Euroleague 6.Hafta | Galatasaray 89-87 Olympiacos

Matt Lojeski: ‘Galatasaray henüz galibiyet alamamasına rağmen çok tehlikeli bir takım, kendi sahalarında yarattıkları ateşli atmosfer ile hücumda çok etkili başlıyorlar Galatasaray üst üste 5 maç kaybetse de değişen yeni formatla beraber aslında henüz kaybettikleri bir şey yok, sahaya her zamanki gibi kazanmak için çıkacaklar

Sanırım bizim ve hocanın dışında herkes bizi farklı görüyor ve önemsiyor...!

Ne demesini bekliyordun? 'Zaten başlarında enteresan bir koç var, takımlarında guard yok, şu durumda şahsen ben helalinden bir triple double yaparım' falan mı demesini bekliyordun?

Adam klişe bir röportaj vermiş hepsi bu. Akşam bizim tırt savunmamızı hallaç pamugu gibi atacak oyunculardan bir tanesi Lojeski.

Kendimizi kandırmaya gerek yok. Şu an EL'nin en kötü takımlarından biriyiz, belki de en kötüsüyüz. Bu herkes tarafından görülen, bilinen bir gerçek. Olympiacos oyuncuları da adet yerini bulsun diye konuşmuşlar işte; "rakibimiz çok güçlü, şöyle aslanlar, böyle kaplanlar" falan. Tabii bunları söylerken ellerini ovuşturuyorlardır akşam için.

İzlerim ama heyecanla değil. Koç başta olmak üzere takım umut vermiyor. Bu savunmayla değil Oly, EL'deki herhangi bir takımı kolay kolay yenebileceğimizi pek zannetmiyorum açıkçası. Koç Eurocup ile Euroleague'i aynı sandı sanırım lâkin burada savunma yapmazsan İpekçi atmosferi de yetmiyor maalesef.

O zaman armaya inanın. Yok inanmıyorsunuz her inanın sözünde ters bir lafla çıkmayın. Real maçında da 120 sayıları ve rencide edici skorları bekliyordunuz. Sonuç? Takım elinden geldiğini verdi.

Oly bu maç için açık ara favori. Ama takımın ve koçun bu maç ekstra motive olacağını düşünüyorum. Teknik taktikten bağımsız kazanacağımızı düşünüyorum. Polyanayı dağa çıkartıp " kızım sen bi temiz hava al" diyorum anlayacağım ;)

Olympiakos
Zalgris (D)
Darrusafaka
Barcelona
Laboral (D)
PAO (D)
Milano
Kazan (D)
Bamberg
Efes (D)
Zalgris
Milano (D)
Maccabi

Onumuzdeki fikstur bu, onumuz acik, bu maclari hakem olarak rakip koclarda yonetse, bizim cemberi 2 metre daha yukariyada konsa bu maclari kazanmak zorundayiz. En ufak bir mazeretimiz yok, rakipler bizim dengimizde, bizden yukarida olanlarlada iceride oynayacagiz. Umarim herseyin farkindadir takim, hersey onlarin elinde.

Fikstürde sıradaki 13 maçın tamamı kazanılabilecek maçlar.Takımda bir ışık görsek keşkede heyecan yapabilsek bizde artık.Bugün ilk galibiyetimiz alırız inşlallah ta benim bu defansif durumumuza bakınca hiç umudum yok.Bakalım hayırlısı olsun...

Hedef maçımız mı bu maç ona göre umutlanalım? Değilse Cska-Real maçı var daha zevkli bir maç.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rotasyonu daraltarak Dentmon ve Daye'i hücumda daha düzenli ve savunmada da olayın içinde tutmamız gerek. Umarım kazanırız. Yeni bir başlangıç olsun.

Ne demesini bekliyordun? 'Zaten başlarında enteresan bir koç var, takımlarında guard yok, şu durumda şahsen ben helalinden bir triple double yaparım' falan mı demesini bekliyordun?

Adam klişe bir röportaj vermiş hepsi bu. Akşam bizim tırt savunmamızı hallaç pamugu gibi atacak oyunculardan bir tanesi Lojeski.

Bende biliyorum zaten klasik her rakibin söylediği cümleler kurduğunu. Yanlış anlaşılmış/anlatmışım sanırım, cümleyi de o yüzden (!) İle bitirdim sözlerine inanmadığım için.

Bugünkü maça gelirsek eğer bugünkü maçı kazanırsak bile herşeyin yoluna gireceğine ve düzeleceğini pek sanmıyorum.Bu sene maalesef kör topal gideceğiz gibi
Fener maçına kadar az alan umudum Fener maçındaki hocanın sözleri,takıma güveninin olmadığını ve oyuncuların inançsız hallerini görünce az olan umudum da bitme noktasına geldi.Ama işte serde Galatasaraylılık var mantığımız ve dilimiz yok olmaz diyor ama kalbimize pek kolay söz geçiremiyoruz....

Galatasaray isminin olduğu yerde mücadele olur alalım su maçı ivme değişsin hadi çocuklar.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Salon bomboş ve nedense seyirci maçtan ziyade Fenerbahçe'ye küfür etmeye gelmiş.

Asıl şaşırtıcı olansa Russ Smith'in kadroda olması.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Salon bomboş ve nedense seyirci maçtan ziyade Fenerbahçe'ye küfür etmeye gelmiş.

Asıl şaşırtıcı olansa Russ Smith'in kadroda olması.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Niye gitsinler ki? Galatasaray her zaman mucadeleyle tribune taraftar ceker brans farketmeksizin. Sen insanlarla dalga gecer gibi gelenden gecer 100 yer savunmada kolunu kaldirmazsan, insanlarda cok afedersiniz kicini kaldiripta oraya gitmez. Sila konseri var Wolfsvagen Arena'da.