Evren Büker Gelmeli mi?

Evren'in Geri Dönmesini İstiyormusunuz

• Evet,İstiyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Evren Büker'i İstiyoruz...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Sühan Abi, ligin ilk maçında Evren'i ıslık ile protesto etmeye çalışsam ve bunda başarılı olsam o salondaki huzurumu, refahımı Türk Polisi mi sağlayacak ?

Tugay sadece sen istemiyorsan o tarnsferi salonun geri kalanının tamamı istemişse haliyle bir sorun var demektir. Ama tarih azınlıkta iken bile fikirlerinin arkasında duran adamları yazar:))) Yani senin vakainüvis'in olurdum bende:)

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":107ifvhk]Sühan Abi, ligin ilk maçında Evren'i ıslık ile protesto etmeye çalışsam ve bunda başarılı olsam o salondaki huzurumu, refahımı Türk Polisi mi sağlayacak ?

Tugay sadece sen istemiyorsan o tarnsferi salonun geri kalanının tamamı istemişse haliyle bir sorun var demektir. Ama tarih azınlıkta iken bile fikirlerinin arkasında duran adamları yazar:))) Yani senin vakainüvis'in olurdum bende:)[/quote:107ifvhk]

Bir kısmıda haklı çıkar bkz Galileo Galilei :)

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":1ydt07nc]Sühan Abi, ligin ilk maçında Evren'i ıslık ile protesto etmeye çalışsam ve bunda başarılı olsam o salondaki huzurumu, refahımı Türk Polisi mi sağlayacak ?

Tugay sadece sen istemiyorsan o tarnsferi salonun geri kalanının tamamı istemişse haliyle bir sorun var demektir. Ama tarih azınlıkta iken bile fikirlerinin arkasında duran adamları yazar:))) Yani senin vakainüvis'in olurdum bende:)[/quote:1ydt07nc]

Geçen hafta % 42 idik bu hafta da % 21 oluruz abi sorun değil. :)

Kutay Çamcı' Alıntı:
Geçen hafta aynı taraftaymışız :)

Biz yine aynı taraftayız Kutay Bey. Galatasaray'ın olduğu yerde hepimiz varız ama ufak tefek olaylar olabiliyor tartıştığımız, ayrı düştüğümüz. Sonuçta ankette oy kullanan herkes bu branşta şampiyonluk bekliyor. Önemli olan birbirimizi kırmamak.

Vallah ben bu anlamda haliyle kimseye kırgın değildim. Ama Salonların bu kadar çabuk terkedilmemesi taraftarıyım. Ben şimdi desem "şu gelirse bir daha maça gitmem". İnanın yalandır. Dayanamam giderim gene. Bir de Emre belözoğlu GS'a gelmeli başlığıda açarlar denmesi gerçekten ağrıma gitti. İkisinin hala nasıl aynı kefeye konulduğunu bilmiyorum. Bunu hakaret olarak değerlendiriyorum kendi adıma ve aynen iade ediyorum.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":24ub2wc2]Geçen hafta aynı taraftaymışız :)

Biz yine aynı taraftayız Kutay Bey. Galatasaray'ın olduğu yerde hepimiz varız ama ufak tefek olaylar olabiliyor tartıştığımız, ayrı düştüğümüz. Sonuçta ankette oy kullanan herkes bu branşta şampiyonluk bekliyor. Önemli olan birbirimizi kırmamak.[/quote:24ub2wc2]

Şaka idi zaten gerçi geçen haftaki mevzu daha kritikti de yeri burası değil.

HAYIR'lısı olsun diyelim o zaman

Zaten hiçbiryerde bizim ismimiz geçmiyor Evren ile ilgili

Sühan Cem' Alıntı:
Vallah ben bu anlamda haliyle kimseye kırgın değildim. Ama Salonların bu kadar çabuk terkedilmemesi taraftarıyım. Ben şimdi desem "şu gelirse bir daha maça gitmem". İnanın yalandır. Dayanamam giderim gene. Bir de Emre belözoğlu GS'a gelmeli başlığıda açarlar denmesi gerçekten ağrıma gitti. İkisinin hala nasıl aynı kefeye konulduğunu bilmiyorum. Bunu hakaret olarak değerlendiriyorum kendi adıma ve aynen iade ediyorum.

Sühan Abi, Evren gelirse senin hatrına Ülker maçına gelirim dermişim. :)

Olmayan olaydan, ateş yanmayan yerden dumanı gördük ya birşey demiyorum. Söylenildiği gibi hangi takıma gideceği belli değil ve adı bizimle hiçbir yerde anılmıyor. Birbirimizi kırmayalım.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":lxdu5548]Vallah ben bu anlamda haliyle kimseye kırgın değildim. Ama Salonların bu kadar çabuk terkedilmemesi taraftarıyım. Ben şimdi desem "şu gelirse bir daha maça gitmem". İnanın yalandır. Dayanamam giderim gene. Bir de Emre belözoğlu GS'a gelmeli başlığıda açarlar denmesi gerçekten ağrıma gitti. İkisinin hala nasıl aynı kefeye konulduğunu bilmiyorum. Bunu hakaret olarak değerlendiriyorum kendi adıma ve aynen iade ediyorum.

Sühan Abi, Evren gelirse senin hatrına Ülker maçına gelirim dermişim. :)

Olmayan olaydan, ateş yanmayan yerden dumanı gördük ya birşey demiyorum. Söylenildiği gibi hangi takıma gideceği belli değil ve adı bizimle hiçbir yerde anılmıyor. Birbirimizi kırmayalım.[/quote:lxdu5548]

Bende evren'in GS'a gelmeyeceğini düşünüyorum. Burda mevzuyu ele alış biçimini tartışıyorum. Sonuçta evren GS'a gelecekse gelip kendi ricacı olmalı ve yönetimden özür dilemeli. Bir terbiyesizliği varsa bile GS'A değil yöneticilere yapmıştır GS'a terbiyesizliği yok.

Ben de faydalı olacağına inanan ama ölüp bitmeyen kısma dahilim..
"Galatasaray camiasından özür diliyorum " demeyecekse gelmesin..
Bize kimse profesyonellik masalları anlatmasın burada..
Kimse Galatasaray'dan büyük değil..
Çekin arkasını yazdırdı diye Süleyman Seba, Feyyaz'ı tek kalemde sildi..
Yalvarmasına rağmen geri almadı.. Kulübün imajı Evren'den 1000 kat değerli.
Kimse kendini kandırmasın. Trabzon'a para için koşa koşa gitti.
Sonra da ilk fırsatta geri vitese taktı..
Evren Büker elini kolunu sallayarak dönerse hiç birimiz Tufan Ersöz'ün yüzüne bakamayız..

Emre Yüksel' Alıntı:
Ben de faydalı olacağına inanan ama ölüp bitmeyen kısma dahilim..
"Galatasaray camiasından özür diliyorum " demeyecekse gelmesin..
Bize kimse profesyonellik masalları anlatmasın burada..
Kimse Galatasaray'dan büyük değil..
Çekin arkasını yazdırdı diye Süleyman Seba, Feyyaz'ı tek kalemde sildi..
Yalvarmasına rağmen geri almadı.. Kulübün imajı Evren'den 1000 kat değerli.
Kimse kendini kandırmasın. Trabzon'a para için koşa koşa gitti.
Sonra da ilk fırsatta geri vitese taktı..
Evren Büker elini kolunu sallayarak dönerse hiç birimiz Tufan Ersöz'ün yüzüne bakamayız..

Bence de butun hersey bu yazıda acık. Evrenı ne kadar cok sevsemde özur dılemeden bu takıma gırmemelı. Yonetım onu transfer etmek ıcın bı tarafını yırtmamalı. Sonucta buyuk kulupsek eger bır oyuncu ıcın durusumuzu degıstırmemelıyız. O gun nasıl daha ıyı para veren varsa gıt ımza et denmısse su anda Evrenın kendı gelıp ozur dıleyııp takıma katılmasını beklemelıyız. Evrenın donmesını cok ıstıyorum fakat sekıl bakımından Evrenın bır takım seylerı kendı yapması gerekıyor. Fedekarlıksa bunu yapmalı. Burada yıllarca krallarca oynar belkı kaptan bıle olur. Bunu ıyı dusunmelı. Yapmıyorsa da ıstedıgı her kulupte oynayabılır.

Sühan Cem' Alıntı:

Sühan kardeşim,

şu başlıkta döktüğün tere, yazdığın yazılara, gösterdiğin efora yazıktır yahu... niye bu kadar kendini yıpratıyorsun, anlayamıyorum doğrusu. aynı şeyleri defalarca yazdın ama insanlar anlamamakta direniyorlar. hala Emre=Evren geyiği dönüyor bu forumda... bırak artık nefes tüketmeyi bence. bunca yıllık hayat tecrübem bana, sabit fikirli insanlara birşey anlatabilmenin mümkün olmadığını öğretmiştir. Evren'e tü-kaka muamelesi yapan kişilerin tek sorunu (bakış açılarının sadece ve sadece taraftarlık olmasından dolayı ) empati yapabilme yeteneğinden yoksun olmalarıdır. bu arkadaşların fikrini, sadece benzer olayları kendi hayatlarında yaşamaları değiştirebilir. halbuki konu çok basittir ve profesyonellik sözkonusu ise maddiyat önemlidir. burada tartışan ve Evren'e hayır diyen kişilerin tamamının 350.000 yerine 800.000'i tercih edeceklerinden adım gibi eminim. hele "Evren gelirse Galatasaray basketbol şubesiyle tüm ilişkimi keserim" diyen sığ görüşlülere ise sadece güler geçerim. yahu allahını seversen kessen ne olur, kesmesen ne olur? Galatasaraylı olmak,takımı desteklemek bu kadar mı pamuk ipliğine bağlı olmalı? nasıl olsa yine sadece senede bir defa Fenerbahçe maçlarına gidilecek, diğer maçlarda 150-200 kişiye oynanacak...

onun için boşver burada kendini üzmeyi,yıpratmayı. nasıl olsa kişilerin önüne ne argüman koyarsan koy kendin söylüyor kendin dinliyorsun.

en iyisi sadece susalım veya konuşmak gerekiyorsa ve ulaşabilirsek sadece şube sorumlularına konuşalım ve Evren gibi şu an boşta olan ve Galatasaray ortamına alışık yüksek profilli bir oyuncuyu almak için girişimlerde bulunmalarını isteyelim. gerisi boş...

Sayın Eyüp Yıldız ne anlattığınızı cidden anlamıyorum,
bu adam sizin çok destek verdiğiniz Gurovic gibi parayı alıp yan gelip yatmış mıdır ?
Bu adam sizin bu kulube gelsin mi diye nabız yokladığınız ve konu açtığınız İbrahim Kutluay'dan daha mı aşağılıktır ?
Bu adam Fatih Solak gibi Fener'de formaya giymeye hazırım gibi gazeteye roportaj mı vermiştir ?
Bu adam Galatasaray Taraftarına hakaret eden koçlardan daha mı burada terbiyesizlik yapmıştır ?
Bu adam saha içine şişe atan yöneticilerimizden daha mı kara leke bırakmıştır?
Bu adam başkasının formasını sırtına giyip sahaya mı çıkmıştır, yoksa bu durumda sorumluluğu üstüne alıp savaşmış mıdır ?

Yönetim lig bitimine doğru gelecek sezon planlamasını yapmadı, bu yüzden de Evren'in iyi parayı tercih etmesini yanlış bulmuyorum.Bireysel örnek vermek gerekirse; Ya siz şu anda Ntvspor'dasınız yarın başka kanal size bunun iki katını verse Ntvspor'da mı kalır mısınız ?

Neyse siz ki bu formayı giymeye layık olmayan bir çok kişiye destek oldunuz, şimdi yönetimin yalanıyla Evren'i dar ağacına çıkarıyorsunuz çok saçma...

Ha Tufan demişken 2 senedir kenarda oturan bir oyuncunun oynayabileceği en büyük takım Galatasaray ken beklemesi normal değil mi ?

O kadar başarıya şartlanmışsınız ki; Hani yana yana tutuştuğunu D Wash Jasaitis Wilkonsun lar nerde ? Galatasaray daha başarılı kadro kurduğunda hepsini unuttunuz di mi ?

Bu sözüm bir çok kişiyedir isteyen üstüne alır isteyen takmaz;

Galatasaraylılık duruşunuz, Galatasaray'ın günlük başarılarıyla eşdeğer. . .

Re: Evren Büker Geri Dönmeli mi?

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Evren, Galatasaray'dan şık bir biçimde ayrılmamıştır, habersiz, sessiz ve oldu bittiye getirerek gitmiştir.
Evren bize ne yaptı ki demek bence fazla iyimser bir davranış.
yahu Eyüp, allahını seversen anlat şu Evren'in ayrılırken yaptıklarınıda biz de bilelim artık....

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Mesela Tufan Ersöz vardır, oda kulübü onu arayana kadar hiç bir yere gitmemiştir, teklifler geldiği halde beklemiştir, vefa budur... ekmek yediği yere saygı göstermek budur....
2 senedir top oynamayan ve kariyerinin hiçbir döneminde çıkış yakalayamamış yetenekleri kısıtlı bir Tufan'la Evren'i nasıl aynı kefeye koyuyorsun Eyüp. Tufan'a hangi parlak teklifler gelmişte Galatasaray'ın teklifini beklemiştir. bunu da bir açıklarsan dinlemek isterim açıkcası.

Eyüp Yıldız' Alıntı:
H.Beşok, para için gitmemiştir Telekom'a, gönderilmiştir, komik bir ücret teklif edilmiştir, kısaca nazikçe git denmiştir....
bu durumda Hüseyin para için gitmemiş oluyor ama Evren para için Galatasaray'ı satmış oluyor, öyle mi? Hüseyin madem para için gitmemiş, o zaman Galatasaray'ın teklif ettiği cüzi parayı kabul edip kalsaydı kulüpte. allahını seversen şimdi sen bu getridiğin argümana kendin inanıyor musun, yoksa maksat muhabbet olsun diye mi söylüyorsun? Hüseyin de Evren de yaptıklarında sonuna kadar haklıdırlar. arada çok büyük rakam farklılıkları varsa eğer, parayı kim verirse düdüğü o çalar arkadaşım. maalesef profesyonel dünya böyledir.

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Evren, Trabzon'a da yanlış yapmıştır, beni kimse Evren'in parasını alamadığı için ayrıldığına ikna edemez, hata yaptığını anlamıştır, pişman olduğu için, ödeme yapılmamasını avantaja çevirerek kaçmıştır, bu gidişde şık olmamıştır.
Trabzon'a niçin yanlış yapmış ki? ortadan verilen ama tutulmayan bir söz varsa, ne yapmasını bekliyordun? sen eğerki yaptığın program sonucu kanaldan bir para alıyorsan tabii, paran ödenmezse o kanalda ne kadar durursun? bir de senin için "şık" gidiş nasıl oluyor? şunu da bir anlatırsan dinlemek isterim.

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Evren, bu tavırlarına devam ederse, hiç bir kişi tarafından, hiç bir camia tarafından güzel anılmayacaktır, artık takkesini önüne alıp düşünme zamanıdır Evren için, doğru kararı verip bu hareketlerine son vermelidir.
sevgili Eyüp, senin için belki öyle değil ama ben Evren'i hala artık bizde olmamasına rağmen güzel anıyorum. bize verdiği hizmete teşekkür ediyorum ve keşke yine gelse diyorum. hiçbir terbiyesizliği olmayan, itişmeden kakışmadan kulüpten ayrılan ve ayrıldıktan sonra da en ufak bir kırıcı rencide edici sözü,davranışı olmayan ülkenin en iyilerinden olan bir milli oyuncunun da asılsız lekelemelerle ve saçma sapan argümanlarla suçlanmasını son derece yersiz buluyorum.

en son olarak tekrarlıyorum: Evren Büker'in ayrılışı hakkında dedikodu kıvamında olmayan ve bizlerin bilmediği birtakım gerçekler varsa lütfen açıkla... açıkla ki herkesin haberi olsun ve fikirlerimizi yeniden değerlendirme imkanı bulalım...

Ali bey ben bi araya girmek istiyorum. Evren Trabzona imza attıktan cok kısa bır sure sonra bı hafta sonu Kemer de kendisiyle görüştüm. Ve Oktay hoca da o sıra bıze ımzalamıstı. Ozaman bıle kendısı pısmandı ımza attıgına. Ozmaan bıle 2 yıl sonrasında gerı donusten kendısı bahsetmıstı. Fakat yonetıcılerle yasadıgı sıkıntılardan da bahsetmıstı. Yanı pekte guzel bır ayrılık olmadı bızımkı.

Acıkcası sunu dıyım benım az cok bıldıgım kadarıyla Evrenın ıstedıgı para ıle bızım verdıgımız para arasında cok fazla fark yoktu fakat Trabzonun verdıgı para baya ucuktu. Kendısı o parayı dıretınce bızım yonetıcılerde madem o kadar para veren var gıt ımza at demıstır oda ımzalamıstır.

Su an bızım yonetıcılerımızın yapması gereken tabıkı nabız yoklaya bılırler ama Evrenın pesınden kosmamalılar. Evren gelırse bagrımıza basarız ama artık su an top Evrende Bence kendısının tutunacagı tutum la kulube gerı donmesı gerceklesebılır.

Ali Alpar abim selamlar :)

Foruma girdim, güzel bir süpriz ile karşılaştım, yazılarımı alıntılamışsın, elimden geldiğince cevap vereyim.

İlk sözüm, ben Evren'in gelmesinden yanayım olsun, evet gelmesini istiyorum, ama hatasını kabul ettiyse.

Evren, şık bir şekilde gitmedi, 1 yıl formasını giydiği takımın yöneticilerine, haber vermeden, nezaketende olsa izin istemeden gitti.
Normalde, bana şu para teklif ediliyor, ne dersiniz diye yöneticilere sorması lazımdı.(bakınız E.Atsür)

Trabzon, meselesinde ise, gitme sebebi bana parasını alamamak gibi gelmiyor, hata yaptığını anladı, pişman oldu, parasını almaya dönük hiç bir hamle yapmamış, biranda çekip gidiyor. Trabzon, camiasını bana göre yüzüstü bırakmıştır.

Son sözüm Evren gelirse sevinirim, ama hatalarını ve kırdıklarını düzeltmesinide isterim.

Saygılarımla Ali abi :)

Ben düşüncemi yazmıştım zamanında yarı fiyatına oynarsa gelsin gerçi gerek yok gelmesine.Galatasaray takımı istediğin zaman gidip istediğin zaman geri gelebileceğin bir yer değildir.

Referanduma döndü burası:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...