Fatih Terim

Ciddiye alma güzel kardeşim leş kargası bunlar leş. Fatih hoca bunları geçen yıl tokat manyağı yapmıştı sene sonu. Galatasaray şampiyon oldu diye kudurmuşlardı, Galatasaray'ın şampiyon olmasını istemiyorlardı Fatih Terim var diye. İki aydır sesleri çıkmıyordu şimdi pusularından çıkmışlar yine ilk mağlubiyette hakaretler ediyorlar hocaya. Fatih hocayı karşısında görse dizleri titreyecek adam gelmiş burada klavyeden bol kepçe sallıyor. Biz yapıcı eleştirilerimize devam edelim, gerçek taraftarlık budur. Hocanın elbette hataları var en başta Selçuk takıntısı. Ama bunlar Galatasaray'ın başarısızlığını isteyecek şekilde düzelmez. Biz her platformda eleştirilerimizi yapalım elbet hoca da düzeltecek bu durumu geçen sene sonu düzelttiği gibi. Geçen sene nasıl sonuna kadar inandıysak bu sene de aynıyız. Hem ligin başında bu mağlubiyetin gelmesi daha hayırlıdır, çeki düzen verilir takıma. Kısacası kudurtmaya devam.

Korkunun ecele faydası yok.
Bu sene de Allahın izniyle şampiyon olup farkı daha da açacağız.
Bu yenilginin hayır olacağını düşünüyorum.
Fatih Hoca gerekli uyarıları ve eklemeleri yapacaktır.
Onun hayalleri ve hülyaları oldukça daha çok kişiyi hayal kırıklığına uğratacaktır...

Ciddiye alma güzel kardeşim leş kargası bunlar leş. Fatih hoca bunları geçen yıl tokat manyağı yapmıştı sene sonu. Galatasaray şampiyon oldu diye kudurmuşlardı, Galatasaray'ın şampiyon olmasını istemiyorlardı Fatih Terim var diye. İki aydır sesleri çıkmıyordu şimdi pusularından çıkmışlar yine ilk mağlubiyette hakaretler ediyorlar hocaya. Fatih hocayı karşısında görse dizleri titreyecek adam gelmiş burada klavyeden bol kepçe sallıyor. Biz yapıcı eleştirilerimize devam edelim, gerçek taraftarlık budur. Hocanın elbette hataları var en başta Selçuk takıntısı. Ama bunlar Galatasaray'ın başarısızlığını isteyecek şekilde düzelmez. Biz her platformda eleştirilerimizi yapalım elbet hoca da düzeltecek bu durumu geçen sene sonu düzelttiği gibi. Geçen sene nasıl sonuna kadar inandıysak bu sene de aynıyız. Hem ligin başında bu mağlubiyetin gelmesi daha hayırlıdır, çeki düzen verilir takıma. Kısacası kudurtmaya devam.

O tamamen senin aşağılık kompleksin, kişi sevgisi sende kulüp sevgisi önüne geçmiş, sen ve senin gibiler Galatasaray hizmetkarı olmadılar ve hiç bir zaman olamayacaklar, beni ligde ki sampiyonluk kesmez. Öyle yada böyle bu forma Cevat Güler ve Hamzaoğlu ile de sampiyonluk yaşadı. Senin kompleksin bunu anlamaya yetecek beyin hücresi salgılayamaz.

Şimdi ben şöyle düşünüyorum. Bir insan Fatih Terim'in hocalığını beğenmeyebilir. Buna katılmasam da saygım var. Yerine yerli veya yabancı başka bir hoca gelsin diyebilir. Hiç bir lafım yok bunlara. Sonuçta o da bu değişiklikle Galatasaray'ın daha başarılı olacağına inanıyordur. Bu benim için başımın tacıdır, katılmasam da Galatasaray'ın menfaatini düşünüyor bunu diyen kişi. Ama biri gelip de ben Fatih Terim'in hareketlerini kaba saba buluyorum o yüzden gerekirse Galatasaray başarısız bile olsun ama Fatih Terim kovulsun bu kulüpten diyorsa yani benim takımımın Galatasaray'ın başarısızlığını istiyorsa işte o zaman benim tepem atıyor. Bunu diyemezsin. Dersen cevabını alırsın.

Benim için Fatih Terim, Hasan Şaş, Ergin Ataman, Ekrem Memnun, Hamza Hamzaoğlu vs. hepsi Galatasaray'a hizmet vermiş insanlar. Fatih Hoca'nın elbette bu isimler arasında özel bir yeri var ama sonuçta hepsi bizim için çalışmış insanlar. Bu insanlar başarılı olduğu zaman ben sevinirim. Cevat hocanın da, Hamza hocanın da şampiyonluğuna deli gibi sevindim ben. Bir insana nefretim hiç bir zaman Galatasaray sevgimin önüne geçmedi benim. Geçemez de. Galatasaray her zaman, her şartta kişilerden bağımsız önceliğimdir benim. Bu şekilde düşünmeyenlerin de her zaman karşısındayım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hasan Şaş’ı verseydik doymayacak sırayla Ümit hoca, Necati hoca ve Fatih Hoca'yı da isteyecekler ve kupayı vermiş olacaktık. Hasan hocayı hepimiz eleştirdik öfke problemleri var diye ama şu anda her yerden Galatasaray’a karşı birleşmiş şer cephesine karsi adam vermemeliyiz. Her zaman ki birlikteliğimizi daha da üst seviyeye çıkarıp bir olmalıyız. Bu sene daha çok üstümüze gelecekler. Daha dikkatli olmalıyız...

bence alakasız olmuş. hasan şaş yıl için de gene aynı şeyleri yapacak. çok basit deplasman da ana avrat kayıyorlar bunda zaten şiraze sürekli kaymış vaziyette hemen zıplıyor. az kaldı birgün zıplarken ağzı yüzü dağılacak o zaman uslanacak. çünkü kötek hakkı bu adamın. ümit hoca, necati hoca ve fatih hoca asla böyle işlere girmezler. kimse de onlara küfür etmez. fenerbahçe de volkan demirel bu pozisyon da olsun aynıları olur. hiçbir farkı yok bu tiplerin. bu tipler bundan besleniyor. asla vazgeçmezler. boş iş yaptılar. gitmişken gidecek idi. A milli takım başarıya nasıl ulaştı. bu tipleri uzak tutarak. arda turan, burak yılmaz, hasan şaş, volkan demirel, emre belözoğlu vs.. bunlar silinsin artık. Türk futbolu şuan A milli takımda ki beyefendi tiplerle ilerlesin. siyasetten uzak şekilde.

bence alakasız olmuş. hasan şaş yıl için de gene aynı şeyleri yapacak. çok basit deplasman da ana avrat kayıyorlar bunda zaten şiraze sürekli kaymış vaziyette hemen zıplıyor. az kaldı birgün zıplarken ağzı yüzü dağılacak o zaman uslanacak. çünkü kötek hakkı bu adamın. ümit hoca, necati hoca ve fatih hoca asla böyle işlere girmezler. kimse de onlara küfür etmez. fenerbahçe de volkan demirel bu pozisyon da olsun aynıları olur. hiçbir farkı yok bu tiplerin. bu tipler bundan besleniyor. asla vazgeçmezler. boş iş yaptılar. gitmişken gidecek idi. A milli takım başarıya nasıl ulaştı. bu tipleri uzak tutarak. arda turan, burak yılmaz, hasan şaş, volkan demirel, emre belözoğlu vs.. bunlar silinsin artık. Türk futbolu şuan A milli takımda ki beyefendi tiplerle ilerlesin. siyasetten uzak şekilde.

Hasan Şaş’ın Denizlispor maçında hiç bir olayı yok.
Size katılmıyorum.
Hasan Şaş bir his adamıdır.
Galatasaray'lıdır.
Sonuna kadar arkasındayız...

Saat 19.05 de Fatih Hoca'ya ceza veriliyor.
Ümit Hoca'ya 19.500 TL para cezası veriliyor.
İnanılır gibi değil!
Apaçık bir tiyatro oynanılıyor.
Allah sizi ıslah etsin!!!

Ceza 3 veya 2 maça düşebilir bence,Fatih Terim'in ceza yediği sezonlarda şampiyon Galatasaray oluyor,bu ceza Galatasaray'a zarar vermez aksine fayda sağlar,yeni bir motivasyon kaynağı

Organize kötülük lafının üstüne cezanın verildiği saat kendilerini büyük bir çukura düşürdü. Fatih Terim cezadan sonra bunları evire çevire 6222 yapar.

Transferler tutar tutmaz ayrı konu ama son yıllarda yaptığımız en mantıklı transfer dönemi oldu. Maliyet ve potansiyel fayda denkleminde Ünal Aysal sezonunun bile ötesine geçmiş olabiliriz.
Normal şartlarda ligin üzerinde bir kadromuz olduğunu düşünüyorum, muhtemelen şampiyonluk Fenerbahçe+TFF+MHK ile bizim aramızda geçecek. Şikeci Aziz Yıldırım'dan bile daha beter ve daha sinsi bir rakip yönetimi var, bu seneye dair tek endişem de bu.

Daha bu mesajı yazalı 1 hafta olmadı.
Türk futbol tarihinin en karanlık ve pislik camiasının en karanlık döneminde başkan yardımcılığı yapan şahıs TFF başkanı olursa; bu karanlık tiplerden daha sinsi olan mevcut başkanlarının taşeronu MHK başkanı olursa bu gibi kararlar alınması kaçınılmaz.
Kararın açıklanma saati, Ümit Davala'nın para cezası falan tam trol işi aslında ve şu an Türk futbolunu bu troller yönetiyor.

Ceza 3 veya 2 maça düşebilir bence,Fatih Terim'in ceza yediği sezonlarda şampiyon Galatasaray oluyor,bu ceza Galatasaray'a zarar vermez aksine fayda sağlar,yeni bir motivasyon kaynağı

Usta bilerek 4 verdiler.
Olur da itiraz edilir, Tahkim 3'e indirirse yine Fb maçını kaçırıyor.
3 verselerdi itiraz sonucu 2'ye inecek ve Fb maçında sahada olacaktı.
Sırf bu yüzden 4 verdiler ki Fb maçında sahada olmasın.
Allah bu zalimleri ıslah etsin!

4 maç cezası kaldırılmazsa maçları locadan izleyecek ve yanında bir federasyon yetkilisi olacakmış. bildiğin göz hapsi bu.