Neler yeni

Fatih Terim

Hala ediyorlar ama Türk insanı böyle işte. Hiç bir şeyden memnun olmayan, her şeye kılıf bulan, kini gözünü bürümüş, haset eden, genelini vasat insanların oluşturduğu cahil bir topluluk. Bahsi geçen milyonlarca para. Kim çıkıp 10 milyon bağışlar ? Şurda 10 tl borç istesen kıyameti koparacak insan müsvetteleri 10 milyon bağışlayana dahi laf edebiliyor. Ama haklılar Terim az ağlatmadı bunları senelerce gözleri önünde sayısız kupa ve şampiyonluk aldı. Terim Allah bir dese bunlar iki der, öyle ahmak sürüsü bunlar.

Web sitesi
www.gsbasket.org
Benim bildigim yaklasik 22 milyon tl cocuk esirgeme kurumuna bagisladi. Cidden bunu bile elestiren varmiymis. Hayatlarinda hic cocuk esirgeme kurumuna 100 tl bile bagislama ama Fatih Terim nefreti yuzunden sunu dahi elestirenlere ne desek bos.

Keske imkan olsa da cocuk esirgeme kurumu, losev vs gibi kurumlara hep bagista bulunabilsek.

Terim'e tazminat için tüyü bitmemiş yetim parası diyenler şimdi de reklam yapmasın diyor. Böyle karaktersiz dolu işte ortalık. Terim çok sık bağış ve yardım yapan bir insan. Hangisinden haberiniz oldu şimdiye kadar? Sırf sizin gibi şerefsizleri yerin dibine sokmak için bu olayı duydunuz emin olun!

Dün ceza sınırındaki Marcao'yu oyunda tutmak büyük zeka gerektiriyordu. Helal olsun!

Haftaya kadıköy deplasmanına Semih Kaya ve Ahmet Çalık ikilisiyle çık.

Kendi evinde 2-0 öndeyken 1 gol yemenin telafisi olur ancak haftaya Marcao'suz çıkmanın telafisi olamaz. Üstelik Luyindama da sakat. Bu ciddiyetsizliğinin bedelini ağır ödemeyiz umarım. Gerçi Terim yine yırtar, biz üzüldüğümüzle kalırız. Kazanırsak Terim büyük hoca, kaybedersek rezil yönetim!

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 1)