayıpta keyfiyetten gelmeyen, bir zahmet sonra hiçbir şeye sesini çıkarmasın.

"Nasıl olsa başkaları gider benim yerim" demekle dolmuyor o salonlar. Sen geleceksin, ben geleceğim ki tek tek gelenlerden binlerce kişi oluşsun...

Muhtemelen maçta olucağım.Salonun tam olmasada dolucağını düşünüyorum.Pota arkalarında yer yer boşluklar olur ancak iyi bir atmosfer olucağını düşünüyorum.
Maça gelicek olursak zor maç olur ancak kazanıcağımızı düşünüyorum.İnşallah turuda geçeceğiz...

Şu maça yeteri kadar taraftara gaz verici,zorlayıcı reklam yapıldığını görmedim.Taraftarın gözüne sokulmalı bu maç bi şekilde dolmalı salon.

Maça az bir süre kaldı.Giriş bölümünde Galatasaray.org eski açık kombine reklamı yapacağına maçın reklamını yapsın.

evet maçın reklamı yok şuan en önemlisi maç kombine zaten gereken yerde reklamı yapılıyor

Bu başlık maç sonuna kadar en yukarda sabit olsa olmaz mı ?

Re: Eurocup Çarş. 20:00 | GALATASARAY - St.Petersburg

Pembe koltuklar kaldırıldı mı ŞAhenk'den bu maç için mi kapalı yada açık ama bilet satılmayıp davetiye falan mı dağıtılacak orayada..

Rusya?da ?Kondrashin and Belov Cup? Turnuvası?na katılan Efes Pilsen, Galatasaray Cafe Crown?un Eurocup ön elemesindeki rakibi Spartak St. Petersburg?u 73-62 yenerek finale yükseldi.

Lacivert ? Beyazlılar, finalde CSKA Moskova ile karşılaşacak. Mücadele TSİ 16.30?da başlayacak.

Efes Pilsen?de 4 oyuncu 5 faulle kenara gelirken Lacivert ? Beyazlılar faul sorunu nedeniyle rotasyon sıkıntısı yaşadı. Buna karşın maçın başını ve sonunu iyi oynayan Efes, ilk çeyreği 28-20 devreyi de 39-30 önde kapattı. Son bölüme 56-50 önde giren Efes deneyimiyle mücadeleyi kazandı. Lacivert ? Beyazlılarda Rakocevic 17 sayı 2 asist, Nachbar 11 sayı 7 ribaunt, Wisniewski 12 sayı 4 asist 3 ribaunt, Dudley 6 sayı 5 ribaunt, Thornton 5 sayı 3 asist, Cenk 7 sayı, Sinan 4 sayı 2 ribaunt 2 asist ile oynadı.

Spartak?ta Domercant 14 sayı 4 ribaunt, Popovic 10 sayı 2 ribaunt, Antic 7 sayı 4 ribaunt ile forma giydi.

Basketdergisi.