Eurocup Ön Elemesi 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 85 - 83 KK Buducnost

Re: Eurocup | Galatasaray - Buducnost ( 04.11.08 - Sa. 20:30 )

Arkadaşlar salon dolacak fln diyorsunuz ev uzak önceden gidip bilet alma ihtimalimiz yok gidip orda biletsiz kalmayalım onca yolu boşa çekmeyiz inş. gerçi salon dolsunda dışarda kalsakta olur ama yinede gitmişken o havayı alıp gelmek var bi de gelmek var.. Öyle bir durumla karşlaşmayız galiba kendimle birlikte 3 arkadaşı daha kandırdımda bilet bulamazsak benim açımdan hayırlı olmaz sonra arkadaşlarla.. xD

Şahenke gelipte dışarda kalan adam hatırlamıyorum.

Bilet konusunda sıkıntı yapmaya gerek yok.
Ah şu salon bir dolsa başka ne isterim ki:D İnşallah bir gün bilet kalmadı diye içeri alınmadığımız günleri görürüm:)

Yasin Güneş' Alıntı:

Ah şu salon bir dolsa başka ne isterim ki:D İnşallah bir gün bilet kalmadı diye içeri alınmadığımız günleri görürüm:)

Sağ ol dostum aldım coşkuyu kendimide kurtardım artık giremezsem arkadaşlara derim buyrun arkadaşlar bu renkdaşımız verdi gazı bana ben suçlu degilim derdinizi onunla halledin derim xD

Yasin Güneş' Alıntı:

farklı bir yaklaşım ama içten ve güzel bir yaklaşım

Bekle beni pembe koltuuuuuuuuukkkk :)
Eğer şu dizim geçmezse yarın ancak o koltuklarda oturabilirim ayağa falan kalkamam..
Takım arkadaşımla diz dize çarpıştık idmanın son 20 dakikasını dizimde buz tamponuyla izleyebildim ancak..

B_2292_03b.jpg

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":23zy1tag]8 Kasım Cumartesi saat 15.000

Galatasaray'ımız-M.A.Selçuk Üni

4 TE 4 İÇİN OMUZ OMUZa!!!!

Eyup abi pardon ama dünyada yasıyoruz (15 : 000) :)

Bu arada biri macı SKYTURK yayınlayacak demiş . Kaynak ne ?[/quote:23zy1tag]
kaynak dunku "basketbol panorama" programi (skyturk)

Arkadslar bende yarın maca gelecem ama bilet bulabiliriz değilmi bende fırsat bulup bileti alamıyom anca salondan alabiliyom bilet sıkıntısı olur mu?

oFF Ya Bilet bulamassan korkusu yaşıyorum şu an... şimdiye kadar bütün biletleri gişeden aldım ya bulamassam :(:(

Yahu arkadaşlar sormayın artık "ya bilet kalmazsa, kapıda kalırsam" diye. Kimse dışarıda kalmaz.

Bencede bilet sorunu yaşanmaz. Umarım dolar salon. Bende Biletx in sitesinde 4 blok kaldığını görünce baya şaşırdım. Bende az önce biletx ten aldım biletimi yarın ordayım :roll: İyi bir oyunla en az 10 - 15 sayı fak bize yeter :p

beyler bak gene çıktı bilet bitti imaları! kalmaz aman ha! bombaları geçen sene asvel maçı beykoz maçı hatırlatırım çok kişi bilet bulamam diye gelmedi!
ben gözümle görsem inanmam galatasaray taraftarı bilet bulamadığından içeri giremeyip geri dönecek! (büyük konuştuk gelir başımıza 3 vakitte!) herkes tribüne yarın kalalım şu gruplara

Eser Atalay' Alıntı:
beyler bak gene çıktı bilet bitti imaları! kalmaz aman ha! bombaları geçen sene asvel maçı beykoz maçı hatırlatırım çok kişi bilet bulamam diye gelmedi!
ben gözümle görsem inanmam galatasaray taraftarı bilet bulamadığından içeri giremeyip geri dönecek! (büyük konuştuk gelir başımıza 3 vakitte!) herkes tribüne yarın kalalım şu gruplara

Eser Atalay; bilet bulamazsak bizi içeri sokar mısın ? ;)
Bu garantiyi verebiliyor musun :p

açık konuşmak gerekirse ayhan şahenke geldik geleli en dolu maç oyak reno maçıydı.Maçın 2.yarısında kapıda kalanlar oldu.Fakat belli bi süreden sonra(herhalde içeriden talimat geldi)dışarıdaki seyircileri içeirye aldılar.O yüzden dışarıda herhangi bir kimsenin kalacağını düşünmüyorum.Maçı skytürkün yayınlaması bir yandan güzel bi yandan kötü.Tv yayınını gören kişiler maça gelmeyecekler.Bir yandan iyi şehirdışında yaşayan gs lilerde bu maçı izleyebilecek.

Arkadaşlar sormayın dedinizde ben son bi soru sorucam biletler sadece gsstore çadırından mı veriliyo yoksa ayhanşahenktede bilet veriliyomu ???

Bilet bulamayacağım endişesi yaşamayın ve maça mutlaka gelmeye çalışın. Dün akşam saat 19 civarı store dan bilet aldım ve biletlerle ilgilenen bayana sorduğumda ilginin çok az olduğunu söyledi. Biletix'te durum nedir tam bilmiyorum ama store da yaklaşık 200 bilet kutunun içinde duruyordu. Zaten Biletix'te de biletlerin tamamı satışa sunulmuyor. Salonun dolacağını sanmıyorum, en azından oyuna etki edebilecek kadar taraftarın gelmesini temenni ediyorum.

Arkadaslar bnde gelıyorum ama bılet bulamazsam sızın bıletınızı alarım:))

Arda EZER' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":3ves5z4r]beyler bak gene çıktı bilet bitti imaları! kalmaz aman ha! bombaları geçen sene asvel maçı beykoz maçı hatırlatırım çok kişi bilet bulamam diye gelmedi!

Eser Atalay; bilet bulamazsak bizi içeri sokar mısın ? ;)
Bu garantiyi verebiliyor musun :p[/quote:3ves5z4r]

Yanlış anlama,ben Gazcıyım veririm gazımı çekilirirm kenara sonrası beni ilgilendirmez,bağrırlar artık dedehayır uyuma taraftara sahip çık diye falan bi yolunu bulunur :) şaka bi yana bu maçta içimden bir his bedava biletler havada uçuştu diyor,az birazda ilgi var eğer bi gün kapalı gişe olacaksa ayhan şahenk o gün bu gecedir.
Emre okuyorsan bu mesajı ara,yokla bişey yap bak bizde de bilet yok,'talihsiz taraftar' profilimiz de var geçmişten :),yanarız ki ne yanarız