Fatih Solak

Benim derdim kesin bir şey olmadan adama aklınıza ne gelirse saymanızdır. Ama gelecek yıl yine takımı sırtlayınca göreceğiz... Neyse forum bu aralar gergin bu konu da fazla uzamasın.( Uzatan benim ama neyse) :muhaha :muhaha :atki :atki :atki

Burada kızılacak biri varsa o Fatih değildir.Bırakın kaynak yaratmayı varolan kaynağı futbola yatırıp heinz gibi kazmalara para dökenlerdir

Fatih 'in fenere gidişi ?

Fatih Solak belki fenere gidecek ama gitsede gitmesede bu takıma sağlam bir 5 numara şart takım olarak bana göre geçen seneki en büyük sıkıntı malik haricinde sayı üretememiz ve pota altını domine edemememiz fatih gerçekten size olarak ii ama tam bir bitirici değil tribün oyuncusu play -off a kalma maçında f5 ile oynadığımız maç bunun en büyük kanıtı fatih giderse hırslı bir oyuncuyu kaybettiğimiz için üzülürüm ama yeri doldurulmayacak biri değil hoş yeri dolduracak kaynakda yok ya neyse.. :atki

Re: Fatih 'in fenere gidişi ?

PERHAPS' Alıntı:
Fatih Solak belki fenere gidecek ama gitsede gitmesede bu takıma sağlam bir 5 numara şart takım olarak bana göre geçen seneki en büyük sıkıntı malik haricinde sayı üretememiz ve pota altını domine edemememiz fatih gerçekten size olarak ii ama tam bir bitirici değil tribün oyuncusu play -off a kalma maçında f5 ile oynadığımız maç bunun en büyük kanıtı fatih giderse hırslı bir oyuncuyu kaybettiğimiz için üzülürüm ama yeri doldurulmayacak biri değil hoş yeri dolduracak kaynakda yok ya neyse.. :atki
fatih kalsada onun yerine skorer 1 saglam 1 5 numara alinmali fatih gibi blok yapmaktan çok pota alti oyununu bilen post up 1 iiioynayan fundamentali iii olan skorer 1 5 numara alinmali yukarilari hedefleyen 1 takimda fatih ilk 5 çikamaz

Fatih'i son açıklamalarından dolayı kınasam da Türk milli takım kadrosunda olan bi oyuncudur.Öyle yukarıları hedefleyen takımda oynayamaz diyebi yargı bana biraz anlamsız geldi.Euro lig takımı Efes'i alt etmişti Fatih...

GALAT-ASIR-AY' Alıntı:
Fatih'i son açıklamalarından dolayı kınasam da Türk milli takım kadrosunda olan bi oyuncudur.Öyle yukarıları hedefleyen takımda oynayamaz diyebi yargı bana biraz anlamsız geldi.Euro lig takımı Efes'i alt etmişti Fatih...
oynar oynar da bana kalirsa ilk 5 için yetmez

1905' Alıntı:
GALAT-ASIR-AY' Alıntı:

BENCEDE İLK BEŞ İÇİN YETMEZ

1905' Alıntı:
GALAT-ASIR-AY' Alıntı:

ya arkadas neden fatıhı bu kadar o neıl yaptık ya fatıhe harcadgımız zamanı oguza harcasaydık belkıde oguz su anda bızdeydı

bence oguzu almak için sartlari zorlamaliyiz öle 1 pivot zor bulunur

***Kesinlikle Oğuzu almalıyız.Hem sayı olarak takıma daha fazla katkısı var hem de faul problemine Fatih kadar çabuk girmiyor,ama hangisini alırsak alalım bana göre bir de yabancı uzun lazım(4 ve 5 oynayabilecek)

c_fire' Alıntı:
1905' Alıntı:
bence oguzu almak için sartlari zorlamaliyiz öle 1 pivot zor bulunur
oğuz bjkye gitti die biliyorum yani gelmesi bu sene için zor ama geleceği çok parlak bir oyuncu gelirse sevinirim
bjk e gitti ama ülker kabul etmior ya fb ülkerde yada alpellada oynayacak dior

Fatih ve Mithat resmen G.Saraylı
Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray Cafe Crown, Fatih Solak ve Mithat Demirel ile sözleşme imzaladı.

Sarı-kırmızılı kulüp, geçen sezon Beşiktaş Cola Turka forması giyen Mithat Demirel ile 2 yıllık, geçen sezon kiralık olarak forma giyen eski Ülkersporlu Fatih Solak ile de 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme yaptı.

Antrenör Murat Özyer yönetimindeki Galatasaray Cafe Crown, transfer döneminde daha önce Tufan Ersöz, Cemal Nalga, Murat Kaya, Tolga Tekinalp ve Darrell Mitchell'i renklerine katmıştı.

Hayırlı uğurlu olsun,eğer oyuncular iyi kaynaşıp takım oyunu oynanırsa neden şampiyon olmayalım...Tabi iyi yabancılar bulmalıyız özellikle 3 ve 5 numaraya...

Evet fatih galatasarayımızda kaldı ve artık fatihin arkasından kuyu kazanlar artık o kuyulara ya kendini atmalı yada fatihten özür dilemeli duyulan bir şeyin arkasından taraftarımızın geçen sene en sevdiği oyunculardan biri olan fatihe hakarete varırcasına konuşanlar bu laflarım sizedir
:atki :atki :atki :atki
FATİH SOLAK :claps :claps :claps

Biz niye özür dileyeceğiz anlamış değilim.Fatih dilesin özrü.Oynayacak her sporcu gibi destekleriz.O zaman o açıklamaları yapmasaydı...
Her aslanı nasıl destekliyorsan bu formayı o da giydi desteklerim.Bana göre halen o açıklamaları hata ama artık geçti o günler...Karmaşaya gerek yok...

boyle seylere hıc gerek yok beyler fatıh bızım oyucumuz ve saha ıcınde herseyını verecegıne ben ınanıom bu sene ıı bı kadro kurduk turk oyuncular bakımından fatıhınde olması yedek bakımından takımımızı guclendırdı artık 12 kısılık bı takımız herkes her an gırıp macı kurtarabılrı

valla mıthat zaten hos buldugum bır oyuncuydu
bıde bunu yanında fatıh alınması ıyı oldu tabı ben hala yabancı 1 5 numaradan yanayım
ayrıca ozur dılenecek hıc bısey yok herkez kendı fıkrını beyan ettı ve bu forumun amacı bu zaten

GALAT-ASIR-AY' Alıntı:
Biz niye özür dileyeceğiz anlamış değilim.Fatih dilesin özrü.Oynayacak her sporcu gibi destekleriz.O zaman o açıklamaları yapmasaydı...
Her aslanı nasıl destekliyorsan bu formayı o da giydi desteklerim.Bana göre halen o açıklamaları hata ama artık geçti o günler...Karmaşaya gerek yok...

ya adamın dediği ne malum bu topicn aynısını fbbasket.comda da var bu haberi yazan arkdş 2 li oynuo isteyen girip bakabilir fatih böle bşey diecek karakterde 1 insan diil unutmaya ligin son haftasındaki maçı

Bu haberi ben yazdım ve yazdıklarımın da sonuna kadar arkasındayım.Haberin fbasket.com'da çıkmış olmasının da benle hiçbi alakası yok.Burda verilen haberlerin x bi sitede çalınıp haber yapılmasından hiçbirimiz sorumlu olamayız.
Şimdi eğer sen beni ikili oynamakla suçlar ve bunu ispatlayamazsan ve ben sana her şekilde hem Fatih Solak'la hem de senle yüzleşmeyi kabul edeceğimi hatta böle bi konuşma geçti mi geçmedi mi ispatlayacağmı sölersem ne dersin?Düşündüğün herşeyi buraya yazıp da terbiyesizlik yapma olur mu ya da karşıma çık ne diyceksen öle söle.
Not:Bunun asıl yeri özel mesajdır ama bu konu hakkında bana gelen bu ikinci suçlama o yüzden genele yazma gereği duydum.

Fenerbaskette yazılan yazıyı aynen kopyaladam

İlgili başlık vardı.Oraya yazacaktım ama kilitlenmiş.
Star gazetesinin haberi.Güvenilmez denilecektir ancak zaten ya Fatih
ya Oğuz olacaktı.Oğuz gelemek istemediğini defalarca söylemiş.
O halde Fatih olacaktır.O yüzden başlık açıyorum.

Fatih Solak Fener dedi!
FENERBAHÇE Ülker, kadroyu sağlamlaştırmaya devam ediyor. 100. yılda Ülker ile birleşip büyük atılım yapan Kanarya, EuroLig'de de zirveye oynamak için süper kadro oluşturdu.

Sarı Lacivertliler'in geçen sezon Galatasaray'da kiralık oynayan Milli pivot Fatih Solak'la da anlaştıkları söyleniyor. Coach Aydın Örs'ün özel olarak görüştüğü Ülkerli oyuncu, ikna edildi ve sürpriz bir karar verdi...

Böylece, Ömer Onan, İbrahim Kutluay ve Mirsad Türkcan'dan sonra Fatih Solak da imza atacak. Kanarya guard Willie Solomon ve power-forvet İra Clark'ı almıştı.

Bu arada FENERBAHÇE'nin israrla istediği genç pivot Oğuz Savaş'ın ya Alpella forması giyeceği ya da Beşiktaş'a gideceği konuşuluyor. Genç yıldız, Ümitler Avrupa Şampiyonası sırasında Beşiktaş'la elsıkışmıştı.
Star