EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Kötü bir haftayı geride bıraktım yine.Herkes vasat puan getirdi son 1-2 haftadır kötü gidiyorum.Mickey'nin olmaması bana büyük zarar ettirdi bu hafta.Nunnally'nin gelişiyle Micov'un dakikaları düştü Nedovic de gelince bu sene en sevdiğim oyuncu olan Micov'u bir daha almıycam sanırım.Derrick Williams'dan uzun süre sonra çıkıp yerine Voigtmann'ı aldım o da çok vasat getirdi.Clyburn birkaç haftadır kötü gidiyor.Bir sonraki haftaya neşteri vurmak gerekiyor artık takıma

Kötü bi haftaydı. Clyburn özellikle sinir bozdu. Milutinov çizgisinin altında kaldı. Yine de Dixon ve Nunally standartlarına biraz yaklaşsalar bire bir ligde galip gelebilirdim. Ben de haftaya daha cesur hamleler yapıcam gibi..

Kötü bi haftaydı. Clyburn özellikle sinir bozdu. Milutinov çizgisinin altında kaldı. Yine de Dixon ve Nunally standartlarına biraz yaklaşsalar bire bir ligde galip gelebilirdim. Ben de haftaya daha cesur hamleler yapıcam gibi..

Dixon geçen hafta iyi getirmişti, bu hafta istediğin gibi getirmemiş Muhammed. 5.5 pir. :Keşke başka birisini alsaydın. Dixon her hafta ön plana çıkmıyor. Milutinov'da da sakat haberleri çıkmıştı. Onu almak bir riskti benim için. Ben almadım. Bitadze Khimkinin olmayan pota altına karşı maden gibi gözüktü. Nitekim meyvesini verdi.

Bu hafta Sİmon ve Mickeyi yakalamak önemliydi. Mickeyi yakalamışım ancak. Simonu 1 tane önemli takıma almışım. Lig lideri Hakan Türk hem Mickey hem de Simon'u yakalamış.Tebrikler. Clyburn de formsuz kaç haftadır. Ondan çıkmıştım genellikle bu hafta. ama 3 numaralardan bir tek Simon çok iyi getirdi.

Gudaitis sakatlanınca bi hakkım otomatik gitti. Pana’nın fark yiyeceği çok barizken seyirci önünde skorda Bobby yürür diye çıkmadım, zaten alternatif de çok dar kısa rotasyonunda, güvenilir değil kimse. Milutinov sakat olsaydı dediğim gibi kredi durumuna göre Thomas ya da Mickey yapacaktım. Mickey 28 Thomas 20 yapmış. Diğer oyuncular gayet iyi getirdi aslında ama Milutinov Clyburn gibi adamlar vasatta kalınca böyle şoka uğruyorsun 😄 Simon da benim sezon genelinde belki de en çok kadromda bulunan isimdi. Biraz zorunluluktan biraz da tercihen haftalarca takımımdaydı. Ne zaman elden çıkardım o zaman patlama yapmaya başladı 😄

GSBasket son10 ligi 2. hafta panoraması:

Takımlar:

Haftanın kazananı: Zebercet +40.6 (Hakan Türk)
Haftanın takımı: Zebercet 196.1
Haftanın en çekişmeli maçı: Viyana-Nakregs 176-171 (Zeynep Emir - Erkan Demirağ)
Haftanın maçı: Zebercet-Enjoy 351.6 (Hakan Türk-Mehmet Yılmaz)

Lig lideri: Winner Kings (Eyüp Özkaya) 2/2 galibiyet +61 averaj

Oyuncular:
Haftanın oyuncusu: Krunoslav Simon (37.4 verimlilik)
Haftanın hayal kırıklığı: Kostas Sloukas (3.3 verimlilik)

Eurolegue:
Haftanın takımı: Maccabi Tel Aviv

Son düzenleme:
GSBasket son10 ligi 2. hafta panoraması:

Takımlar:

Haftanın kazananı: Zebercet +40.6 (Hakan Türk)
Haftanın takımı: Zebercet 196.1
Haftanın en çekişmeli maçı: Viyana-Nakregs 176-171 (Zeynep Emir - Erkan Demirağ)
Haftanın maçı: Zebercet-Enjoy 351.6 (Hakan Türk-Mehmet Yılmaz)

Lig lideri: Winner Kings 2/2 galibiyet +61 averaj

Oyuncular:
Haftanın oyuncusu: Krunoslav Simon (37.4 verimlilik)
Haftanın hayal kırıklığı: Kostas Sloukas (3.3 verimlilik)

Eurolegue:
Haftanın takımı: Maccabi Tel Aviv
2 haftadır haftanın takımları benim rakiplerim oluyor bir sonraki hafta da sizle yapıyormuşum Hakan bey şimdiden kutlamalara başlayın :)

Bu hafta Melli ye gidecek bir çok kişi. Hem Vesely hem de Lauvernge sakatken 30 dakika üzerinde oynayacağını düşünüyorum maç erken kopmazsa.

Bugün gördüm de çoğu kişi Moerman'dan çıkmış. Bir sakatlığı mı var acaba? Yoksa çok yorgun diye mi? Sanırım Simon'da bir sakatlık varmış. Micic'de antrenman yapamamış.

Sanki 1 hafta değil de 1 yıl ara verildi gibi geldi bana. Konuyu komple unutmuş gibiyim.
Noluyordu, turuncu yuvarlak şey filenin içine falan mi atılıyordu?

Gördüğüme göre epey sakat ve şüpheli oyuncu var: De Colo , Higgins, Bitadze, Calathes, Spanoulis ...