Evren Büker Gelmeli mi?

Evren'in Geri Dönmesini İstiyormusunuz

• Evet,İstiyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Evren Büker'i İstiyoruz...

Transfer için devredeyiz..Bizimle birlikte önemli takımlar da var tabii bu yarışta, hayırlısı olsun bakalım, kırılmasın kalpler..

Bir de şöyle bakılsa olaya zaten bize dönecekse varsa kırdığı birşeyler tamir etti demektir.Dönmeyecekse zaten korgın yada kızgın olanlar için mesela kalmıyor.

Bu arada Evren'i teknik nedenlerle istemeyen yada gelmesi teknik açından çok da katkı sağlamaz görüşünde olan var mı ? TArtışmaya boyut kazandırmak açısından .

A.Çağlar Torun' Alıntı:
Transfer için devredeyiz..Bizimle birlikte önemli takımlar da var tabii bu yarışta, hayırlısı olsun bakalım, kırılmasın kalpler..

Çağlar bu transfer olacak ise kulübümüzün resmi olarak alacağı ücreti açıklaması gerektiğini düşünüyorum. Keita'yı 8 milyona sattık diye böbürlenen yöneticilerimiz Evren'in kaça oynayacağını da paylaşsınlar bir zahmet.. Nasıl olsa bizim verdiğimiz ücreti beğenmeyip gittiğini herkes biliyor.. Bakalım ortada bir paradan feragat var mı ? Madem oyunu kuralına göre oynayacağız , bari bilelim kazandık mı, kazanamadık mı..

Cem akdağ ile devam edilcek denildiğinde ki bütçe ile MAhmudi kararı verildikten sonraki bütçe sanırım farklı Yani Furkan'a sadece bonservis olarak 2 milyon önerebildiğimize göre biryerlerden kaynak bulundu.

O kadar dedik,dediler Evren şu kadroyu ve Oktay hocayı görünce pişman olmuşmudur?Onun kaybettiğini düşünüyorduk ama pişman olduğu açık..
Çoğu kişide içten Evrenin gelmesini istiyordu çünkü herkes Galatasaray'ın iyiliğini düşünüyor..
Şu açık ki bizim takımımızın en büyük eksikliği olan guard savunmasını üst düzeyde yapabilecek,skorer olabilecek Türkiye'deki 2 yerliden biridir..(diğeri Sinan)
Yalvardık yönetime Sinan'ı alın diye ama olmadı,olamadı şu şartlarda takım adına çok önemli bir hamledir Evren..
İdari kısmı için ise sihirli cümle şudur;Sene başındaki rakama gelip oynarsa ve yöneticilerden özür dilerse eyvallah..

Evren'in Nilay Yiğit ve Zafer Kalaycıoğlu ile karşılaştırılmasını anlamıyorum. Evren Fener'de oynayıp Galatasaray maçından sonra haddini aşan şarkılar mı söyledi? Nilay ve Zafer kendi alanlarında Türkiye'nin en önemli isimlerinden miydiler? Evren'in yaptığı en büyük hata profesyonel olamamasıydı. Hala da profesyonel davranamıyor. Uzun süreli iyi bir sözleşme ile gelmesinden yanayım. Övündüğümüz Galatasaray'lılık duruşunda pişmanlık ve affetmenin yeri yok mu?
Süleyman Saba Feyyaz Uçar'ı çeke rakam yazdırdı diye kovdurmuşsa bunu tamamen doğru davranış olarak kabul etmek neden?
Evren'in bizden ayrıldığı için değil Trabzon'a gittiği için pişman olduğunu düşünüyorum. Bize dönerse de mutlu olurum.

Özür dilesin, yarı fiyatına oynasın falan muhabbetlerinin anlamsızlığının farkında değil misiniz? Mahalle arasında olur o ancak; gel lan özür dile de barışalım şekli..Bahsettiğiniz gibi bir dünya yok yani..Öyle kısasa kısas muhabbeti yapılacaksa bir zahmet yönetimi de dahil edin işe zira onlar da çıkıp bizden özür dilesin o zaman..Bir önceki sene Reno'da Yılın En çok Gelişim Gösteren Oyuncusu bizde de bu performansının üzerine çıktığı halde biz ona sözleşme önermedik, affedin bizi desinler..Özür stayle..

Evren'den özür bekleyenlerin bir kısmının geçen sezon bu şubede görev alan koçlardan birinin Zafer Kalaycıoğlu olduğunu da hatırlaması lazım. Aynı takımın guardının Nilay olduğunu, bir önceki sene Şaziye'nin de bu parçalıyı üstüne geçirdiğini..Biz o işleri bırakalı, etik-ahlak-forma muhabbetini rafa kaldıralı çok oluyor yani..Nilay, Abdi İpekçi'de uzaklardan üçlüğü soktuğunda 'Nilay,Nilay,Nilay!' diye bağırıldı, tüm bunlara tepki gösteren, omurgasız olmadığını ilan eden gsbaskete de 'Dışarı!' diye bağırıldı, neye kimi anlatıyorsunuz ki..

@Emre abi;

Abi basketbolda açıklanmıyor biliyorsun, ama öğrenmeye çalışırız 1. ağızdan..Dediğin doğru ama alelade bir transfer olmaz eğer gerçekleşirse, açıklanmalıdır da..

Adam Türkiye liginde oynayan en iyi 10 yerli oyuncudan birdir poziyonunda da en iyi 3 yerliden biri elbet vardır bir değeri.

Evren Büker bence gelmemeli.
anket'e de bu şıkkı işaretledim.
ama gelirse de ''ulan niye geldi,maça falan gitmem'' de demem.

neden gelmemeli derseniz,daha önce arkadaşlar açıklamış.bir de ben uğraşmayayım.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Bu arada Evren'i teknik nedenlerle istemeyen yada gelmesi teknik açından çok da katkı sağlamaz görüşünde olan var mı ? TArtışmaya boyut kazandırmak açısından .

Melih ve Göksenin'im gelişime ne kadar açık olduklarını görünce evet gelmesin diyorum.

Zaten diğer sebeplerden de karşı çıkmıştım.

Ha bu arada gelince yapacağı katkıyı tartışmıyorum ben.Mutlaka üst düzey bir katkı vermeye devam edecektir.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":3sif1n9n]Bu arada Evren'i teknik nedenlerle istemeyen yada gelmesi teknik açından çok da katkı sağlamaz görüşünde olan var mı ? TArtışmaya boyut kazandırmak açısından .

Melih ve Göksenin'im gelişime ne kadar açık olduklarını görünce evet gelmesin diyorum.

Zaten diğer sebeplerden de karşı çıkmıştım.

Ha bu arada gelince yapacağı katkıyı tartışmıyorum ben.Mutlaka üst düzey bir katkı vermeye devam edecektir.[/quote:3sif1n9n]

Teşekkürler farklı bir boyut oldu en azından Melih için çok umutsuzdum ama Kepez'deki Turnuva kısmen umutlandırdı. En azından takmıyor imajı yok yalnız epey bir eksiği var ayakları oldukça yavaş gibi geldi bana hal böyle olunca savunmada sorun Drive'ı epey zayıf.Üçlük çizgisi geriye çekildiği için midir nedir şutu da beklediğim kadar iyi değildi ki sadece boşken attı hep.Gökseninden biraz daha fazla umutluym

Öte yanda Evren kısa vade de vereceği katkının yanında hala gelişen bir oyuncu sonuç olarak 24-25 yaşında o da Göksenin ve Melih'den en azından biri daha fazla umut verirse 2 numara poziyonu sadece yerli oyunculara bırakılabilir.Ki Evren'den zaman zaman 1 numarada yararlanma olasılığımız var .

Melih ve Göksen'in gelişime açık olması Evren transferine engel değil...Şu anda kadromuzun yapısına bakarsak Shipp 3 numarada kullanılabilir,Evren ve 2 genç oyuncuda 2 numarada gerekeni yaparlar ve kendilerini gösterebilecek süreyi bulabilirler...İllaki bir genç oyuncunun gelişimi için al burası senindir diye o bölgeyi ona bırakmak gerekmiyor kanımca...Ayrıca bu tehlikelide olabilir,fazla sorumluluk genç oyuncuyu her zaman olumlu etkilemez...

Melih ve Göksenin bu takımın geleceği olarak görülsede hem TBL hem Eurocupta yetersiz kalacakları aşikar. O bölgeye bir transfer gerektiğini hep düşünüyordum. Shippin kenarda olduğu zamanlarda Evren gibi güvenilir bir oyuncuya ihtiyac var. Bu durumda Göksenin kadro dışında kalacak, kiralık olarak bir kulübe gönderilmesi yararlı olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...