Evren Büker Gelmeli mi?

Evren'in Geri Dönmesini İstiyormusunuz

• Evet,İstiyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güzel yerden bağladın efe,
ama olaya ben sevgili gözüyle bakamıyorum ha eğer para için gidip dönüyosa kadını erkeği farketmez ünvanı aynıdır...
ama ben bu formaya aşığım içindekilere değil, bu formayı giyenlere evlat kardeş gözüyle bakıyorum bakış açısı farklı yani.ya da işyerindeki sağ kolun gibi düşün..

Önder Abi senin şu yazından sonra en azından biraz olsun ümitlendim.

En azından sen istemiyorsun Evren'i, Emre Abi istemiyor, Tugay istemiyor, Erdal istemiyor, ben istemiyorum.

Muhattap olmayayım, muhattap olmayayım diyorum; uyarıyorum susmuyorsun Gazanfer. Yahu konuş babane ne dersen de, ama sen kim olduğunu zannediyorsun da bana başarı için her şeyin mübah olduğunu düşünendi de şuydu da buydu da gibi ithamlarda bulunuyorsun? Ya delirmemek mümkün mü? Fikrini yaz, ama niye tek tek isim yazıp insanları ötekileştiriyorsun? Hadi bunu da yaptın niye karşı tarafın hepsini hedef alan yazılar yazıyorsun?

Bak kardeşim, istersin istemezsin zerre umurumda olmaz ama burada insanlara karşı böyle ifadeler kullanmaya hakkın yok. Sadece bana söylesen yine neyse, tamam haklısın derim geçerim ama senin bu yaptığın öyle provokatifçe bir şey ki...

Ayrıca da vazgeçtim, sonuna kadar yazıyorum ;)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Sevgilinin terk edişi ile de aynı kefeye koyduk ya bu olayı, pes doğrusu! Daha da bu başlığa bir şey yazmayı düşünmüyorum.

Gazanfer Tosun demiş ki;

Biraz fazla tepki gösteriliyor gibi geldi bana.Bu taraftar nelere sabretti.Zafer Hoca'ya da sabır gösterilmesinin taraftarıyım.5-10 maç sonra baktık olmuyor,o zaman gereken yapılır zaten ama daha Zafer Hoca'yla anlaştığımız bile kesin değilken böyle yorumlar.....

Kerem Seçer' Alıntı:
Gazanfer Tosun demiş ki;

Biraz fazla tepki gösteriliyor gibi geldi bana.Bu taraftar nelere sabretti.Zafer Hoca'ya da sabır gösterilmesinin taraftarıyım.5-10 maç sonra baktık olmuyor,o zaman gereken yapılır zaten ama daha Zafer Hoca'yla anlaştığımız bile kesin değilken böyle yorumlar.....

Kerem Abi evet bunları ben söyledim ama bunları söylerken çoğu şeyden haberim yoktu, açıkçası biraz da bilgili değildim özellikle kadın basketbolu hakkında.

Zaten Zafer'in ne kadar yanlış bir tercih olduğunu sene ortasında anlamış ve uA forumda da bunu dile getirmiştim hatırlıyorsan.

Bu tip konularda da bir daha müsamaha gösterilmemesi gerektiğini anlamıştım, tepkim biraz da o yüzden, bu birliktelik uzun sürmez, iyi sonuçlanmaz.

Bu konuda ise olan biteni çok net biliyorum, insanların Evren'i, Evren'in bizi neden istediğini de çok iyi biliyorum.

Bir de şu var ki aynı mantıkla Zafer'i kesinlikle istemeyenler şimdi Evren'i istiyor. Yani bu kişilerin isimlerini ve mesajlarını şimdi tek tek buraya koymama da gerek yok, kendilerini biliyorlardır.

Hüseyin'in de dediği gibi 29 kişiye teşekkürler...

Gazanfer isim koymana gerek yok, istemiyordum ZK'yı Evren'i ise sonuna kadar istiyorum ama bu olaylar arasında bir bağlantı yok. Aynı şeyler değil ikisi, bu konu ile ilgili açıklama yapmayacağım zira geçmiş sayfalardaki yazıların aynısı olacak ve o yazıları sen de okudun sonuna kadar...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Gazanfer isim koymana gerek yok, istemiyordum ZK'yı Evren'i ise sonuna kadar istiyorum ama bu olaylar arasında bir bağlantı yok. Aynı şeyler değil ikisi, bu konu ile ilgili açıklama yapmayacağım zira geçmiş sayfalardaki yazıların aynısı olacak ve o yazıları sen de okudun sonuna kadar...

Alperen sana yönelik değildi o mesajım kesinlikle. Şuan evet diyen insanların yarısından çoğu o zaman hayır diyordu ama şöyle birşey var.

Şimdi bu iki olayın alakası yoksa benim mesajımın konulmasının nedeni nedir?

Kaldı ki o düşüncemin hatalı olduğunu ve sonradan öğrendiklerim yüzünden bu tip olaylara karşı tepki göstereceğimi belirtmiştim.

İşte en sonda söylediklerini anlamıyorsun bir türlü. Zafer ile Evren bir mi?

Geçen seneden sonra Oktay Mahmuti'nin gelişi ile biraz daha erkek basketboluyla ilgilenmeye başlamıştım, birçok kişi de tekrar şubeyle ilgilenmeye başlamıştı ama senin gibi düşüncelerini agresif bir şekilde söyleyenler yüzünden dönmeyi düşünen taraftar da yine uzaklaşacak. En azından benim şu sayfalara giresim dahi gelmiyor.

Evren Büker'i istemeyebilirsin ama ısrarla isteyenleri yargılayan tavır sergilemen, insanlar arasında bölünmeye, kamplaşmaya gitmek istemen beni soğuttu.

Ben de Galatasaray değerlerini çok iyi biliyorum emin ol. Ben Nilay'a çok karşı çıktım, Zafer'e de çok karşı çıktım, yönetime de asilik yaptım gerektiğinde. Değerleri hep en üst seviyede tutmaya çalışan ben bile Evren'in gelmesine karşı çıkmıyorsam insanları kamplaşmaya götürecek bir şey yok demektir.

Önder abının yazısından sonra dusuncemın dogru oldugunu anladım.Evren her oyuncunun vermesı gereken mucadeleyı sonuna kadar vermıstır bundan dolayı tesekkurler.Gelse nasıl katkı verecegı tartısılmayacak bır oyuncu ama artık bır baslangıc olur ve herkes bu formayı terletmenın bu kadar kolay olmadıgını anlar.Gercı sahsı bır fıkrıme gore coktan bır takımla anlastı , tepkıler yuzunden bekletılıyor.Not : önemlı olmasa da evren bursasporludur.

Kerem Abi ben Evren-Zafer ilişkisini hiçbir zaman açmadım ki.

Sen o konuda yazdığım mesajı koydun, ben de cevap verdim. İlgisi çok yok tabiki ama nasıl var ortada Galatasaray değerleri şeyi çiğneyecek olan 2 olay var, bu yönden benzer.

Sen ve buradaki birçok kişi benden daha önceleri takip ediyordur bu takımı, onu zaten inkar etmem. 2005 yılından itibaren erkek takımımızı yakından takip etmeye başladım, son 2 yıldır da her maça gitmeye çalıştım.

Böyle bir durumda niye insanları soğutmak isteyeyim? Kaldı ki tam tersine herşey yolunda gitmeye başlarken, insanların sinir bozacak böyle bir hamle yapılmasına da tepkim var biraz da.

Görüşlerimizi utanç verici bulduğun yetmiyormuş gibi maçta pankart açmaya kadar götürdün olayı. Ben bunları gördükten sonra yemin ediyorum istemiyorum Evren'i. Oyumu da değiştirdim.

İyiki biraz tepkin var Gazanfer. Biraz tepkinle şundan utanıyorum, buna saygı duyuyorum, şuna teşekkürler bunlara yazıklar olsun gibi değerlendirmede bulunuyorsun. iyiki biraz tepkin var.

Evren'in bize gelip gelmemesi konusundan bağımsız olmak üzere Doğan hakyemez'in dezinformasyonunu da doğru kabul ettik ya vallahi öyle bir sistemde her oyuncunun ayrılmak anasının hak sütü gibi helaldir.

Oyuncular klüplerin gönüllü yada gönülsüz kölesi değildir ben yasal yükümlülüklerimi yerine getirmem giden olursa hain ilan ederim ama ben istediğim oyuncuyu kapının önüne koyarım (volkan ve fırat'dı yanılmıyorsam isimleri) zihniyetini destekleyerek ahlaklı olunuyorsa ben olmayım.

Trabzonun yaptığı elinde pararı olup yine de çalışanlara parasını ödemeyip elindeki para ile yatırm yapan işverenden farklı değidir.RAsiç'e verecek 130 bin dolar peşinat var yerli oyunculara verecek para yok bu tutum ahlaklı.Parasını alamayan oyuncunun böyle bir tutum takınan klüpden yasal hakkını kullanıp ayrılması ahlaksızlık öyle mi ?

Ne Evrenmiş arkadaş, adam akıllı Petersburg maçına konsantre olamıyorum ya. :) Adı gibi büyüdü mevzu ama 1-2 gün içinde Ülker'e giderek kapatır konuyu bence. Bize geleceğini hiç ama hiç düşünmüyorum.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Ne Evrenmiş arkadaş, adam akıllı Petersburg maçına konsantre olamıyorum ya. :) Adı gibi büyüdü mevzu ama 1-2 gün içinde Ülker'e giderek kapatır konuyu bence. Bize geleceğini hiç ama hiç düşünmüyorum.

Gelirse adına üzüleceğim.Bak yol yakınken dön şu kararından. Evren iyi çocuktur. :)

Ne Evrenmiş arkadaş, sanki MJ.

Gelmesini istemiyorum, ama gelirse de bu taraftar kendisine özel bir sevgi göstermez. Adam gibi işini yapıp kontratına uyacaksa, takımın düzenini bozmayacaksa ve sezon ortası "paramı alamadım" ayakları yapmayacaksa gelsin.

Tekrar söylemekte fayda var: Kimse GALATASARAY'dan büyük değildir!

Yunus Taylan' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":2f9xf8h7]Ne Evrenmiş arkadaş, adam akıllı Petersburg maçına konsantre olamıyorum ya. :) Adı gibi büyüdü mevzu ama 1-2 gün içinde Ülker'e giderek kapatır konuyu bence. Bize geleceğini hiç ama hiç düşünmüyorum.

Gelirse adına üzüleceğim.Bak yol yakınken dön şu kararından. Evren iyi çocuktur. :)[/quote:2f9xf8h7]

Yok kardeşim yok. Bu konudaki görüşüm çok sert. Gelirse maçlara gitmeme boykotuna gireceğim. Nasılsa güzel ülkemin her yanını boykot alanına çevirdiler. Bende kendimce boykot ederim. Katılan olursa da bizim kapımız açık, salonun kapısı kapalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...