Neler yeni

Fatih Terim

Hala ediyorlar ama Türk insanı böyle işte. Hiç bir şeyden memnun olmayan, her şeye kılıf bulan, kini gözünü bürümüş, haset eden, genelini vasat insanların oluşturduğu cahil bir topluluk. Bahsi geçen milyonlarca para. Kim çıkıp 10 milyon bağışlar ? Şurda 10 tl borç istesen kıyameti koparacak insan müsvetteleri 10 milyon bağışlayana dahi laf edebiliyor. Ama haklılar Terim az ağlatmadı bunları senelerce gözleri önünde sayısız kupa ve şampiyonluk aldı. Terim Allah bir dese bunlar iki der, öyle ahmak sürüsü bunlar.

Web sitesi
www.gsbasket.org
Benim bildigim yaklasik 22 milyon tl cocuk esirgeme kurumuna bagisladi. Cidden bunu bile elestiren varmiymis. Hayatlarinda hic cocuk esirgeme kurumuna 100 tl bile bagislama ama Fatih Terim nefreti yuzunden sunu dahi elestirenlere ne desek bos.

Keske imkan olsa da cocuk esirgeme kurumu, losev vs gibi kurumlara hep bagista bulunabilsek.

Terim'e tazminat için tüyü bitmemiş yetim parası diyenler şimdi de reklam yapmasın diyor. Böyle karaktersiz dolu işte ortalık. Terim çok sık bağış ve yardım yapan bir insan. Hangisinden haberiniz oldu şimdiye kadar? Sırf sizin gibi şerefsizleri yerin dibine sokmak için bu olayı duydunuz emin olun!

Dün ceza sınırındaki Marcao'yu oyunda tutmak büyük zeka gerektiriyordu. Helal olsun!

Haftaya kadıköy deplasmanına Semih Kaya ve Ahmet Çalık ikilisiyle çık.

Kendi evinde 2-0 öndeyken 1 gol yemenin telafisi olur ancak haftaya Marcao'suz çıkmanın telafisi olamaz. Üstelik Luyindama da sakat. Bu ciddiyetsizliğinin bedelini ağır ödemeyiz umarım. Gerçi Terim yine yırtar, biz üzüldüğümüzle kalırız. Kazanırsak Terim büyük hoca, kaybedersek rezil yönetim!

Pardon size sormak lazım beğenmek için, sizin şu aklınıza erişmek isterim bi...

Ajax'a özenip şu futbolu beğenen şu futbola "bazı taktik hatalar" diyip sümen altı edip oynatamayan hocaya sadece Türkiye'de laf söylenmez.

1.5 yıldır bazı hatalar var...

Maşallah

Pardon size sormak lazım beğenmek için, sizin şu aklınıza erişmek isterim bi...

Ajax'a özenip şu futbolu beğenen şu futbola "bazı taktik hatalar" diyip sümen altı edip oynatamayan hocaya sadece Türkiye'de laf söylenmez.

1.5 yıldır bazı hatalar var...

Maşallah
Yazdığınızı anlamak istiyorum fakat o kadar devrik yazılmış ki hiçbir şey anlayamıyorum. Ama Fatih Terim'e karşı bir şey yazmışsınız herhalde. Acaba kim gelse bizi daha iyi duruma getirir?

Son düzenleme:
Yazdığınızı anlamak istiyorum fakat o kadar devrik yazılmış ki hiçbir şey anlayamıyorum. Ama Fatih Terim'e karşı bir şey yanmışsınız herhalde. Acaba kim gelse bizi daha iyi duruma getirir?
Ugrasma renktas, arkadasin derin piskolojik sorunlari var...allah sifa versin diyelim. Galatasarayli oldugunada inanma zaten hic bir gercek Galatasarayli Fatih Terim hakkinda böyle konusmaz arada kirginliklar olsa bile

Yazımda devriklik yok virgül eksiklikleri var. Bunu yapamam benim hatam. Devrik cümle bu olmuyor :)

Serdar sana da mesaj atmıştım ama silmisler. Ağır psikolojik sorunların var Allah cidden yakinlarina sabırlar versin.
Gerçek Galatasaray'liymis. Içimizdeki kuşlar fazlası değil.

Sunay Sönmez size gelelim tekrardan Fatih Terim var çok mu iyiyiz?

Maşallah 1.5 yıldır müthiş top oynuyoruz.

Ever
Yazımda devriklik yok virgül eksiklikleri var. Bunu yapamam benim hatam. Devrik cümle bu olmuyor :)

Serdar sana da mesaj atmıştım ama silmisler. Ağır psikolojik sorunların var Allah cidden yakinlarina sabırlar versin.
Gerçek Galatasaray'liymis. Içimizdeki kuşlar fazlası değil.

Sunay Sönmez size gelelim tekrardan Fatih Terim var çok mu iyiyiz?

Maşallah 1.5 yıldır müthiş top oynuyoruz.
Kimle iyi oluruz. Ben de onu merak ediyorum. Ben bir kişiden memnun değilsem mesela daha iyi olacağını düşündüğüm kişiyi de arkasına eklerim.

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)