Eurocup Ön Elemesi 1. Maç | Galatasaray CC 69 - 58 St. Petersburg

Re: Eurocup Çarş. 20:00 | GALATASARAY - St.Petersburg

Emir Kalyoncu' Alıntı:
http://www.bc-spartak.ru/test

Bu linkten canli izleyebilirsiniz Belov cup macini.. Suan da Spartak Maccabi karsisinda onde..

Ya teknik bir sorun var yada maç bitmiş izleyemedim .VAktin olursa dünkü gibi ayrıntılı bir bilgilendirme yaparsan makbule geçer.TAbi zahmet olmazsa :oops:

Perosovic'e sorulan soru ve cevabı

Bugünkü rakibiniz olan Spartak St.Petersburg'un Avrupa ön eleme turundaki rakibi Galatasaray Cafe Crown hakkındaki tur şansını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bu konuda tek şey söyleyebilirim. Oynayacağınız rakip, Türkiye Ligi'nin bizim haricimizde 2-3 şampiyonluk adayından biri. O yüzden maç Spartak açısından çok zor geçecek.

Kaynak: Emir KALYONCU / RUSYA /Türkbasket

Tamam gaza gelmemek lazım hala o ikili ile aramızda fark var ama yine de geldiğimiz nokta hakkında önemli bir ayrıntı.

Bu arada netden duyurmak veya Samiyen de anons yapmaktan(bunlar da yapılsın tabi de ) çok daha etkilisi bire bir çalışmak arkadaşlar.Herkes normalde maça gelmeyecek 2-3 arkadaşını tutup kolundan getirse zaten 1000 kişi olur 3000-4000 kişi.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
http://yatv.ru/pbltv/

bu linkten belov kupasini izleyebilirsiniz....cska moskova-efes pilsen maci su anda var..

Peterburg-maccabi maçı ne oldu ? Kim aldı ?

ultraslan grubumuz bugün maçta pankart asabilir yada stad anaonsundan da duyuru olabilir bu kadar duyarsız olmalı taraftarımız

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Emir Kalyoncu":1xs82rv4]http://yatv.ru/pbltv/

bu linkten belov kupasini izleyebilirsiniz....cska moskova-efes pilsen maci su anda var..

Peterburg-maccabi maçı ne oldu ? Kim aldı ?[/quote:1xs82rv4]

Spartak:92 Maccabi:80...

Domercant ve Dijon Thompson ikilisi macin adami! Domercant costu resmen bugun!

Önce rakibin gücünü kabul etmekle işe başlasak iyi olacak yeni takım falan ama kağıt üzerinde gayet iyi bir kadroları var.

mac gunu sabah 7-8 gibi tüplü hundai ile yola çıkıyoz izmirden 5 kisi geliyoz sadece bu mac icin bilet sorun olmaz degil mi arkadaslar o kadar yol gelip acikta kalmayalim benimle gelecek arkadasların dırdırından kurtulamam

Hasan Köse' Alıntı:
mac gunu sabah 7-8 gibi tüplü hundai ile yola çıkıyoz izmirden 5 kisi geliyoz sadece bu mac icin bilet sorun olmaz degil mi arkadaslar o kadar yol gelip acikta kalmayalim benimle gelecek arkadasların dırdırından kurtulamam
Yok yok, kesinlikle bilet sorun olmaz

Maccabi karşısında: Ponkrashov 34 dk 21 sayı 3 asist (3/5 ile üçlük atmış İbrahime'e selamı çakmış) .

Domercant 33 dk 17 sy,Thomson 32 dk 13 sayı 6 rebo,Zupan (?) 25 dk 17 sayı ,Dragovic 22 dk 10 sayı 5 rebo,Popovic 17 dk 4 sy 6 rebo,Pero antic 12 dk 4 sayı 2 rebo .

Thompson, Popovic, Ponkrashov, Dragovic, Domerkant. ilk beşi ile çıkmışlar maça.

Tüm peryodları önde kapatmışlar ve maçı 90-82 kazanmışlar.

Takımda en çok süre alan en çok skor kaydeden görece daha iyi ve daha tanınmış oyuncular kısa rotasyonunda .Kısalara yapacağımız savunma oldukça önemli .

Biz hep domercant'in savunmasına odaklandık aslında ama Şutu pek istikrarlı olmasa bile rakibin point guardının 2.00 boyunda penetresi ve kendisi oldukça kuvetli bir oyuncu olması (ponkrashov) bizim oyun kurucularımızın gerek fiziksel özellikleri gerek savunmalarının çok kuvetli olmadığını düşünürsek büyük sıkıntı yaratabilir.Ponkrashov'un Taylor'a da Tutku'da karşı önemli boy ve güç üstünlüğü var.Hele son hazırlık maçındaki gibi şut da sokarsa işimiz çok zor

İki sakatları var William Smush Parker ve Vladimir Dyachok.Rus oyuncunun antremanlara başlaması iki haftayı bulurmuş yani iki maçta da yok.PArker içinse ilk maçta oynamayacak gibi gözüküyor demiş koçları Sherf

Hasan Köse' Alıntı:
Biletix'ten biletinizi alsanız daha iyi. Zamanında maça giemediğim olmuştu..

Kutay Çamcı' Alıntı:
Maccabi karşısında: Ponkrashov 34 dk 21 sayı 3 asist (3/5 ile üçlük atmış İbrahime'e selamı çakmış) .

Domercant 33 dk 17 sy,Thomson 32 dk 13 sayı 6 rebo,Zupan (?) 25 dk 17 sayı ,Dragovic 22 dk 10 sayı 5 rebo,Popovic 17 dk 4 sy 6 rebo,Pero antic 12 dk 4 sayı 2 rebo .

Thompson, Popovic, Ponkrashov, Dragovic, Domerkant. ilk beşi ile çıkmışlar maça.

Tüm peryodları önde kapatmışlar ve maçı 90-82 kazanmışlar.

Takımda en çok süre alan en çok skor kaydeden görece daha iyi ve daha tanınmış oyuncular kısa rotasyonunda .Kısalara yapacağımız savunma oldukça önemli .

Biz hep domercant'in savunmasına odaklandık aslında ama Şutu pek istikrarlı olmasa bile rakibin point guardının 2.00 boyunda penetresi ve kendisi oldukça kuvetli bir oyuncu olması (ponkrashov) bizim oyun kurucularımızın gerek fiziksel özellikleri gerek savunmalarının çok kuvetli olmadığını düşünürsek büyük sıkıntı yaratabilir.Ponkrashov'un Taylor'a da Tutku'da karşı önemli boy ve güç üstünlüğü var.Hele son hazırlık maçındaki gibi şut da sokarsa işimiz çok zor

İki sakatları var William Smush Parker ve Vladimir Dyachok.Rus oyuncunun antremanlara başlaması iki haftayı bulurmuş yani iki maçta da yok.PArker içinse ilk maçta oynamayacak gibi gözüküyor demiş koçları Sherf

Maccabi maçı iki takımın atarak kazanmaya çalıştığı bir maç olmuş. Benim için esas olarak efes ile oynadıkları maç daha önemliydi. O maçta domercant dışında pek bir varlık gösterememiş olmaları umut verici ( kendi sahalarında 4 bin taraftar önünde).

Aynı efes bizide sürklase etti oda ayrı konu tabi, ama ben evrenin; özellikle shippin olmadığı bir rotasyonda çok önemli bir artı etken olacağını düşünüyorum.
Parker ın olmıcak olması gerçekten çok önemli, ikili sıkıştırma ve baskılı savunmayla ponkrashovu hataya zorlayabiliriz. Rakipte bizim gibi yeni bir takım, bu noktada coachu tanıması, türkiye atmosferini cok iyi bilmesi ve komple bir oyuncu olmasıyla bence en büyük tehlike domercant.

Maçın oyuncusu shumpert olacakmış gibide bir his var içimde.

Shumpert ve Evren sahada olacakmış.
Shipp ikinci maça yetişecekmiş.
Basketdergisi.

Bugün satın aldğım bileti almak üzere gittim Biletix gişesine biletlerin çok çok az bir kısmı satılmış malesef %5 civarıdır diye tahmin ediyorum.Maç günü bileti gişeden almak isteyenler olacaktır ama önceden bilet almamak demek her zaman son anda vazgeçmek anlamına gelebilir.Oldukça canım sıkıldı doğrusu salon kesin dolar gözü ile bakanlardan değildim ama şu ana kadar bu kadar az satıldığını düşünmemiştim.

Az önce Ermal ve Veli yiğit'te taraftarlara çağrı yapıyordu maça gelmeleri için. Bence beklentilerin üstünde insan olacak. kırmızı akacağız salona.

Bu arada Ermal'e sordum da bu sezon Kaptanlarımızın Haluk ve Ermal olacağını öğrendim. Ermal'in kaptanlığa yakışacağını düşünüyorum.

Sühan Cem' Alıntı:
Az önce Ermal ve Veli yiğit'te taraftarlara çağrı yapıyordu maça gelmeleri için. Bence beklentilerin üstünde insan olacak. kırmızı akacağız salona.

Bu arada Ermal'e sordum da bu sezon Kaptanlarımızın Haluk ve Ermal olacağını öğrendim. Ermal'in kaptanlığa yakışacağını düşünüyorum.

Ben senin kadar iyimser değilim Sühan gerçi biraz kötümser olmaya eğlimli olabiliyorum ama kötümser olan ben bile 3 günde hiç değilse %15-20 satılmıştır diye düşünüyordum ama hayal kırıklığına uğradım.Bugün saat 1800'de satılan biletler bir blokun yaklaşık yarısı falandı ki toplam 12 blok var.

Çalışan arkadaşların birkaç bilet ekstradan alıp eşe dosta emrivaki yapıp sana da bilet aldım(5 bilet ücreti en ucuz futbol maçı biletine denk geliyor ki 5 bilet almak gerekmiyor 2-3 olabilir ama ) birlikte gidiyoruz demesi iyi olur bence netten tv'den olacak gibi değil adam adama markaj en iyisi

Eurocup ön elemesinde çarşamba günü Galatasaray Cafe Crown ile karşılaşacak olan Spartak St. Petersburg?un yıldızı Henry Domercant ilginç açıklamalar yaptı.

Henry Domercant, Saint Petersburg?un resmi sitesine verdiği röportajda Galatasaray Cafe Crown ile ilgili olarak, ?Hazırlıklarda değişiklik oldu tabii; çünkü farklı bir takım, farklı antrenörler, oyuncular ve taktikler olacak karşımızda. Galatasaray?a büyük saygı duyuyorum. Onlara karşı oynamıştım, onları tanıyorum. Ve eminim onlar da beni çok iyi tanıyorlardır? şeklinde konuştu.
Basketdergisi.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":dviynf80]Az önce Ermal ve Veli yiğit'te taraftarlara çağrı yapıyordu maça gelmeleri için. Bence beklentilerin üstünde insan olacak. kırmızı akacağız salona.

Ben senin kadar iyimser değilim Sühan gerçi biraz kötümser olmaya eğlimli olabiliyorum ama kötümser olan ben bile 3 günde hiç değilse %15-20 satılmıştır diye düşünüyordum ama hayal kırıklığına uğradım.Bugün saat 1800'de satılan biletler bir blokun yaklaşık yarısı falandı ki toplam 12 blok var.

Çalışan arkadaşların birkaç bilet ekstradan alıp eşe dosta emrivaki yapıp sana da bilet aldım(5 bilet ücreti en ucuz futbol maçı biletine denk geliyor ki 5 bilet almak gerekmiyor 2-3 olabilir ama ) birlikte gidiyoruz demesi iyi olur bence netten tv'den olacak gibi değil adam adama markaj en iyisi[/quote:dviynf80]

Kutay Bey,
O zaman siz öncülük edin, iki bilet alın da beraber gidelim:)